Forum Dragon Ball Nao

» Half-Life

Noon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.805
Posty: 18
Skąd: z krainy normalnych inaczej...
Witam

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o serii gier Half-Life
1 częśc tej gry to już klasyk,który otrzymał w swoim czasie ponad 50tytułów gry roku w różnych czasopismach i serwisach internetowych.Powstały do niej setki MOD'ów. Half-Life 2 wyszedł dość niedawno.Obie gry są ciekawe i warte zagrania dla miłośników FPP i nie tylko.

Do pierwszej części gry powstał MOD Earth Special Forces...który to jest modem zamieniającym Half-Life w...tak tak właśnie świat DragonBalla .Mod ten jest podobny do Bid For Power,jednak według mnie jest ciekawszy.Polecam go z czystym sumieniem każdemu fanowi DB.

Najwięcej w świecie który brudzi nam ręce
Ufam w ludzkie dobro i ponosze klęskę...
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Half Life.. ale bradziej w odmianie Counter Strike... lub ew. Half Life 2 ogolnie dobra produkcja.

END
piwcio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
piwcio
Wiek: 35
Dni na forum: 6.906
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Counter Strike jest najlepszy zobaczcie stara gra a wciąsz
w nią grają są turniejie w Counter Strika ja cały czas w niego rypię
a Half-Life połowa zycia he he jest swietny lecz 2 częsc juz letnia
wypuszczenie Counter Strika było swietnym posunienciem autorów
a grał ktos w Counter Strike CZ??
niezły a Delated Scenes moze być.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Na tej grze się wychowałem jest po prostu świetna

Freeman w końcu nie
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Jak sobie przypomne ile zdrowia mnie kosztowalo,jak w wieku 9 lat grajac w Half Life'a wyskakiwal mi jakis kosmita zza rogu i jak trudno bylo znalezc amunicje,to az mi sie robi goraco No i te facehuggery jak sie rozplaskiwaly po uderzeniu crowbarem... Ale bym sobie jeszcze w to pogral Gra kultowa po prostu.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
ja pierwszy ra z grałem jak miałem 11 lat i odziwo nie był to orginał tylko mod half-life:Uplik czy uplink, jakoś tak w karzdym razie.Strasznie mi się spodobała gierka.W orginał zagrałem dopiero rok póżniej przeszłem go chyba ze 20 razy, potem była przygoda z Blue Shift Oposing force i kilkanaście modów z których najbardziej podobały mi się: The Gateway 1 i 2, The Chellenger deep, Timeline(chyba tak się to pisało ), Mad Crabe i coś tam o Roswell.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Ja nawet raz nie przeszedlem Half Life'a Zacialem sie w jakims tam miejscu,jak mialem malo zycia,a trzeba bylo przebiec przez rozlegla kaluze,w ktorej zanurzony byl przewod elektryczny,co powodowalo utrate zdrowia,jak sie przechodzilo.No i pozniej juz nie mialem okazji grac... NIESTETY

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
a trzeba bylo przebiec przez rozlegla kaluze,w ktorej zanurzony byl przewod elektryczny,co powodowalo utrate zdrowia,jak sie przechodzilo.
MOogły być trzy możliwości przejścia tego etapu
1 obejść (jakimś szybem wentylacyjnym np)
2 odłączyć prąd
3 pamiętam taką przeszkode w której też była do pokonania "elektryzująca" woda (może to ta sama co twoja) , nie było możliwości obejścia jej ani odłączenia prądu więc trzeba było wepchnąć na nią skrzynie które znajdowały się w pomieszczeniu obok i po prostu [ ort! ] przejść po nich
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Pamietam jakies skrzynie w okolicy,ale teraz to i tak juz po ptokach.A wiecie moze czy mozna sciagnac z kads z neta pierwsza czesc Half-Life'a?

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Z Half-Lifem zetknąłem się zupełnie przypadkowo. Kupiłem raz Cd-Action, gdzie Tematem Numeru była zapowiedź HL2. Giera mnie oczarowała (te wszystkie zachwyty redaktorów CD-A....) a że miałem kompa od jakichś 4 mscy- z zapałem zabrałem się do poszukiwań. Było to jakieś 3.5 roku temu, kiedy byłem w 1kl mojego technikum. Jeden ziomek, świeżo poznany- teraz najlepszy [ ort! ] qmpel- zagadnął mnie o Enter the Matrix, później rozmowa przeniosła się na tematy okołogrowe, na koniec pochwaliłem się znajomością HL2 (opowiadałem, jak zajedwabiście wyglądają pierwsze traillery). Gościu powiedział, że ma "jedynkę" plus tony dodatków, zarówno ofićjalnych, jak i nie. Nazajutrz miałem na dysku ok.3GB samego HL i .... nie spodobał mi się! Po tych wszystkich screenach z dwójki, jedynka wyglądała... biednie. Ale qmpel nie dawał mi żyć- ciągle pytał jak daleko doszedłem, ile mi zajął który poziom itp. W końcu, nie mogąc już słuchać jego biadolenia, postanowiłem dać gierce drugą szansę.....

Od tamtej pory jestem wielkim fanem Half-Life'a. HL, Opposing Force, BlueShift, Uplink, HL2, Episode One, Ravenholm, Lost Coast..... od groma dodatków (bullet time!!!) i nieoficjalnych modów. Qmpel jest w trakcie produkcji DVD'ka zbiorczego. Zrobił menu główne na wzór menu HL2 (ruchome tło!) pod menu na wzór podmenu w HL2:Episode One. Genialnie to wygląda! Giera jest po prostu świetna i wykonanie perfekcyjne, więc należy jej się idealne wykonanie instalatora. HL2 jak wiadomo ponoć nie chodzi bez netu. U mnie chodzi ...


Ps.: Half-Life nie oznacza półżywy. Oznacza okres połowicznego rozpadu pierwiastka. Jak myżlicie, dlaczego znak to lambda...?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Half-Life
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook