Forum Dragon Ball Nao

» Witam!!!

JellyAngel Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
JellyAngel
Dni na forum: 5.786
Posty: 14
Skąd: hmmmm z nieba?
Witam wszystkich gorąco, jestem fanką DB jak praktycznie każdy z Was:). Myślę że będziemy się dogadywać na forum:). Pozdrawiam
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Witam fankę DB.

Pisz posty składne, ładne, sensowne i w miarę logiczne, to dobrze będzie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
JellyAngel Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
JellyAngel
Dni na forum: 5.786
Posty: 14
Skąd: hmmmm z nieba?
Dziękuję postaram się ale niestety mój charakterek podobny do Vegety sprawia czasem problem:D
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Widać po avku. Też Cię witam i zachęcam do pisania.
Naowicz ty każdemu takie rady dajesz fajne ^^

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ocena na podstawie jednego postu.

Piszesz krótkie zdania. Piszesz krótkie posty, co może być wyrazem trudności w życiu osobistym, tudzież zawodowym. W zdaniach zawierasz gwarę, pojęcia abstrakcyjne i minki co może być wyrazem niezdecydowania. Sądzisz, że będziemy się dobrze dogadywać, podczas gdy wcale nas nie znasz, co jest wyrazem popędliwości, nadmiernej pewności siebie. Z tego też powodu sądzę, że częstego szufladkujesz ludzi. Twoje posty nie zaskakują, tym bardziej nie wnoszą wiele do tematu. Jesteś leniwa, dlatego stosujesz skróty i skrótowce. Być może jesteś elokwentna, niestety nie potrafisz wykorzystać swoich umiejętności umysłowych, bowiem każdy głupi wie, iż by zrobić dobre wrażenie należy pisać posty dłuższe.

I oczywista mądrość:
"Nie ma się dwóch szans na pierwsze wrażenie."
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
hmmm... Domyślam się, że kolega Old Shatterhand miał na myśli zasadę umiaru? Ponieważ ja akurat napisałam całkiem długi post... i na razie całe cztery osoby zdołały przeczytać - a i to nie do końca.
Mam nadzieję, że kolega Old Shatterhand napisał to wszystko powyższe na zasadzie żartu - swoją drogą, dość niesmacznego - ponieważ trudno zaakceptować fakt atakowania osoby, której się nie zna, ot tak na wstępie. Chyba kolega powinien zapisać się na lekcje humanizmu.

Ja witam i życzę dobrego samopoczucie na forum

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

JellyAngel Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
JellyAngel
Dni na forum: 5.786
Posty: 14
Skąd: hmmmm z nieba?
zatkało mnie po ostatniej wypowiedzi:D. Więc: problemów w życiu raczej nie mam, zdarzają sie zresztą jak każdemu co jest chyba naturalne nie mam zamiaru używać też słow typu: tudzież, onegdaj. Nie krytykuj mojego sposobu pisania i nie osądzaj mnie po nim. Nie hccę już na początku wdawać sie w kłótnie

[ Dodano: 25.05.2008, 21:22 (po 1 minucie) ]
clio napisał(a):
hmmm... Domyślam się, że kolega Old Shatterhand miał na myśli zasadę umiaru? Ponieważ ja akurat napisałam całkiem długi post... i na razie całe cztery osoby zdołały przeczytać - a i to nie do końca.
Mam nadzieję, że kolega Old Shatterhand napisał to wszystko powyższe na zasadzie żartu - swoją drogą, dość niesmacznego - ponieważ trudno zaakceptować fakt atakowania osoby, której się nie zna, ot tak na wstępie. Chyba kolega powinien zapisać się na lekcje humanizmu.

Ja witam i życzę dobrego samopoczucie na forum




Bardzo dziękuję za poparcie . Miło mi Cię poznać
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
clio napisał(a):
hmmm... Domyślam się, że kolega Old Shatterhand miał na myśli zasadę umiaru? Ponieważ ja akurat napisałam całkiem długi post... i na razie całe cztery osoby zdołały przeczytać - a i to nie do końca.
Mam nadzieję, że kolega Old Shatterhand napisał to wszystko powyższe na zasadzie żartu - swoją drogą, dość niesmacznego - ponieważ trudno zaakceptować fakt atakowania osoby, której się nie zna, ot tak na wstępie. Chyba kolega powinien zapisać się na lekcje humanizmu.
Rzecz jasna, że w postaci żartu.
Jednakże twierdzenie "atak" jest tu nie na miejscu, gdyż posty ironiczne najczęściej uświadamiają, któremu aspektowi powinniśmy się przyjrzeć. Zresztą, by kogoś zaatakować, należało by najpierw tę osobę obrazić. Mój post nie zawierał żadnej otwartej obrazy, a nawet gdyby istniała ukryta, nie można byłoby jej wziąć pod uwagę.
Ze swojej strony proponuje kurs psychologii. Choć nie wiem, czy tam uczą takich podstaw.

A co miałem na myśli?
Otóż powinniśmy zacząć od historii tego działu. Bo pierwsze tematy, które tu powstawały były przeznaczone do typowej oceny przez innych użytkowników. A w takim przypadku można się rozwodzić nad osobowością, nad zachowaniem, nad postami itp. itd.
A co można napisać po krótkim "Witam"?
Chyba tylko i wyłącznie kopiować zawartość postu Gotenksa.

I, to, że się ludziom nie chce wypowiadać w Twoim temacie, to wcale nie oznacza, że zrezygnowali z przeczytania Twojego postu.

Jeśli nie wiesz, co napisać, to nie pisz.
Ten dział jest przeznaczony m.in. na zakładanie tematów powitalnych.
SoheiMajin Gotenks


Pamiętaj, że sam się o to prosiłeś. I ten komentarz jest dowodem.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 25.05.2008, 21:27
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
ciekawe... tytuł tego działu brzmi: "Przywitaj się"...
A na kurs psychologii nie musisz mnie wysyłać. Zresztą nie ma też takiego kursu, który uczyłby analizy osobowości na podstawie dwóch zdań. Jeśli na taki trafiłeś, to... cóż, przykro mi.
Agresji stop.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

JellyAngel Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
JellyAngel
Dni na forum: 5.786
Posty: 14
Skąd: hmmmm z nieba?
Clio ma rację. Długich postów pisanych takim językiem jak pisze Old Shatterhand nigdy nie czytam bo.... nudza... Dlatego jestem za swobodnym językiem i krótkimi postami w niektórych tematach... Nie w każdym temacie można się rozpisać przecież na stronę...
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.220
Plusy: 10
Posty: 149
Wasza dyskusja w tym temacie nieźle mnie rozbawiła =D
Zostawię to bez komentarza, jednak uważam, że racja stoi pomiędzy Panem Oldem, a Panią Clio...
------------------------------------------------------------------------------------
Witaj JellyAngel

Hmm...
To ja dla odmiany zadam Ci kilka pytań, na które powinna znaleźć się odpowiedź w tym topicu, a mianowicie:
~Ile masz latek?
~Skąd pochodzisz? <...z nieba? - nie bardzo satysfakcjonuje mnie taka odpowiedź...>
~Jak masz na imię?
~Jakiej muzyki słuchasz?
~Czym oprócz DB się interesujesz?
~Co lubisz, a czego nie lubisz?
~i możesz dodać jeszcze coś od siebie


Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na forum oraz nie traktowania wszystkiego na poważnie co tu piszą^^

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
JellyAngel Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
JellyAngel
Dni na forum: 5.786
Posty: 14
Skąd: hmmmm z nieba?
no cóż ta odpowiedź pewnie także Cię nie usatysfakcjonuje , ale wszystko w swoim czasie.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Słuchaj ziomeczkunio ? A ile masz lat ;p? Taka czysta ( bo przeca nie brudna) ciekawosc ;p?

Ja mam w profilu 19.

villarica napisał(a):
<...z nieba?
Jezus ? Miał zstapic ponownie na Ziemie.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Wiek- 15
Wzrost - 160 cm
Waga - 42 kg
Miejsce zamieszkania - południe Polski
Przewidywana średnia na koniec roku - 4,2

Zgadłem?

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
JellyAngel Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
JellyAngel
Dni na forum: 5.786
Posty: 14
Skąd: hmmmm z nieba?
Ciekawość was rozpiera Bywa i tak co do ostatniego postu hmmm.... nie do końca...


byłeś blisko doprawdy mnie zadziwiasz ale błędy są...
Możecie próbować , bardzo proszę . Ale chyba nikt nie będzie blizej niż kolega
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Witaj

Koleżanko, nikt tutaj z obecnych nie będzie bawił się w "zgaduj zgadula".
Może byś lepiej przybliżyła nam swoją osobę, bo jak na razie to kompletnie nic nie wiemy oprócz strzałów Deneverta, które nie są jak już sama napisałaś do końca zgodne z prawdą.

Życzę miłego pisania

PS. Old wyluzuj trochę

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Witam!!!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook