Forum Dragon Ball Nao

» Życie bez kompa :) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3

Czy mógłbyś teraz żyć bez peceta?

Czy mógłbyś teraz żyć bez peceta?
Tak 56,00% 28 56,00%
Nie 44,00% 22 44,00%
Wszystkich głosów: 50
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Sądzę, że nie byłby to żaden problem.
W gry gram rzadko, a nawet jeśli w jakąś zacznę, po tygodniu już mnie nudzi. I śmiało mogę powiedzieć, że gdyby nie internet nie miałbym w ogóle ochoty go włączać.
Zresztą komputer nie jest potrzebny w żadnym procesie życiowym...
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Bez problemu. Nie należe do osób, które ciągnie do komputera, ale, jeżeli mam do niego dostęp, chętnie korzystam. Na porządku dziennym są dla mnie wszelkie szlabany, ograniczenia dostępu do komputera i Internetu. Radzę sobie z nimi, mają nawet pozytywny skutek, bo z nudów wychodzę z domu, nawet się uczę ^^'. Ale, jak już siądę do komputera, muszę siedzieć długo. Prowadzenie "serwisu" informacyjnego naszej sholi i LSO, gg, jakieś lekcje, wreszcie WoW i Nao. Ostatnio było zaniedbane, ale obiecuję poprawę

WoW. Najpopularniejsze MMORPG na świecie. Dominator. I tu jestem w stanie stwierdzić, że mam oznaki uzależnienia. Oczywiście, potrafię sobie powiedzieć: basta, ale, w szczególnośći w czasie matur, nie wyobrażałam sobie dnia bez tej wciągającej gry. Teraz jest lepiej, bo nawał nauki przed końcem roku i nowy szlaban mi go ograniczyły i już nie muszę go codziennie włączać. Boję się trochę wakacji, ale zobaczymy, jak to będzie.
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
ja mieszkam na wsi gdzie komp i internet to dla dzieci dar od Boga ja mam kompa i wszyscy koledzy do mnie przychodzą na niego , ale on mnie nie ciągnie , oddałem go na 2 lata siostrze na studia , i nie żałuje
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Dawniej bym nie mógł sobie wyobrazić życia bez skrzyni w pokoju. Dziś... dziś stwierdzam, że dosiadam się do niego z czystej przyczyny. Uzależnienie w pewnym stopniu oraz brak chęci do robienia czegokolwiek. Ale wiem, że i bez niego zajebiście by się żyło.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wytrzymałem bez niego 13 lat. Wytrzymałbym i kolejne 6 i więcej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Ja niestety nie mogę już wytrzymać bez PC , wydaje mi się, że już niedługo coś się ze mną stanie, proszę ratujcie mi niech mi ktoś jak najszybciej przyśle PC. Jak już sami wiecie pisze tu do was z Pegasusa, bo kupiłem wczoraj żółtą kasetkę, która zawiera cały Ethernet. Wczoraj postanowiłam przegrać ją innym forumowiczom , ale zepsuł nam się telewizor. I w tym momencie mamy FAILA , proszę łaskawie o pomoc .

A tak poważnie przechodząc do rzeczy to dłuższe nie posiadanie komputera nie przysporzyło by mi wiele problemów. Po porstu.. jest wielec ciekawszych rzeczy do roboty.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Jak u wielu,podobnie i u mnie występuje zjawisko uzależnienia od komputera w przypadku,gdy stoi on na biurku.Ostatnio zauważyłem niepokojącą oznakę nałogu,otóż wciągnęła mnie Trylogia Tolkiena,czytałem w autobusach w drodze do/z pracy i powtarzałem sobie "dzisiaj nie włączę kompa - poczytam",jednak postanowienie w dziwny sposób traciło moc,gdy tylko wchodziłem do pokoju i spojrzałem na kompa I tak książka zostawała w plecaku,a ja siedziałem przed monitorem...
Z drugiej strony jednak miło jest,gdy nie mam dostępu do kompa,czuję się jakoś lżej.Pod koniec ubiegłego roku miałem poważną awarię sprzętu,raz na jakiś czas skorzystałem tylko z laptopa siostry,ale ogólnie kładłem się wcześniej spać,wysypiałem się...odżyłem

PS.Zapomniałem o istocie tematu:myślę,że dałbym radę bez kompa,na początku byłoby ciężko,ale po kilku dniach i z dostępem do ciekawej literatury przestałoby mi to doskwierać.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Kiedyś żyłam normalnie bez komputera, za to nałogowo oglądałam telewizję. Teraz telwizję oglądam sporadycznie, a na komputerze jestem zazwyczaj codziennie. Nie wiem, czy potrafiłabym bez niego żyć. Czasmi zastanawiam się, czy lepiej nie wyrzucić go przez okno. Zajmuje mi zbyt wiele czasu, którego i tak mam mało.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
bla bla bla

i tak najbardizje kocham ludzi

i wcale nie smsy, mejle czy rozmowy na gg.

puby, kluby, koncerty, plenery rysunkowo-fotograficzne

tak. to mi starcza.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Bez kompa?
Byłoby nudniej. Ale zawsze znajdzie się jakieś zajęcie. Rowery, Karty Magic, Telewizja, PlayStation, PSP, Kręcenie filmów, pisanie książek ;]
A i tak tak jak Zmara lubię najbardziej spotkania z ludźmi! Szczególnie z kilkoma osobami ;]

A poza tym najważniejsze - I tak byłoby DB!
Szkoda tylko że bez komputerów nie byłoby CDAction i Hypera ;]
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ja również wytrzymałbym bez większych problemów. W gry praktycznie nie gram, muzykę mógłbym słuchać przez wieżę, tylko internet... Tak jak moi niektórzy przedmówcy sądzę, że komputer zabiera mi za dużo czasu, który leci tak szybko... Hmmm, życie bez kompa ma też dużo zalet: wyspałbym się porządnie, miałbym więcej czasu dla znajomych i mógłbym częściej przebywać na świeżym powietrzu.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja tym bardziej moge wytrzymac bez zycia ( w sumie po co mi zycie ) bez kompa, wiecie czemu ? Laptop mnie zaspokaja. Na kiego grzyba mi komp? Mialem kompa, wywalilo sie , jest laptop, nie ma kompa.

A tak na serio, tak sie mowi, aa spoko, wytrzymam bez kompa, na co mi komp, jak panstwo powyzej, zrobta sobie moze przyrzeczenia na okres postu - ale to juz za rok, bo ten dobiega konca - biedaczki.

Do powyzszego, post sie konczy, zacznijcie nowy od przyszlego tygodnia, niech trwa te 39 dni dla odmiany, by nie bylo plagiatu ;p. Nie uruchamiajcie swoich maszyn przez te marne 39 dni, nie postujcie ( Gozon wyklucza sie, Admin musi byc, chocby i sam) , nie robcie formatow. Zobaczylibysmy, jakby to wyszlo.

Wytrzymac bez kompa to moga raczej biedne dzieci z Afryki, pewnie nie slyszaly o tym wspanialym wynalazku, jak Komputer.

To tyle ode mnie, pozdrawiam rodzicow z Wloclawka- nie tesknia, ale czemu by nie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Trudno byłoby się obyć bez kompa. Tam często piszę na nim różne ważne dokumenty, siedzę w necie. Używam często komputera do prac domowych. Albo kolejna:gadam ze znajomymi na gg, skypie, itp. Też gram w gry. Poza tym bez kompa byłabym jakby odcięta od świata. W necie często dowiaduję się o takich rzeczach o jakich bym nie wiedziała nie mając go.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja chyba bez komputera nie potrafił bym żyć dawniej, gdy nie miałem jeszcze komputera, a jedyne kompy na których siedziałem, to te w szkole.
Częściej w domu czytałem książki, grałem na PS, czy nawet uczyłem się.
Dostałem komputer, gdy chodziłem do 4 klasy, ten jest drugi^^.
Wszystko się zmieniło, na nic nie miałem czasu, bo potrafiłem przesiedzieć przy komputerze cały dzień czy to słuchając muzyki, czy grając w gry, a dodatkowo:

Massey napisał(a):
ja mam kompa i wszyscy koledzy do mnie przychodzą na niego
U mnie jest podobnie.
Teraz odkąd mam internet, gry odstawiłem na bok i cały dzień przesiaduje na internecie przeglądając strony, lub udzielając się na różnych forach o tematyce sportowej lub anime &mangi.
Powiem szczerze, że przez internet brakuje mi czasu na odrobienie lekcji, ale to nie problem, bo często są koledzy z klasy, którzy zawsze pomagają kiedy trzeba.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ależ oczywiście, że TAK! Przeżyłem ponad tydzień bez tego atrakcyjnego i wciągającego prostokąta i jakoś nadal chodzę na 2 łapach. Było jednak cholernie ciężko, szczególnie w pierwsze dni (rekolekcje i czterodniowy weekend wyszedł). Sprężyłem się, spałem, nudziłem, ściągi tworzyłem, kompromitacje Polaków z Irlandczykami oglądałem i czas mijał szybciej. Czeka mnie jednak jeszcze spore rozstanie, więc zbieram siły na kolejny tydzień, miesiąć itd. . Na szczęście pogoda jest odpowiednia do uprawiania ... sportu.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jakiś czas temu, tzn. we wrześniu, miałam komputer bez Internetu. I wiecie co? Jedyne co na nim robiłam, to słuchanie muzyki i klepanie w Pająka. I tyle można.

Jednak komp z Internetem to już zupełnie coś innego. Bez takiego ciężko by mi się żyło. Znajomi spoza Łukowa na GG, fora np. dbnao, słowniki, informacje, pobieranie filmów i przede wszystkim muzyki.
Byłoby ciężko z tego zrezygnować. Internet daje ogromne możliwości, także rozwoju.

Sam komp to nudna rzecz, ale komp z Internetem to coś, co bardzo ułatwia mi życie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja bym nie potrafił życ bez kompa. Dzięki niemu mogę poznawac newsy z Polski, Europy i świata. Telewizja nie oferuje tyle co internet. Ponadto internet daje dostęp do wielu nagrań, filmów, krótkich i dłuższych tekstów z każdego zakątka sceny politycznej. Takiej masy lewackiego bełkotu nie przekazuje nawet TVN24. Do tego takie bajery jak YT, rapid, torrent, mediafire czy peb, które skutecznie łączą moje życie z kompem. Nawet jakbym chciał to bym nie miał nic ciekawego do roboty w prawdziwym życiu. Poza tym nie mam aż tyle kasy na picie, a bez picia nie potrafię się długo bawic. A przy kompie nie piję często.
Zapomniałem dodac, że planuję kilkumiesięczną wprowadzkę do uniwersum L2. Chcę wrócic do tych pięknych czasów, kiedy grałem przez 72 godziny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 03.01.2010, 13:33
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.536
Posty: 33
Kiedy miałem awarię kompa, wytrzymałem jakieś 3 tygodnie i strasznie mi brakowało siedzenia przed PC, więc nie mógłbym na dłuższa metę bez niego wytrzymać.
Hardy-Boy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hardy-Boy
Wiek: 27
Dni na forum: 5.169
Posty: 12
Skąd: Niemcy
Pewnie całe dnie byłbym na dworze i oczywiście czasami bym się nudził bez kompa Nie grał bym wtedy w KW i nie oglądał DBKAI, Bleach oraz Naruto Shippuden co było by głupie Bym czekał aż na Jetix by były nowe odcinki Naruto lol xD
majkel88 Kobieta
Gekokujō
Gekokujō
majkel88
Wiek: 31
Dni na forum: 5.158
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Ja odpowiedziałam że TAK, ponieważ bez komputera bym nieumarła czyli da sie żyć! Ale co to za życie? Jakość życia? Lepsza już chyba śmierć
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Życie bez kompa :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook