Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] Miodowe lata

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Kapitalny serial komediowy z Żakiem i Barcisiem. Bardoz dobry humor, na poziomie, dużo odcinków, nigdy nie przynudzał. Postacie mamusi czy Górskiego to już legendy (co tak gały w MORDE JEŻA wybałuszacie, normalna chawira NIE??!!). Karol zawsze wymyśli coś nowego, a Tadziu mu pomoże jeszcze bardziej wejść w to gówno,
Jednak Całkiem nowe lata miodowe to porażka na całej linii.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Mnie to jakoś nigdy nie smieszyło... jedyne co do mnie trafiło to kiepscy(początkowe odcinki bo te dalsze to po prostu debilizm) i 13 posterunek(za świetną gre aktorów).
Miodowe lata jakoś po prostu mi nie leżą. Oczywiście było kilka fajnych odcinków, ale oceniam wszystko ogólnikowo i w tej ocenie to jakieś 3/6

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Mnie podobało sie kilka odcinków szczególnie z taką piosenką:

"pędzi,pędzi renifer,
grzeje jak kaloryfer,
..."

ale tak ogólnie to klapa, natomiast nowa wersja to jeszcze gorsza od poprzedniej mam nadzieje że jej niebędzie. uwielbiam 13 posterunek,
kiepskich. ocena to jakieś 4/10.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Zgodze sie z wami 13posterunek i kiepsy sa THE BEST no juz miodowe lata trochę są w tyle wg mnie a szczególnie te nowe odcinki.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Hm...czekawe wiec dalczego np. 13 kręcono do 2001 a midowe lata do 2004?? Skoro są takie do bani itp. to dlaczego tak długo je emitowano??
Posterunek i Kiepscy to przedewszystkim komizm sytuacyjny, czasem zahaczający o debilizm (szczególnie [ ort! ] kipescy). Jak jeszcze 13 trawiłem to Ferdka nie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 10.10.2005, 16:08
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Film troche bezsensu,ale da się obejrzeć.

Kapitalny serial komediowy z Żakiem i Barcisiem. Bardoz dobry humor, na poziomię, dużo odcinków, nigdy nie przynudzał.
Jeżeli chodzi o zabawe,to śmieszne tak bardzo nie jest,takich seriali zabardzo nie lubię.Świat według kiepskich również nie śmieszy.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Te seriale i tak są lepsze niż wspaniałe polskie komedie typu "Gulczas, a jak myślisz?"

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Songoku SSJ3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku SSJ3
Wiek: 34
Dni na forum: 6.691
Posty: 24
Skąd: Katowice
Hm miodowe lata juz tak nie smiesza jak kiedys
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ponieważ "Całkiem nowe Lata Miodowe" to jeden wielki shit. Odejście od specificznego typu kręcenia oraz małej ilości pomieszczeń to nie wypał. Miał być bogatszy, wyszedł ubogi. Brakuje też ubliczonści, która swym śmiechem zachęcała innych do radosnego rechotu.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ykhm....

Zghadzam się z wami , pierwszy [ ort! ] sezon dawał ludziom przed telewizorami napradę sporo dobrej rozrywki , jednak drugi sezon był już niewypałem , niestety czasem jest lepiej a czasem gorzej .


Hidden napisał(a):
Ponieważ "Całkiem nowe Lata Miodowe" to jeden wielki shit. Odejście od specificznego typu kręcenia oraz małej ilości pomieszczeń to nie wypał. Miał być bogatszy, wyszedł ubogi. Brakuje też ubliczonści, która swym śmiechem zachęcała innych do radosnego rechotu.
Zgadzam się z tym postem wzdłuż [ ort! ] i w szerz.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Racja, stare odcinki były w miarę znośne (chociaż jakoś specjalnie za tym serialem nigdy nie przepadałem).
Ale, jak widać, brakło im już pomysłów, to musieli "coś" zmienić.
A wyszło, jak wyszło, niektórym się i tak pewnie podoba

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ja tam zawsze lubiłem tych dwóch zgrywusów, stare odcinki prezentowały wysoki poziom, humor był pierwszej próby, co do nowych Miodowych lat, to forma, jak i humor, się pogorszyły co najmniej o dwie klasy. Ogólnie stare przygody Tadzia i Karola,bardzo lubię, a humor w nich zawarty, bardzo mi pasuje i powoduje że zwijam się ze śmiechu.

Ps Górski, rzeczywiście wymiatał tekstami.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Miodowe Lata to bardzo dobra komedia. Teksty Karola i Norka zawsze mnie rozbawiały, oglądałem to kilka razy i zawsze śmiałem się z tego samego. Jendka ta druga wersja z tą nową Aliną była gorsza od poprzedniej, bo tamta była duzo lepsza
P.S.
I chyba Kórski nie Górski

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
I chyba Kórski nie Górski
No w sumie Kurski, Hako, ale Kurski czy Górski, gościu był niewąski, swoja z niego był niesamowity

Pozdrawiam Hako

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Tak był, zawsze w tym swoim podkoszulku pomarańczowym i te jego teksty, to była jego czołowa rola

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Serial] Miodowe lata
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook