Forum Dragon Ball Nao

» Wybory prezydenckie 2008 w USA

Na kogo oddałbyś głos?

Na kogo oddałbyś głos?
John McCain (PR) 33,33% 5 33,33%
Hillary Rodham Clinton (PD) 13,33% 2 13,33%
Barack Obama (PD) 46,67% 7 46,67%
Mike Gravel (PD) 0,00% 0 0,00%
Ron Paul (PR) 6,67% 1 6,67%
Wszystkich głosów: 15
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jakbyście mogli, na kogo byście zagłosowali?
I jak sądzicie, kto wygra?

Aktualnie walka toczy się między Clinton a Obamą. Republikanie szans na wygraną nie mają. Z dwojga złego wolę Afroamerykanina. Liczę, że wygra.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie chcę, by wygrał jakiś demokrata. Tak chyba jednak będzie, a trudno jest mi wybrać między Clinton a Obamą. W ankiecie zagłosuję na Rona Paula(dzięki, w ogóle Adam, że dodałeś go do tej ankiety ;p), podzielam jego poglądy. On jednak szanse ma małe nawet wśród własnej partii. Dlatego w wyborach prezydenckich liczę na wygraną McCaina.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Osobiście zagłosowałbym na McCaina. Daltego że jako jedyny republikanin ma jakieś tam szanse. Poza tym również jestem przeciwnikiem wyprowadzenia wojsk z iraku.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Osobiscie bardziej mi pasują poglądy republikanów, tak więc John McCain, jednakże obserwując sytuacje myślę, że wygrają na bank demokraci.Jeżeli chodzi o nich, to bardziej sobie cenie Obame niz Clinton.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
W ankiecie zagłosowałam na Hilary, głównie z powodu sentymentu i sympati jaki do niej czuje po aferze z Monika Lewinsky.. Jednak gdybym naprawdę miała możliwość wyborów zapewne wstrzymałabym się od głosu.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie interesuje się tak strasznie polityką, ale jeśli miałbym oddać głos oddał bym go dla Baracka Obamy, bo byłby to pierwszy czarnoskóry prezydent. Trzeba dawać szansę także innym, a nie samym białym...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Obama, bo może w końcu zmieniłby coś w życiu jak wielu w USA afroamerykańskich mieszkańców zamieszkujących biedne slumsy i ghetta. Oby, oby.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Podobnie jak mój poprzednik zagłosowałbym na Baracka Obamę widać, że koleś interesuje się wszystkimi ważnymi rzeczami dotyczącymi USA. W końcu ruszyło coś w sprawie tarczy mam nadzieję, że z nowym prezydentem będzie "nam " się mile dogadywało. Od początku szumu w okół wyborów w USA byłem za Obamą i to pewnie na niego bym zagłosował.

eMate napisał(a):
bo może w końcu zmieniłby coś w życiu jak wielu w USA afroamerykańskich mieszkańców zamieszkujących biedne slumsy i ghetta. Oby, oby.
Mam taką nadzieję.
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.691
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
Wiecie co wam powiem?
Osobiscie nie jestem rasistą, nawet wiecej, jestem rasizmowi przeciwny...
ale wiem ze wyborów NIGDY NIE WYGRA KOBIETA ANI MURZYN!!!

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
KakarottoPL napisał(a):
ale wiem ze wyborów NIGDY NIE WYGRA KOBIETA ANI MURZYN!!!
"oby" <- tutaj był taki post franqa, ale ktoś usunął. A moja pierwsza reakcja na ten tekst była identyczna xD
No i cóż, wygrał.
W niedzielę Hamilton, dzisiaj Obama, trzeci musi być papież
Pożyjemy, zobaczymy, IMO nic dobrego nie wniesie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zla wiadomosc, wygral Obama, szczescie otumanionych Amerykanow zawroci i kopnie ich w dupe.
Dobra wiadomosc, wygral Obama, upokorzy siebie, USA, Partie, zwiazki zawodowe i reszte lewizny przed calym swiatem= szansa dla Paula, Baldwina i Barra w nastepnych wyborach.
Wolalbym, by wygral McCain, ale moze to i lepiej, moglby pograzyc Republikanow na wieki. A tak pograza sie Demokraci. Plakal nie bede.

Tekst dnia:
Brown: "Obama jest postępowy i ma wizję"
Ciekawe, ktory to lepszy dzieciak.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Bardzo się cieszę, że Obama wygrał. Po tyluuuuu latach prezydentem został w końcu czarnoskóry. Koleś ma teraz kupę pracy do wykonania w USA, więc kontakty z Europą mogą zostać ograniczone. Jednak najważniejsze, że w końcu nie będzie podziałów na rasę, trzeba tutaj wspomnieć m.in. o huraganie Katrina, który uderzył bodajże 3 lata temu w Nowy Orlean, gdzie większość mieszkańców to czarni. Pomoc od Busha przyszła dopiero po kilku dniach, jeżeli nie później... Gdyby prezydentem zostałby McCain dalej prowadziłby politykę Bushowską, więc on na pewno nic by nie zmienił. Obama jest młody, ma charyzmę i jak widać potrafi mocno przekonywać ludzi. Oby wniósł jak najwięcej dobrego i podniósł rangę dolara. Gdy dziś o 7 rano włączyłem przed szkołą TVN24, aby dowiedzieć się kto wygrał, byłem niezmiernie szczęśliwy, że tym wygranym jest Obama. Chwała mu, ponieważ, aż do tego momentu nikt wcześniej nie wierzył, że czarny może kiedykolwiek zostać głową USA. Niech mu się powodzi.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Cyceron napisał(a):
Ja tam zagłosowałem na Cain'a bo miał największe szanse z Republikan wygrać.
Co do wyższych wypowiedzi, co po niektórych... Radzę dojrzeć i nie dawać się ogłupiać. Ponadto czarni nawet nie chcą pomocy od białych, oni chcą by ich zostawić w spokoju i najwyżej jak im się nie uda to wrócą do dżungli. Powaga.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Wybory prezydenckie 2008 w USA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook