Forum Dragon Ball Nao

» World of Warcraft ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3  
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
Ahh kolejna wypasiona gra blizzarda gra ktoś w nią jesli tak na jakim serwerze i jaki lvl? ja gram na Buring Legion dobry serw ale w godzinach popołodniowych czasami są kolejki moj nick na serwerze to Vasson mam na razie [ ort! ] 14 lvl ale niedawno zaczelm grac a raczej od dzisaj wiec moze cos zadziałamy ?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Haha to ta gra w ktora trzeba grac przez neta i jeszcze placic za korzystanie z serweru Wole pograc sobie w diablo II albo w warcrafta III

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.616
Posty: 105
taaaaaaaaaaaaaaaaaa WC III rządzi.
swego czasu żyłam tylko dzieki kampaniom. a jak skończyłam ostatnią... wpadłam w dół psychiczny na jakiś tydzień. cóż, tak to jest, kiedy zabiorą ci sens istnienia

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Grałam World of Warcraft ale nie pamiętam na jakim serwerze tyle wiem że on już nie istnieje miałam najwiękrzy level magiem chyba 47 a warlokiem 12 nie pamiętam szkoda troche tęskno mi za tą grą
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.464
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Gralem , lecz niestety juz nie gram , chcialbym wrocic do tej niesamowitej gry tylko nie wiem jak zrobic by moc grac na pirackich servach , ktos moglby pomoc??

Train Hard To Win Easy !!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
A da się w to grać nie płacąc abonamentu ?
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
A da się w to grać nie płacąc abonamentu ?
Oczywiście że da się grać nie płacąc tych 49,90 zł miesięcznie.. jednak mogą być problemy z instalacją gry.. Wystarczy pochodzić po stronkach i poszukać pirackich serverów.. nó cóż może zabawa nie jest taka sama jak na serwerze Official ale zawsze to coś.. Co do WoW szczerze nie grałem w tego MMORPG ale słyszałem dużo.. jak na razie skupiam się na LineAge 2 Także gra internetowa.. bardzo podobna do WoW'a
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Grałam Lineage no może prędzej mój tata ostatnio siedziałam na Red Dragon fajna grafika i ogólnie nie najgorsza jest na 2 miejscu World of Warcraft na 1 a na 3 Guild Wars jakoś nie przypadła mi ona do gustu
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
właśnie niedawno zacząłem grać i powiem szczerze, że ta gra warta jest swoich pieniedzy a opłata comiesieczna nie jest az tak tragiczna w zamian za stabilne serwery, czeste aktualizacje i 7 milionow uzytkownikow z ktorymi mozna przezyc tak wiele pasjonujących przygód. A świat, ktory nas otacza jest tak wspaniały i tak poraza swoim ogromem, że z cięzko oderwać mi sie od komputera
to pierwsza oryginalna gra jaką kupiłem ale jestem w pełni usatysfakcjonowany, pirackie serwery nadaja się jedynie do d*py, nie ma na nich 80% rzeczy ktore mozna znalesc na oryginalnych
spotkajmy sie wszyscy na Ravenholdt
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
WoW, gra niesamowita. Fascynująca pod każdym względem. Niestety, nie wszyscy potrafią to docenić... grając w Tibię... nie pozdrawiam mojej klasy... =_='

Gram Night Elfem, Warriorem. Nick: Shantee. Serv: Frostmain. Biję sobie levele, powoli i spokojnie, obecnie 17.

Za to pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Szaruś

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 22.02.2007, 18:06
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
A tak właściwie znacie jakiś fajny polski serwer WoW'a??
jak tak to prosze podeślijcie mi stronke bo chcem od dawna se pograć ale na polskim serwie.Z góry dzięki
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ok to ja się również wypowiem, może rozkręci się ten temat.
Gram w WoW'a, tzw. wróciłem do gry, mam teraz:
Warlock, Blood Elf - lvl70
Paladine, Blood Elf - lvl52
Druid, Tauren - lvl17

Ostatnio zachciało mi się grac druidem, już pominę to, że jest imba postacią ;p
Oczywiście horde ftw. Jak widać mój "main" to Warlock, Yearlear, jeżeli chcecie bliżej poznać moją postać to wejdźcie na http://www.wow-europe.com w zakładkę armory i wpiszcie mój nick.

Gram na serwerze Balnazzar(PvP), jeżeli ktoś jest chętny na wspólną grę to proszę bardzo, jestem chętny do pogrania na innym serwie, nawet alliancem, bo ostatnio naszła mnie ochota na grę Hunterem, a uważam, że Night Elf byłby najciekawszym rozwiązaniem ^^

Pozdro i liczę, że temat rozkręci się ;]

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Miłosz Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Miłosz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.747
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Skąd: Dzierzgoń
ma ktoś link do warctaft 3 ? będę bardzo wdzięczny

Kto zwas gra w Quake 3 ja na freeze dla pijaków gram a wy???
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Azeroth to mój drugi dom

WoWa uwielbiam, gram w Hordzie, na prywatnym(czyt. bezpłatnym) polskim serwerze PvP Andeeria. Moja postać osiągnęła dziś poziom 35. W Azeroth jestem Sin'Dorei (Blood Elfem), mam na imię Kyasarin. Niestety nie poznacie mojego alter ego, bo Andeeria nie oferuje tej funkcji, o której mówił Shiro.

Co do samej gry. Grafika, w porównaniu z nowymi grami jest kiepska(ale 3D, nie to, co Tibia), co w pełni wynagradza jednak przeogromne bogactwo zadań, dostępnej broni i pancerzy, multum(bo inaczej określić się tego nie da) mobów i npc(organizmów nie sterowanych przez graczy; przyp. red.).

Można rzec śmiało, że jestem pasjonatką tej gry. I polecam, pod warunkiem, że znajdzie się umiar, bo uzależnić się łatwo.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Oficjalny, Aunchindoun, 70 druid tauren obecnie resto (restoration) generalnie build pod PvP (dwie części z Brutala, reszta bodajże Vindicatory) aczkolwiek robię kilka heroiców.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
Shiro napisał(a):
Ok to ja się również wypowiem, może rozkręci się ten temat.
Gram w WoW'a, tzw. wróciłem do gry, mam teraz:
Warlock, Blood Elf - lvl70

Build zapewne SL/SL ^^


Co do samej gry. Grafika, w porównaniu z nowymi grami jest kiepska(ale 3D, nie to, co Tibia), co w pełni wynagradza jednak przeogromne bogactwo zadań, dostępnej broni i pancerzy, multum(bo inaczej określić się tego nie da) mobów i npc(organizmów nie sterowanych przez graczy; przyp. red.).
Dodam tylko od siebie, że Blizzard nie stawia na grafe : P

Oficjalny, Aunchindoun, 70 druid tauren obecnie resto (restoration) generalnie build pod PvP (dwie części z Brutala, reszta bodajże Vindicatory) aczkolwiek robię kilka heroiców.
Build zapewne ->CLICK<- ; )

Pozdrawiam,
Vasson.

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mój build:
http://www.wowhead.com/?talent=IZbxc0ImzZxx0trMthuV

Jak widać jestem zrobiony w Destruction, 40 talentów i dodałem trochę do Demonology by wyciągnąć talent Demonic Sacrefice, który jest dla mnie wręcz idealny. 15% bonus shadow damage jest bardzo fajny

Ja swojego robię w PvE, chodź zastanawiam się czy nie wyciągnąć również PvP itemków.

Jeżeli chcecie zobaczyć mój zestaw to zapraszam do Armory

Specjalizacje:
Jewelcrafting - 374, strasznie dużo kasiory wywaliłem na wbicie tyle skilla...

Zastanawiam się czy nie zrobić się w Mining jeszcze, bo wcześniejsza specjalizacją, która wbiłem dobrze współpracuje z Miningiem

Nie mogę doczekać się dodatku Wrath of the Lich King!

Btw. Na dzień dzisiejszy nie gram i myślę, że poczekam sobie do momentu wyjścia drugiego dodatku do WoW'a, o którym wspomniałem wcześniej ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
Shiro napisał(a):
Mój build:
http://www.wowhead.com/?talent=IZbxc0ImzZxx0trMthuV

Jak widać jestem zrobiony w Destruction, 40 talentów i dodałem trochę do Demonology by wyciągnąć talent Demonic Sacrefice, który jest dla mnie wręcz idealny. 15% bonus shadow damage jest bardzo fajny

Ja swojego robię w PvE, chodź zastanawiam się czy nie wyciągnąć również PvP itemków.

Jeżeli chcecie zobaczyć mój zestaw to zapraszam do Armory

Specjalizacje:
Jewelcrafting - 374, strasznie dużo kasiory wywaliłem na wbicie tyle skilla...

Zastanawiam się czy nie zrobić się w Mining jeszcze, bo wcześniejsza specjalizacją, która wbiłem dobrze współpracuje z Miningiem

Nie mogę doczekać się dodatku Wrath of the Lich King!

Btw. Na dzień dzisiejszy nie gram i myślę, że poczekam sobie do momentu wyjścia drugiego dodatku do WoW'a, o którym wspomniałem wcześniej ;p

Trochę dziwny build jak na pve (zwykle widywałem affi na destro) poza tym, wspomniałeś o 15% shadow dmg, myślę, że mało Ci to pomaga, gdyż destro bazuje na fire spell dmg (chyba, że się pomyliłeś) : P

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mi całkiem dobry build, w sumie jak już miałbym się przekwalifikowywać to affi/demon.

Vasson napisał(a):
poza tym, wspomniałeś o 15% shadow dmg, myślę, że mało Ci to pomaga, gdyż destro bazuje na fire spell dmg (chyba, że się pomyliłeś) : P
Gdy wrzucę curse of shadow mam już 25% bonus shadow dmg.
W sumie to chyba zależy od gracza, mi się podoba taki build jaki mam i na razie nie będę się przekwalifikowywać

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » World of Warcraft
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook