Forum Dragon Ball Nao

» [Opowiadanie] Moja powieść ocena: 6,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.644
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
o_OMGotenks napisał(a):
Co do fabuły, cóż. Jeśli po wstępie oceniacie całość, która jeszcze nie istnieje, to fajnie.
Bo od razu widać, że lepiej, by sobie odpuścił?
o_OMGotenks napisał(a):
I po co tak się rozpisywać? Przecież wystarczyłoby po prostu samo "daruj sobie".
Chciał komentarzy.
Voldzio napisał(a):
Myślałem, ze moja twórczość wpadnie komuś w oko w końcu to moja pierwsza powieść J.K Rowling jak pisała HP na pewno też od razu nie rozkręciła tak fabuły nam jak czytamy jest łatwiej, bo akcja jest opisana w całość, ale to nie jest tak łatwo wymyśleć.
Tyle że ty piszesz wszystko pod wpływem chwili, byle jak i na szybko. Nie poświęcasz tej swojej 'powieści' na tyle czasu, by cokolwiek oprócz żalu mogło z tego powstać.
Tym różnisz się od J.K. Rowling.

Zamiast robić wszystko na 'odwal się', poczytaj najpierw parę dobrych książek, przy okazji słownik ortograficzny i interpunkcyjny, potem poświęć pisaniu więcej czasu, zadbaj o szczegóły i opisy. Być może wtedy uda zdobyć szczere pochwały i wyższe oceny.
A jak na razie, odpuść sobie.
Shiro napisał(a):
Jedno zalecenie, staraj się więcej napisać, bo dając tak małe cząstki rozdział będzie rozrzucony na 20 stron na forum...
Nom.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.868
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Wazon nie obraź się, ale to co piszesz, to czysta grafomania, nazywanie tego poronionego płodu powieścią, uważam za niegodne.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 25.05.2008, 23:44
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie wiem, czy zdążyliście zauważyć, ale zakończyłem dalszą pracę nad moim dziełem, nie wiem, czy dalsze pracę będą kontynuowane. Piechu nie obraźiłem się .
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.736
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
theEND napisał(a):
Trzecia rada - daruj sobie.
Taaaa, baaaardzo motywujące

Jouu Waidaa napisał(a):
Piszesz powieść, a nie masz na nią pomysłów?
Jouu, jak wywnioskowałeś, że to będzie powieść [nazwa tematu] Mi się wydawało że powieść to coś, co po złożeniu w całość i ułożeniu sztywno na biurku ma grubość co najmniej palca, a może sie mylę?

A teraz drobny overthinker (?) :

Dark Sky napisał(a):
Komenty mile widziane
Dark Sky napisał(a):
Ja powiem tylko jedno. Wasza krytyka nie jest tu na miejscu spróbujcie sami coś takiego wymyśleć kiedyś a nie cały czas kogoś krytykować zobaczymy czy by Wam było tak łatwo to wszystko uporządkować
. . . . . . . . . . . . . . .

Filippo napisał(a):
Tak , jednak ona miała wenę jak to napisać i rozwinąć .
Ja też chcę weny na siedem tomów!

Drakan napisał(a):
Nie znam, żadnego pisarza, który swoje utwory pisałby w tak krótkim czasie
Hmmm, jestem ciekaw jak długo Sienkiewicz pisał Janka Muzykanta

A teraz całkiem na serio, spod mej ręki . . .

Dark, nim Cię ocenię, chciałbym się dowiedzieć trzech rzeczy. Po pierwsze - czy to pierwszy tego typu tekst twojego autorstwa? Po drugie - czy nikt Cię nie ostrzegał przed skutkami wystawiania tutaj swoich """""""""powieści""""""""" i proszenia o sumienne, subiektywne komentarze, okraszone licznymi aluzjami na temat twojego boskiego talentu i przeciw wskazań do kierowania hulajnogą . . . ( ). I wreszcie po trzecie - chcesz to ciągnąc czy nie?

pozdr.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Opowiadanie] Moja powieść
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook