Forum Dragon Ball Nao

» Yattaman

Strony: 1, 2  
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Nie wstydzę się powiedzieć, że to oglądałem i że mi się to podobało. Miałem co prawdo wtedy 6 lat, ale czy to się liczy? A co wy sądzicie o tym anime?

Bomba di luce!!
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
Bardzo fajne anime szczegolni fajni byli przeciwnicy yattaman i ich szefowa
czasem te muzyczke sobie nuce z yattamana wloskiej wersji zawliste anime

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
super anime. ogladalem w dziecinstwie pamietam te wszystkie roboty ; psa, pande itp. dobre
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Superasne anime,te wielkie roboty,nieustanne poszukiwania kamienia mocy(sory nie pamietam nazwy ),ciągłe karanie bandy Drombo ahh to bylo super plus ekstra openning z pamietnymi scenami (nigdy nie zapomne jak szefowa bandy przeleciala przez skale i biustonosz jej opadl ).


PS:Niech zyje Yatapanda

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ogladalam jak mialam 5 lat. W sumie zaczelam, gdyz nieczego innego w telewizji nie bylo .Jednak bardzo milo wspominam to anime, jako czesc mojego dziecinstwa.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ehh, kiedyś rzucałam wszystko żeby móc właczyć sobie Polonię 1 i pooglądać Yattamana Dziś zapewne wydawałoby mi się, że jest to anime z nędzną kreską, ale mam do niego pewnien sentyment. Poza tym banda i ich szefowa mieli odjechane pomysły, można się było pośmiać
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja rowniez pamietam Yattamana. Moim zdaniem pelikan byl najlepszy. Pamietam jeszcze zarysy piosenki z tego anime. Co prawda nie pamietam ile mialam lat., ale to Yattamana ogladalem nad morzem bo w domu poloni nie mialem. A co do kreski to podejrzewam ze nasze dzieci tez beda uwazaly ze kreska z db jest zalosna.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
O ile dobrze pamietam Yattaman leciał na Poloni 1, ech to były czasy pamiętam tylko że w tej bajce były tylko jakieś łodzie w kształcie zwierząt i nic więcej a szkoda z chęcią bym pooglądał ta serie jeszce raz.

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Yattamani było fajne tylko że nic prawie nie pamiętam z tego (poza tytułem) w końcu dosyc mało lat miałem jak to oglądałem
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
"Yattaman yattaman..." - muzyczka z tego anime już chyba na stałe wryła mi się do kopuły

Oczywiście jak byłem mały to oglądałem- ale pamiętam! Trzyosobowy zespół pechowych kryminalistów i para głównych bohaterów oraz gigantyczny robot- pies ...
Szlone walki dziwacznych maszyn, a przestępcy zawsze dostają po tyłku

Barodzo mi się podobało (w młodziutkim wieku) - KLASYK!

Pozdro

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
"Yattaman yattaman..." - muzyczka z tego anime już chyba na stałe wryła mi się do kopuły
To samo u mnie. O matko, jak to dawno było!! Kilka dobrych lat temu! Mniej więcej pamiętam jak wyglądali główni bohaterzy. Ten ich robo-pies też mi lata po głowie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Wychowałam się na Yattamanie i i nnych tego typu bajkach, dlatego mają dla mnie szczególne znaczenie:). Zawsze będę je cieplutko wspominać.

I was buried alive...
I was born dead...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tak samo jak i dla mnie. W każdym odcinku zwyciężali ze złem Zna ktoś może odcinek , kiedy raz przegrali z tymi trzema złymi ( nie pamietam jak im było na imię heh)?
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Chyba takiego nie było, ale podobało mi się ,że w każdym odcinku jakieś inne oddzialiki sie pojawiały

I was buried alive...
I was born dead...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hehe noo Te potworki były niezłe. Ale najlepsze były te duże roboty, najbardziej utrwalił mi się ten "dobry" Pies. Piosenka była świetna i te kary które ktoś wymyślał tej bandzie.
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
To była świetna bajka, tyle z tym wspomnień...oglądnęłabym to jeszcze raz, kochałam te barwy i nowe stworki. To naprawdę pobudzalo wyobraźnię. A stroje glównych bohaterów też mi się podobały(nie ma to jak obcisły kombinezonik;)).

I was buried alive...
I was born dead...
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Yattaman jest wypasiony.
Najlepsza była ta czaszka która sie tworzyła jak trujka drombo wybuchała. Albo świnka która przynosi szczęscie też była zacna. Ogólnie cała baja była super.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ostatnio naszła mnie niewyjaśniona i godna przypisania Slaaneshowi ochota, by ściągnąć (ze sklepowej półki, oczywiście) i obejrzeć Yattamana. Zrezygnowałem z tego planu, albowiem wątpię, by stare lata zostawiły w mym ciele dość sił na to heroiczne zadanie. Demon w tym wieku nie ma już takiej wytrzymałości jak za młodu i ciężko jest mu wytrzymać 108 odcinków toczka w toczkę według tego samego schematu. Srogie

Osobiście, w odległych czasach dzieciństwa nie miałem wątpliwej przyjemności oglądać tego anime. Dzięki temu pozbawiony jestem sentymentu wobec niego i łezka mi się w oku nie kręci na wspomnienie uroczych chwil spędzonych przed telewizorem ustawionym na Polonię. Daje mi to możliwość obiektywnej oceny Yattamana, która w gruncie rzeczy sprowadza się do stwierdzenia, że to anime można o kant d*** potłuc.

Brak fabuły. Zgrzebna grafika. Marny dźwięk. Nawet nędzne gagi w kółko się powtarzają i zamiast bawić - nudzą. Przy tym czymś anime Sailor Moon jest arcydziełem! Nawet dla mnie niepojęte jest, jak można było stworzyć takiego potworka? Ach, oby Pan Rozkładu zesłał czym prędzej na jego twórców swe plugawe błogosławieństwo!

Best regards, Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Ja tez ogladalem to anime Ale teraz pamietam tylko tytul i muzyczke

ObrazNAKARMObrazNAKARM
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Słotkie wspomnienia, szkoda że nie moge nnigdzie znaleść odcinków, wzruszam się kiedy siengam pamiecią do tych lat niestety mało odcinków widziałem i jeszcze mniej pamientam
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Yattaman
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook