Forum Dragon Ball Nao

» Polski serial obyczajowy

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Który według Was polski serial obyczajowy jest najlepszy?

Dla mnie wszystkie są denne i nie warte oglądania...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Gotenks zgodze sie z toba, ale jezeli chodzi o wypas seriale to najlepszy jest taki co moja babka ogląda "Moda na Sukces" normalnie rycze ze smiechu... a to jaka liczba okresla odcinek XD no coments

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Heh no w tym temacie z nowych polskich seriali mamy niewielki wybór - wszystko denne i głupie...
Co do starszych seriali to wg mnie ujdze jeszcze takie cuś jak Alternatywy 4, Dom itp. Opowiadają one (trochę sarkastycznie) o naszym PRL.
Ale tak szczerze mówiąc wolę Ostry Dyżur
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Zaden serial mi sie nie podoba. Moglabym sie wypowiedziec raczej ktory mnie najbardzej denerwuje niz ktory bardziej lubie... . Powiem tyle nie znosze tasiemcow. A jak polowa odcinkow serialu sklada sie z rozmyslen bohaterki czy ' ja go kocham a moze nie? ale on jest moim 3 rzedu kuzynem ciotecznej babki ze strony ojca!' To mnie mdli i zastanawiam sie czy nie walnac w telewizor pilotem...
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
ehhh wy się w ogóle [ ort! ] nieznacie ,przecież [ ort! ] M JAK MIŁOŚĆ ŻĄDZI <jupi>
hehehehehehe.......to dopiero spoookkooo film normalnie DB pada na kolana przy takim serialu!!!!uuuu
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nie oglądam żadnego z nich i wszystkie jak dla mnie mogą wylądować w jednym worku z napisem "Denne polskie telenowele". Nie wiem jak można z takim zainteresowaniem śledzić przez setki odcinków wydarzenia z życia bandy zwykłych ludzi (na ogół w dodatku lamusów), którym i tak prawie zawsze wszystko się pięknie ułoży, i to ma być "z życia wzięte" ?!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Kamzo napisał(a):
i tak prawie zawsze wszystko się pięknie ułoży, i to ma być "z życia wzięte" ?!
Czasami ktoś umiera ...

A tak na serio to nie oglądam takich rzeczy. Jak nie ma nic w TV to albo Net jak działa jak nie to Painkiller albo Battlefield. W ostateczności pujść do kogoś albo poczytać książke (nie lekturę) .
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.946
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
A ja osobiście oglądam "M jak miłość" i "Na wspólnej" i sie tym nie wstydze .

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
"Życie, życie jest nowelą"... Eee, o czym to ja?... Aha. Już wiem. Nie lubię 'polskich seriali obyczajowych', przynajmniej tych nowych (z innymi to różnie). Telenowele różnią się znacznie od nowel tym, że są długie, ale mają jedną cechę wspólną: są potwornie nudne (przynajmniej dla mnie). Jednak proszę nie obrażać tutaj ich fanów – mam w rodzinie wiele takich osób (ulubione ich pozycje to: "Klon" – telenowela science-fiction, "S jak..."... stfu... "M jak miłość", "Parafia" (czy jakoś tak ) – jeden z ciekawszych przedstawicieli gatunku, z tych paru odcinków, które widziałem, wnioskuję, że mający nawet fabułę, szkoda tylko, że opowiada o katolikach, a nie np. o świadkach czy nawet żydach). "Życie, życie jest nowelą"... (czyli jest krótkie, nudne i głupie)

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Kiedyś oglądałm "M jak miłosć" ale teraz ten serial mnie niemiłosiernie wkurza. Ja z polskich seriali to tylko lubię oglądać "Sąsiadów" ale tylko czasem. Zazwyczaj ni ogladam telewizji no chyba, ze leci jakiś zajefajny film

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
Mi sie podoba "Egzamin z Życia" jak dla mnie najlepszy ale tych fajnych nie ma za wiele.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ja osobiście uważam szystkie te seriale za denne i naciągane. Zwróćcie uwage że nawet te brazylijskie to jednak kiedyś się kończą, nie tak jak polskie tasiemce. Kto widział by jedna kobieta była żoną młodszą od męża o 25 lat, uciekłą spod ołtarza, urodziła głuche dziecko i jeszcze się dała przejechać przez auto? No, a jednak. Polak potrafii.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A ja kiedys oglądałem "Na wspólnej" ale teraz to juz nie oglądam tego, bo zaczęło mi to spaczać umysł

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Taa, z telenoweli latynoamerykańskich to się nawet języka można nauczyć
A polskie? Wygrywa Natalka z M jak Miłość

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
No za dużego wyboru to nie ma. Czasami spojrzę na "M jak Miłość". Od kiedy mam neta to tylko włączam telewizor na Vive i MTV.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
M jak miłość D:D

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hehe "Klan" ze wzgledu na ostatnio bedaca na kacu rodzinke Maciusia i Bozenki

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
JA NIENAWIDZE POLSKICH SERIALI OBYCZAJOWYCH, wszystkie są do d*py, dla mnie najokrutniejszą karą jaką mogliby wymyśleć to odlądanie tych wszystkich "Na Dobre i Na Złe". Ja zdecydowanie wole komedie
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Żadko oglądam telewizję. Ogólnie siedzę u siebie w pokoju albo przy kompie. Czasem obejrzę "Na dobre i na złe" i "Samo Życie". Ale to i tak żadko.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.614
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Mam tylko Jeden ulubiony serial obyczajowy bo nie przepadam za obyczajami Polski serial Pierwsza Miłość
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Polski serial obyczajowy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook