Forum Dragon Ball Nao

» Gdyby istaniały Smocze Kule? ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.818
Posty: 44
Skąd: Mielec
Ja bym poprosił o dodatkowe 5 życzeń a wtedy to by sie pomyślało, pasowałoby troche kasy i zdolność teleportacji i może nie wieczna, ale długa młodość i wykształcenie żebym podczas tej długiej młodości nie popierniczał cały czas w te mury (szkoła). Heee. Czego więcej chcieć.
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.813
Posty: 38
Skąd: Lublin
ja bym poprosil o zlikwidowanie Al-Kaidy, albo o odnalezienie jej czlonkow

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja gdybym dostał tą mozliwość wypowiedzenia życzenia poprosiłbym o pokój na świecie i współprace państwową.
Ja wole żyć w pokoju i harmoni niż z bogactwami, nieśmiertelnością itp.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Chciałabym mieć nieskończoną ilość kasy, chciałabym być szczuplejsza i chciałabym mieć wszystkie możliwe gadżety z DB, np. figurki, artbooki, karty, gry, maskotki, puzzle itp.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mattiah napisał(a):
Jeśli miałbym tylko jedno życzenie zażyczyłbym sobie, żeby zło było fikcją, istniało tylko w grach komputerowych, filmach, książkach...
Gdyby nie było zła, nie istniało by również dobro. Zanik jednego wyklucza istnienie drugiego moim zdaniem. Podobnież gdyby nie było smutko, nie potrafilibyśmy się radować. Wszystkie te elementy pasują do siebie jak układanka, i brak któregoś powoduje zburzenie jej porządku.

VidelOtaku napisała, a nie napisał(a):
Chciałabym mieć nieskończoną ilość kasy, chciałabym być szczuplejsza i chciałabym mieć wszystkie możliwe gadżety z DB, np. figurki, artbooki, karty, gry, maskotki, puzzle itp.
Gdybyś miała nieskończoną ilość kasy to od razu spełnia się twoje 3 życzenie... Poza tym kasa szczęścia przecież nie daje, to na co ci ona...?
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Byc superlaska, miec kupe kasy.... Tak toz to sa rzeczy najbardziej liczace sie na swiecie! Ambitne doprawy. Jak Łasiczka rzekla post wyzej, pieniadze szczescia nie daja, a jedynie falszywych przyjaciol. Zas wyglad zewnetrzny nie jest najwazniejszy. Liczy sie charakter, usposobienie i podejscie do zycia.

Osobiscie chcialabym wyzdrowiec, gdyz moje zdrowotne samopoczucie upada. Takze pragnelabym, aby promienny usmiech zawital na twarzy mojej mamy, gdyz dawno nie widzialam go na niej.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
W moim przypadku kasa dałaby mi szczęście. Dlaczego? Bo jestem zachłanna? Nie. Po prostu, gdy ma się rodziców zadłużonych u wszystkich znajomych, a rachunki piętrzą się na półce, kasa może przynieść znazną ulgę. A co do tego, że chciałabym być szczuplejsza, to dodatkowe kilogramy są przyczyną niskiej samooceny i braku pewności siebie. Mam nadzieję, że wszystko jasne.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
VidelOtaku napisał(a):
W moim przypadku kasa dałaby mi szczęście. Dlaczego? Bo jestem zachłanna? Nie. Po prostu, gdy ma się rodziców zadłużonych u wszystkich znajomych, a rachunki piętrzą się na półce, kasa może przynieść znazną ulgę. A co do tego, że chciałabym być szczuplejsza, to dodatkowe kilogramy są przyczyną niskiej samooceny i braku pewności siebie. Mam nadzieję, że wszystko jasne.
Ja widze w tym coś innego... Jest kasa jest wszystko , nie ma kasy nie ma nic. Proste, masz kase mozesz zrobić takie rzeczy o których ci sie nie snilo. Spelnic swoje najwieksze marzenia itd etc. I to jest własciwie szczescie, prawda boli... ale cóż

END
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Gdyby były smocze kule było by super.Moim rzyczeniem do potężnego shenrona było zesłanie sayan i inne postacie ze śwjata dragon ball a także zapoznanie Akiry Toryiamy twucy dragon balla
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Majin napisał(a):
Proste, masz kase mozesz zrobić takie rzeczy o których ci sie nie snilo. Spelnic swoje najwieksze marzenia itd etc.
Niestety bądź stety masz rację. Problem w kasie jest taki, że kiedy już możemy przy jej pomocy zdobyć kilka rzeczy, o których marzyliśmy, potem chcemy więcej. I jeszcze więcej. Z reguły kończy się to tak, że człowiek skupia się na posiadaniu jak największej ilości jak najcenniejszych przedmiotów. A to prowadzi do tego, że nie potrafi cieszyć się już błahostkami.
Więc w efekcie moim zdaniem szczęście dane nam przez pieniądze jest ulotne.

Chibi Pan napisała, a nie napisał(a):
Moim rzyczeniem do potężnego shenrona było zesłanie sayan i inne postacie ze śwjata dragon ball
Buu i Cella też byś chciała widzieć na naszej planecie? A może do kolekcji jeszcze Freezera? Redukcję ludności by przeprowadzili...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zgadzam się z Łasiczką. Nie chciałabym idąc do sklepu spotkać Cella albo Freezera

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Chciał bym zostać saiya-jinem
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Mi chodiło o tych dobrych!!!Nie pogadała byś sobje z goku oko w oko!!???
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
ja bym pogadał...ale nie walczył...
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
No widzicie on to się z wszystkim zgadza!!Apropos też bym nie powalczyła!
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
1. ja bym poprosił by wszyscy z tego forum zebrali sie w jedno miejsce,
wtedy bym was zobaczył i pogadał bym z wami.

2. żeby nikt nikogo nie mógł zabić i pobic.

3.żeby smocze kule przestały istnieć.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh... Gogeta, gdyby nikt nikogo nie mógł zabić a ni nawet pobic, ilośc ludności na świecie poszłaby w górę i zaręczam, że nie byłoby to na koszysć ogółu społeczeństwa...


Heh, gdyby istniały smocze kule... Oczywiście świetnie byłoby mieć nieskonczona ilosć truskawek, ale jednak fajny facet to jest to XD

Nie, żartuje, taki się chyba kiedys znajdzie i bez tego.

Cóż, po pierwsze, żeby Polska wylazła z zadłużeń.
Po drugie, żeby nasz ukochany rząd zaczął składac sie z osób kompetentnych, które bedą coś robić dla kraju, nie dla siebie (heh, to nierealne XD)
A trzecie... na trzecie nie mam pomysłu... moze żeby Lepper zdobył wykształcenie...? XD
Nie, chciałabym cos egoistycznego dla siebie... zeby miec magiczna moc, albo siłę takiego Goku, albo faceta takiego jak Vegeta, albo...
O, już wiem XD całe zycie chciałam miec stadninę ^^

Cóż, moze tego bym sobie zażyczyła, ale cholera wie, co by mnie naszło i czy bym o te truskawki nie poprosiła... XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Gdybym miał smocze kule to poprosiłbym o:
pokój w którym można zmieniać grawitacje
(po 10 letnim treningu w pokoju)trening w ROSAT
zajebiś.....e silnych przeciwników i partnera który by ćwiczył tak zawzięcie co ja

Wtedy o pokój na świecie mógłbym już sam zadbać (o ile bym tak morderczy trening przerzył )


Siła i równość

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Promo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Promo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
Skąd: Chybie koło Bielska Białej
Duzo pieniedzy, pełno kobiet, szczeście w zyciu, kochajaca rodzina. Jednym słowem utopia
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Ja to bym chciała.... hmm... chociaż na pewien czas przenieść się do świata DB poznać Team Z, i poczuć tą wielką moc.
Oczywiście to jest stanowczo nierealne, więc chciałabym zacząć trenować sztuki walki gdzieś daleko w Japoni, trenować z jakimś miszczem w klasztorze (spokój ducha). Potem bym wróciła do Polski i nikt by nie wiedział o moich umiejetnościach. Tak to jest moje marzenie, a tak poza tym [ ort! ] na doczepke mogłabym nauczyć się władać mieczem . Nie wiem po co mi miecz w tych czasach , ale miałabym frajde, ze umiem się nim posługiwać

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  

Forum DB Nao » » » Gdyby istaniały Smocze Kule?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook