Forum Dragon Ball Nao

» Helloł..xD

Kathryn Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Kathryn
Wiek: 32
Dni na forum: 5.798
Posty: 1
Witam wszystkich;D
Jestem tutaj całkowicie i szczerze mówiąc to czuję się odrobione skrępowana pisząc tego posta. Niby nic takiego, ale zakładam, że będę to przeżywać przez cały wieczór. No cóż taka już jestem i nic na to nie poradzę;p W dodatku nie wiem, co napisać i zaczynam się denerwować, dlatego też zacznę od banalnych podstaw;D Mam nadzieję, iż potem przyjdzie mi coś do głowy, (hah marzenia;p)
Nosze sobie głupie i staroświeckie imię Magdalena. Fizycznie mam 16 lat, psychicznie to dość trudno ocenić mój wiek. Mieszkam w jednej z największych dziur, jakie istnieją w Polsce - Rabie Niżnej. Poza tym cóż więcej napisać? Dodam, że mam fobie społeczną i blokadę psychiczną;D Boję się motyli, nie lubię kalafiora a i mam uraz do emot graficznych;) Skąd mi się on wziął to nie wiem, to jedna z największych zagadek w moim życiu, które mam nadzieje w najbliższej przyszłości rozwiązać..xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Cześć Magda,
Ale staroświeckie to to imię wcale nie jest

Kathryn napisał(a):
mam fobie społeczną
No wiesz... Ludzie są fajni

Kathryn napisał(a):
Boję się motyli
Motyli

OK, witaj, pisz mądre posty i takie tam rzeczy.
Ilość trzech emotek zawartych w poście nieprzypadkowa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.220
Plusy: 10
Posty: 149
Siemka <nie graficzne emotki chyba mogą być? - jeśli tak to można nazwać xD>
Kathryn napisał(a):
szczerze mówiąc to czuję się odrobione skrępowana pisząc tego posta.
Nie ma czemu... w najgorszym wypadku Cię skrytykują, pojadą po ambicji i wywalą 'z kwitkiem'... <joke ofc> może aż tak źle nie będzie xP
Kathryn napisał(a):
Niby nic takiego, ale zakładam, że będę to przeżywać przez cały wieczór.
To chyba dobrze o Tobie świadczy... widać jesteś bardzo wrażliwą i uczuciową osóbką...
Kathryn napisał(a):
W dodatku nie wiem, co napisać i zaczynam się denerwować, dlatego też zacznę od banalnych podstaw;D
Nie denerwuj się tylko pisz to co Ci 'serce i rozum' dyktuje, bo w końcu przebywanie na forum ma być przyjemnością, a nie dodatkowym stresem w życiu <i tak dość stresującym xD>
Kathryn napisał(a):
Nosze sobie głupie i staroświeckie imię Magdalena.
Mi się podoba...
Kathryn napisał(a):
Mieszkam w jednej z największych dziur, jakie istnieją w Polsce - Rabie Niżnej.
No... nie słyszałam o czymś takim, ale z pewnością są także większe 'dziury'^^
Kathryn napisał(a):
Dodam, że mam fobie społeczną i blokadę psychiczną;D Boję się motyli, nie lubię kalafiora a i mam uraz do emot graficznych;)
Ciekawe...

Jeszcze raz witam i życzę miłego pobytu na forum <musiałam>


Pozdrawiam^^

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
villarica napisał(a):
Nosze sobie głupie i staroświeckie imię Magdalena.

Kocham Je

Got Naoista napisał(a):
Motyli
Kiedyś jeden motyl mi do buziaczka wpadł i przeżyłem traumę , adrenalina wylewała się nowymi otworami w organizmie, starymi także.

Kathryn, napisz, jakie anime preferujes,z co masz w swojej kolekcji i ogólnie, lubisz grać w snookera ;p?

Myślę, że się tutaj zadomowisz, jest wiele miłych, spokojnych istot, które nie zważają na ortografię, ani na nic i nie walą emotami na lewo i prawo "
villarica napisał(a):
No... nie słyszałam o czymś takim, ale z pewnością są

także większe 'dziury'^^
Włocławek dziura

Jak poprzednicy, życzę miłych chwil na tym forum

ps. lubisz hentai ecchi?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ishspamie daj sobie spokój z tym nałogowym kolekcjonowaniem Anime. Niedługo twój pokój to będzie jednym wielkim Anime

Odnośnie nowo przybyłej, gdy zobaczyłem twój nick byłem święcie przekonany, że będziesz miała na imię Katarzyna, a tu bęc imię twoje to Magdalena.
Śmiesznie Nie ty jedna nie lubisz emotów, dlatego staram się ich ograniczać, ba na tlenie wyłączyłem wyświetlanie ich, wyłącznie skrypt.

Got Naoista napisał(a):
Kathryn napisał(a):
mam fobie społeczną
No wiesz... Ludzie są fajni
Żart ci nie wyszedł Gotenks... ;p Co miałaś na myśli mówiąc fobię społeczną?
Boisz się ludzi, czy po prostu jesteś nieśmiałą osobą?


Kathryn napisał(a):
Nosze sobie głupie i staroświeckie imię Magdalena.
Nie tyle staroświeckie co po prostu bardzo popularne. Ja również nie mam zastrzeżeń co do tego imienia. Jest całkiem normalne ;p

Btw. Mała rada, jeżeli chcesz żyć to nie wychylaj się z jakimiś ponadprzeciętnymi umiejętnościami, głównie chodzi mi o grafikę.
Bo jeżeli Gotenks to zobaczy to ci żyć nie da ;p Bo to po prostu narcyz i esteta i zawsze znajdzie coś do upiększenia, czy to na forum czy nawet stronie. Chodź w te drugie wątpię ;p

Życzę mile spędzonych chwil na forum. GL & HF

Peace!

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Helloł..xD
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook