Forum Dragon Ball Nao

» [Film] DB Live-Action powstanie, czy to tylko plotka?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Czy uważasz, że DB Live Action Movie będzie w dobrym guście?

Czy uważasz, że DB Live Action Movie będzie w dobrym guście?
Tak 32,79% 20 32,79%
Nie 59,02% 36 59,02%
I tak nie obejrzę 8,20% 5 8,20%
Wszystkich głosów: 61
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
ja uwazam ze jak mial by powstać to jedynie ... dla dorosłych albo od 15-16 lat , bo jak maja cenzurowac to lepiej niech spadaja na bambus
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Film DB nie jest trudno zrealizować. Wystarczy spojrzeć na 3 cz. Matrixa, a fale uderzeniowe itp. to dorobi się na kompie . Ale ja nie wierzę że takie coś odniesie sukces (wyobraźmy sobie jakiegoś pajaca z rozczochraną czupryną mówącego kamehameha). Jak już miałby powstawać film DBZ to mogło by być to coś w rodzaju Shreka (chodzi mi o animacje).
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
W którymś z Kawaii widziałem zdjęcia z prawdziwymi aktorami, ale Songo wyglądał jak dzikus z wioski
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
A jak myslicie kto wedłog was powinien zagrac role w tym filmie ze znanych wam aktorow? Mysle ze Johny Deep nadawalby sie na Trunksa. tylko musieliby mu zmienic fryz i kolor wlosow <joke>
patka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.033
Posty: 11
Skąd: Wrocław
na vegete idealnie nadawalby sie William Defoe.. :]

pozdro :]
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
albo Hugo Weaving, tak wracajac to mogliby zrobic nawet brutalny film db od 15 lat a jak mlodsze dzieci chcieliby ogladac to tylko za pozwoleniem rodzicow, zeby znowu nie wybuchl jakis skandal.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Jak bedzie powstawal ten film to ide na casting . Ale nie wiem jeszcze na kogo
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja bym ewentualnie sie nadawal na ububa, po zmianie wlosow, komputerowym odsysaniu tluszczu i wyrobieniu miesni

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Hmmm w sumie Videl miala ciemne lekko krecona wlosy to moze bym sie na nia nadawala? Ale musialabym zalozyc kontakty
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja ewentualnie na potrzeby filmy moge sie wydepilowac na klatce piersiowej i ostatecznie na nogach, ale nic wiecej

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
TOM_15
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.940
Posty: 1
Przeczytałem na jednej ze stron że wytwórnia filmowa 20th Century ma zrealizować ten film
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tak, tak, ja o tym słyszałem chyba ze trzy lata temu. Pewne osoby zapytały się ludzi z samego FOX'a, i co ?? I nic.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Dante ssj
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.870
Posty: 4
Eeeee gdzie by znaleść aktorów podobnych do bohaterów
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Myślę, że efekty specjalne typu Kamehameha, albo zamiana w SSJ wyszła by niezbyt ciekawie i sztucznie. Na DBGT admire jest artykuł o ewentualnej obsadzie np. Cameron Diaz jako C18

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
Dante ssj napisał(a):
Eeeee gdzie by znaleść aktorów podobnych do bohaterów
na pewno [ ort! ] nie w hollywood bo oni sie nie nadaja raczej mysle ze w pelni z komputeryzowany to by byl film

END
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Wiele się słyszy o tym, iż film jednak nie powstanie, by następnego dnia przeczytać jak byk "Prace ruszyły". Dlatego też sądze, że dopóki [ ort! ] nie zobacze oficjalnej zapowiedzi w kinach, to nie uwierze, że to kręcą...

Swą drogą, żekomo ma nie być to DB jaki znamy, a jedynie film o świecie ze Smoczymi Kulami. Podobno także Goku ma być także Kame Seninem...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 11.06.2006, 18:53
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.811
Posty: 39
mangi nic nie przebije! podobno Bulme miała grać jessica alba, goku tom welling, vegete ray park itd. ale według mnie to by był szmelc

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.813
Posty: 58
Ano angelkitty zgadzam sie.. potrzebowali by mnóstwo kasy aby przenieść DB na duży ekran.. a tak sowją drogą angelkitty fajny masz avatarek

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
chciało by się zobaczyć niżej, co?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.811
Posty: 39
dziękuje bardzo

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Film] DB Live-Action powstanie, czy to tylko plotka?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook