Forum Dragon Ball Nao

» ShinigamiCenter

Strony:   1, 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
No tak... ale po co od razu zamykać?
Zobacz na DB Nao... kiedy ostatnia aktualizacja była?
Albo na Dr. Slump Polish Site lepszy przykład.

Nie warto stron nigdy hibernować, nawet kiedy się pracuje nad nowym layoutem czy czymkolwiek. Zmniejsza to ilość potencjalnych nowych użytkowników, którzy mogliby się zarejestrować.
Ja prowadzę stronę od 2001 i nie było dnia, żeby była zamknięta

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.248
Plusy: 10
Posty: 149
może masz rację xD
Jeśli to ma w czymś pomóc to ją otworzę... a co będzie dalej to się zobaczy

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ale były dni kiedy strona była nieczynna

Btw. Od czasu do czasu też wchodziłem na twoją stronę, za szybko zamknęłaś. Nie dałaś się rozwinąć stronie. Twój powód uważam za błachy, bo na prawdę nie potrzebujesz aż tyle czasu by nad tym siedzieć, starczy, że dasz pisać innym newsy. (Wtedy zostanie najwyżej dodawanie nowych artykułów co też można rozwiązać znajdując drugiego znawcę w dziedzinie webmasteringu).

Swoją drogą może skusiłabyś się zrobić jakiś fajny lay dla DBNao, z tego co wiem Gotenks to leń i nie chce robić, a ja ze swojej strony uważam, że przydałoby się trochę świeżości stronie, tak jak zrobione zostało z forum.

Pozdro

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.248
Plusy: 10
Posty: 149
Shiro napisał(a):
Btw. Od czasu do czasu też wchodziłem na twoją stronę, za szybko zamknęłaś. Nie dałaś się rozwinąć stronie.
Tak prawdę powiedziawszy to nie mogłam się zdecydować czy zamknąć czy zostawić...
Shiro napisał(a):
Twój powód uważam za błachy, bo na prawdę nie potrzebujesz aż tyle czasu by nad tym siedzieć, starczy, że dasz pisać innym newsy. (Wtedy zostanie najwyżej dodawanie nowych artykułów co też można rozwiązać znajdując drugiego znawcę w dziedzinie webmasteringu).
Tak wiem wiem, jednak ja wolę sobie sama załatwić te wszystkie sprawy - musze mieć wszystko zrobione po swojemu xD
Shiro napisał(a):
Swoją drogą może skusiłabyś się zrobić jakiś fajny lay dla DBNao
Skusić bym się skusiła, ale nie wiem czy mój lay Got nazwałby fajnym, bo ja jestem raczej amatorem w tej dziedzinie i nie wiem czy się nadaje do zrobienia głównej oprawy graficznej dla tak popularnej strony jak DBNAO...

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
villarica napisał(a):
Shiro napisał(a):
Swoją drogą może skusiłabyś się zrobić jakiś fajny lay dla DBNao
Skusić bym się skusiła, ale nie wiem czy mój lay Got nazwałby fajnym, bo ja jestem raczej amatorem w tej dziedzinie i nie wiem czy się nadaje do zrobienia głównej oprawy graficznej dla tak popularnej strony jak DBNAO...
No ja nie mogę, pewnie, że byś dała radę i jestem pewien, że wyszłoby to na dobre, bo masz w tych swych layoutach jakiś taki urok, który przyciąga wzrok.
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.248
Plusy: 10
Posty: 149
Strona działa i ma się dobrze - nawet pozbyłam się tego wnerwiającego 'dtz' xD

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.248
Plusy: 10
Posty: 149
Siemanko xD

Strona została znacznie zmodyfikowana, a mianowicie została poszerzona tematyka także o mangę i anime Naruto. Już niebawem zostanie otworzona na nowym, płatnym serwerze. W związku z tym zapraszam Wszystkich fanów Bleach'a i Naruto do rejestracji i proszę o masę komentarzy, rad, krytki i spostrzeżeń w związku z tą zmianą w tym temacie.

Pozdrawiam^^

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » ShinigamiCenter
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook