Forum Dragon Ball Nao

» Future Trunks czy zwykły Trunks?

Strony:   1, 2, 3, 4

Kogo wybieracie?

Kogo wybieracie?
Future Trunks 86,49% 64 86,49%
Trunks "zwykły" 13,51% 10 13,51%
Wszystkich głosów: 74
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jak w ogóle można porównac Mirai Trunksa z tym kimś z serii GT...
Trunks "zwykły" jesty po prostu załosny...bez charakteru, charyzmy i w ogóle... beznadzieja...
Mirai jest super
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zgadzam sie z wypowiedzia Dai Kaiosamy. Zwykly Trunks z GT to dupek, a nie to co Future Trunks. Ten przynajmniej mial fajny chrakter- byl silny, odwazny, uczuciowy i wogle rządzi!!!

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Pod każdym względem lepszy jest future Trunks bo ten z "teraźniejszości" nie dość, że cienias to jeszcze ciota i ubrany w pedalskie spodenki... Afu!

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Dla mnie Future Trunks.
Jak już wspomniało wiele osób jest poważniejszy, rozsądniejszy i silniejszy.

Potrafi świetnie władać mieczem. Future Trunks musiał mieć także super psychikę ponieważ zginęło tyle osób tak drogich jemu sercu, a on się nie załamał. Respect Trunks


GOKU IS THE BEST!
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.061
Posty: 31
Zdecydowanie Future Trunks. Jest silny, poważny i zdecydowanie najrozsądniejszy z wszystkich wojowników. Liczy się dla niego tylko dobro ludzi a nie ideały saiyanów czy też innych wojowników. Widać doskonałą szkołę Gohana który go bardzo dobrze wychował.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nom, nie ma co tu nawet powrownywac...oczywiscie, ze lepszy jest Future Trunks...Nie lubie nawet malego Trunksa (z sagi Buu) a tego z GT to [po prostu [ ort! ] niecierkie...!! i do tego te jego zalosne ubranie...zal

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Dobra macie wszyscy racje Futur jest lepszy! Ale nie jedźmy tak po malcu, jest troch bardziej wyluzowany bo żył w lepszych czasach. Dla mnie typ z GT nie istnieje tak jak cała resztaz GT!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
future Tronnks jest o wilele lepszy bo trunks w Z mi do gustu przypadł future trunks fajniej wygladal i mial ciekawe techniki
ale mam rescepct do trunksa z terazniejszosci bo byl czescia gotronks'a

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Kai_
Ziemianin
Ziemianin
Kai_
Wiek: 35
Dni na forum: 6.059
Posty: 1
Skąd: Inowrocłąw
Który Trunks lepszy? Oboje byli słabi, ale jeżeli miałbym wybierać to mimo wszystko wybrałbym F. Trunksa. Mimo tego, że obaj byli słabi to Trunks z GT do pięt nie dorastał Future Trunksowi.
april93 Kobieta
Cargo
Cargo
april93
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Posty: 29
Skąd: Racibórz
Ja wole Future Trunksa warto obejrzec kinówke z nim w roli głównej. Pokazuje uczucia chlopkca jego frystracje i pragnienie pomszczenia ojca i innych. Gotów jest poświęcic zycie w obronie świata. Gdy wkracza do ''naszego'' swiata dragon balla wie do czego sa zdolne androidy i stara sie za wszelka cene uchronic bieg wydarzen co mu sie udaje. to dzięki niemu Goku nie umiera a Vegeta sam sobie uswiadamia ze kocha syna .
Turles SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Turles SSJ
Wiek: 31
Dni na forum: 5.829
Posty: 8
Zdecydowanie FUTURE TRUNKS. On osiągnął USSJ i przynajmniej lepiej walczył od tego z GT.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Future Trunks lepiej walczył od Trunksa moim zdaniem, do tego zachowywał tą powagę, z którą, można powiedzieć, było mu do twarzy. Do tego był bardziej rozważny według mnie i to zaważyło na mojej decyzji, że barwniejszą postacią był Future Trunks
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Stanowczo Future. On osiągnął coś więcej niż ten zwykły. Future był po
1. Przystojniejszy
2. Lepiej walczył i miał stanowczo większy zapał niż ten normalny.
3. Znacznie poważniejszy i mniej dziecinny.
4. Osiągnął Ussj -owszem, słaby poziom, ale jednak więcej niż Trunks z teraźniejszości.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Future, charakterek i te wspomnienia co się stało przy androidach na pewno go ukształtowały na wiele lepszą drogę niż zwykłego. Niestety ojcu nie dorówna

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Chaoz
Ziemianin
Ziemianin
Chaoz
Dni na forum: 5.745
Posty: 5
Zdecydowanie Future Trunks... lubie jego wygląd, charakter i ogólny cel jaki Akiro dał mu w dragon ball'u. Ujęcia takie jak to po prostu miażdżą:

Obraz
jogurcik Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.128
Posty: 1
Ja jestem fanką obu, ale wolę Chibi Trunksa (nie chodzi mi o to, że jest dzieckiem, po prostu ma taki przydomek). Powody:

1. GT to nie kanon, ssie z góry na dół i wszyscy są w nim maksymalnie irytujący, może poza wąsatym Vegetą. Kanonicznie historia Chibi Trunksa kończy się w momencie gdy ma 18 lat i przystępuje do turnieju, według DB Online Chibi Trunks nie został żadnym prezesem ubierającym się jak ruski cosplayer Indiany Jonesa, jeno przez całe życie trenował z Gotenem.
2. Chibi Trunks nie miał charakteru zgwałconego przez nieustanne tragedie życiowe. Jest bezczelny, arogancki i dumny jak Vegeta, ale przy tym ma dosyć wesołe usposobienie. Nie jest tak zachowawczy w działaniach jak FT- nie ma w głowie ciągłej myśli, że wszystko zaraz się spieprzy.
3. Co tam USSJ, Chibi Trunks był w połowie SSJ3
4. Wychował go Vegeta. EOT.
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Ja w mojej odpowiedzi nie uwzględniam serii GT!
Mi osobiście bardziej się podobał ten Trunks, który był wychowywany przez Vegete, ale minimalnie mocnej niż Future Trunks.
konto usunięte
Nail
Nail


O Chibi Trunksie nie będę wspominac, bo go w ankiecie nie ma. Future Trunksa wolę na bank niż tego z GT. On przez tą okrutną przeszłosc miał wizję, że coś się spieprzy? Dla mnie to nie zawadza. On i tak się nieźle trzymał. Szczerze to znam takiego jednego, który przeżywa wszystko jakby byl wiecznie poszkodowany i przyznał się do rozdwojenia jaźni. I żeby go wstawic na miejsce F. Trunksa to by było z nim kiepsko. Wiem, że offtopa trochę zrobilem, ale napisałem to po to, by pokazac dlaczego, mimo tych negatywnych myśli (jak leciał samolotem chyba to myślał o tych zniszczeniach pozostawionych przez cyborgi i było to w DBZ pokazane, a później przerwane, bo Trunks się nagle ocknął), żeby to do czegoś porównac. Wiem, że to może byc takie bez sensu, ale ten typek jest wyjątkowo słaby psychicznie i przez to żałosny.
Nordbard Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Nordbard
Wiek: 32
Dni na forum: 5.165
Posty: 38
Skąd: Solstheim
Łasiczka napisał(a):
nie jest takim dzieciakiem jak Trunks z czssu normalnego.
No brawo za spostrzeżenie, gdy pojawia się po raz pierwszy jest nastolatkiem, więc fakt, dzieciakiem na pewno nie jest, ech... Trudno bowiem wymagać od 8-latka, jakim był Trunks w Buu sadze (no chyba, że jego zachowanie podczas Adroid Saga też się liczy :E) takiej dojrzałości i doświadczenia, jak u Trunksa z przyszłości. On bowiem wychowywał się pod opieką tylko jednego rodzica, w świecie nękanym przez cyborgi. Kiedy spotyka Gohana, jedynego, który był mu w życiu autorytetem, postanawia walczyć z potwornymi cyborgami. Jednak także i Gohan, jego mentor, ginie. To z pewnością czyni Trunksa dojrzalszym i bardziej zdeterminowanym. Wie on także, co znaczy stracić bliskich, w przeciwieństwie do małego Trunksa, któremu niczego nigdy nie brakowało, w tym bliskości rodziców, jak i wygodnego życia. Który Trunks lepszy? Przecież to ta sama osoba. Tylko, ze ich losy potoczyły się inaczej, wobec czego każdy z nich wyrósł na innego człowieka...
Chaoz napisał(a):
Future Trunks... lubie jego wygląd
Mmm, czym on się rózni od Trunksa z teraźniejszości?
ogólny cel jaki Akiro dał mu w dragon ball'u
Że co??? Jaki cel? Mógłbyś mi wyjaśnić?
konto usunięte
Nail
Nail


Tym razem wspomnę coś o tym "zwykłym". Wiadomo, że odniesie się to tylko do serii GT, ale trudno. Był nawet spostrzegawczy-zauważyl, że Son Goku stracił mnóstwo energii na walkę z Li Shenronem i chyba wiedział, że 2-gie scalenie nic nie da.
Nie wiem, czy to akurat było kolejnym z niedociągnięc, ale właśnie "zwykły" Trunks zdołał pozbyc się Tsufula ze swego ciała w przeciwieństwie do Vegety (dziwne, bo z charakteru nie był podobny do swego ojca). Wiem, że to jest GT, ale jak widac wcale go nie przekreślam, chociaż naprawdę Mirai Trunks to zupełnie co innego i będzie dla mnie oraz dla wielu innych tym lepszym.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Future Trunks czy zwykły Trunks?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook