Forum Dragon Ball Nao

» Najgorszy wróg

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.591
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
Buu gdyz normalnie nie mieli szans by go pokonać... chodzi mi o forme Kid Buu w ktorej Buu był na samym końcu. A i w innych formach Buu był nie do pokonania... dlaczego? Gotenks miał za dużo pychy, Gohanza bardzo chciał pokazać kim nie jest i chciał sie pobawic...

bartulon
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
bartulon napisał(a):
Gohanza bardzo chciał pokazać kim nie jest i chciał sie pobawic...
Moim zdaniem chciał pochłonąć jego energię . . .


bartulon napisał(a):
A i w innych formach Buu był nie do pokonania...
Widziałeś walkę Vego z buu, (nie pamiętam nazwy buu gdy wchłoną mystic Gohana i Gotenksa SSJ3).Twoim zdaniem tam też górował buu. bo moim zdecydowanie buu dostawał lanie a Vego dał się wchłonąć żeby uwolnić przyjaciół
Chaoz
Ziemianin
Ziemianin
Chaoz
Dni na forum: 5.745
Posty: 5
Z każdym mieli ogromne problemy, jednak chyba największe z Buu. Pochłaniał najwięcej przyjaciół Goku i miał mnóstwo technik, a także przemian.

Co nie oznacza, że wzbudzał we mnie najwięcej wrażeń. (Cell wymiata )
krzychu1301 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.750
Posty: 42
Ze wszystkimi się męczyli. Dla mnie najsilniejszy był buu
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Zgadzam się, najtrudniej było z buu. Co nie oznacza że reszta wrogów to amatorzy z nimi także było ciężko.
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
Prawda jest taka, że gdyby Buu i Cell nie mogli się regenrować , to by szybko zostali zniszczeni. Pierwszy przez Daburę(przekuł go strzałą), a drugi przez Goku(Roz***ł mu połowe ciała Kamehamehą). Według mnie to z Freezerem było najgorzej, bo gdyby Goku nie zamienił się w SSJ to przewyższałby wszystkich wojowników o duuużo.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Musiałeś przeoczyć, że atak Vegety urwał wcześniej Cellowi rękę, a bez niej raczej wiele by nie zdziałał
(chyba dobrze pamiętam?)

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 02.12.2008, 20:45
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
No fakt, mój bład Teraz sobie przypomniałem
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Wojownikiem który sprawił bohaterom największą trudność był definitywnie Freezer. Sam fakt że walka Songa z Freezerem ciągnie się przez 20 odcinków (coś koło tego) świadczy o dużym kłopocie. Songo musiał dużo się natrudzić żeby w końcu go pokonać.
Teraz nie spojrzałem na siłę przeciwnika bo to logiczne że Buu najsilniejszy lecz na trudność pokonania.

szczecin
borixon93 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.695
Posty: 24
Dla mnie najpotezniejszym przeciwnikiem byl Li Shenron , gdyz powalil na kolana dwoch SSJ4 (Goku i Vegete ) , do tego byl inteligentny , ale to w koncu seria GT . Pozniej byl Buu , ktory jako pierwszy pozbawil zycia wszystkich Ziemian i zniszczyl planete Ziemie i kilka innych , rowniez jako jedyny potrafil w mgnieniu oka uczyc sie technik swoich przeciwnikow ( ale takze techniki Buu byly dobre ). gdyby byl troche inteligentny to moglby uniknac smierci . Na trzecim miejscu stawiam Brolliego ze zgledu na nieograniczona moc i to , ze jest LSSJ , ale za bardzo nie mogl sie wykazac , bo wystapil w 3 kinowkach , dlatego stawiam go na 3 miejscu .
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
http://pl.youtube.com/watch?v=FhCWhjIKWQQ
Ten filmik mówi całą prawdę o największym arch-villainie wszystkich czasów z filmów, gier i anime, Majin Buu.
"Buu- Destroyed the Earth After Killing 3/4ths of its Population; Capable of Destroying a Solar System in Less Than an Hour; Destroyed Many Solar Systems; Defeats the Kais; Defeats Arch-Demon Dabura; Defeats Majority of Z-Fighters; Defeats the Warriors of Other World; Regeneration Makes Him Virtually Invincible; "Candy" and Vanishing Ball Attacks are Virtually Indefensible; Infant-Like Nature Embodies Evil in its Purest Form"
Ja się zgadać i podpisywać pod tym.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Son Mati: 21.12.2008, 1:01
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wg mnie najgorszy był Furiza, i to on stanowił największe zagrożenie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.541
Posty: 63
Największy kłopot? Myślę, że Piccolo Daimao albo Raditz. O ile w walkach z Frezą, Cellem, Buu, Bebi czy Li Shenronem walki Goku były w miarę wyrównane, to Piccolo i Raditz nie pozostawiali złudzeń kto jest silniejszy do momentu, kiedy Goku otrzymał pomocy z zewnątrz.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
1. Freezer
2. Piccolo Daimao
3. Raditz
4. Kid Buu

Trzeba przyznać, że wiele walk głównych wrogów były w miarę wyrównane, lecz nigdy nie mieliśmy pewności kto wygra. A co do Piccola Daimao i Raditza tak jak Vanessa wspomniała mieli odczuwalną przewagę w sile. Lecz jednak siła to nie wszystko, dowiódł tego Goku zabijając chodź by Piccola Daimao.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kiper: 17.05.2009, 19:18
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Moim zdaniem największy problem mieli z Buu, gdyż był on najsilniejszym i najgroźniejszym przeciwnikiem Drużyny Z ,mieli z nim dużo kłopotów np.Gdy Herkules już zaprzyjaźnił się z Buu i ten obiecał mu że już nikogo nie zabije, to myśliwi wtym czasie postrzeliwują pieska Buu a potem Herkulesa,Buu był tak wsciekły że w postaci pary wydobyło sie z niego całe zło które potem zamieniło się w drugiego buu,który potem siał zamęt,zjadał naszych bohaterów i tak dalej, mógłbym opisywać całą walke z buu ale to nie jest o tym temat

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Z Vegetą i Nappą był największy hardcore, zobaczcie ilu tam padło! Songo nawet nie mógł się wtedy podnieść i gdyby nie to że miał kompanów po swojej stronie to Vegeta by go rozkwasił

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Final Flash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Final Flash
Wiek: 29
Dni na forum: 5.512
Posty: 20
Skąd: Żory
Dla mnie Freezer i Buu byli najsilniejsi

Walka z Freezerem z 40 odc. zajeło xd No gdyby Goku nie przemienil sie w SSJ to by było przekichane

Walka z Buu to był koszmar.Oglądałem odcinek po odcinku i jak np. w 273 było źle to bałem sie włączyć 274 xd .Po każdym ataku Goku , Buu sie sklejał jak plastelina i zero rysek . Ale na szczęście pod koniec zostało jeszcze jedno życzenie u Shenrona i Goku odzyskał siły i było :

SPITIT BOMB GOOOOOOOOOOOOOO!

Life is full of zasadzkas . Sometimes kopas w dupas ;]
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
A moim skromnym zdaniem każdy przeciwnik sprawiał nie małe kłopoty i problemy naszym bohaterom tylko ze jedni mniej a inny więcej

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.431
Posty: 30
Najgorszy wróg to Li-Shinron.
Dlatego że każdy wojownik stracił z nim tyle siły, że na końcu walki nikt nie miał tyle siły by zamienic się w Saiyana:) I dlatego też bo Goku, był bardzo, ale to bardzo bliski śmierci. Vegeta i Goku tak oberwali że pod koniec odmienili się w "Normal":O
Ale co by było gdyby nie Genki Dama:DDD
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Moim zdaniem nasza paczka miała największy z Raditzem, Nappą i Vegetą, bo przecież podczas walki z nimi każdy w swoim czasie zginął (no, tylko Kuririnowi i Gohanowi się upiekło ), no najpierw odpadł z gry Goku, potem Yamcha i reszta Teamu, tak więc sądzę, że najgorszym wrogiem byli właśnie z Saiya-jinowie (czy jak tam to się odmienia )

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Najgorszy wróg
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook