Forum Dragon Ball Nao

» World of Warcraft ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3  
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Zgadza się, masz 25% spell dmg z shadow, ale po co ? Lepiej rzucić curse of elemental i poświęćic impa (15% fire dmg) a co za tym idzie, masz mocne immolate, conflegnate i kilka innych spelly. Będąc destro masz mało spelly bazujących na shadow(chyba tylko shadow bolt ). Po Twoim buildzie widzę, że dodałeś w improved shadow bolt, to raczej przydatne przy buildzie na affi, wg mnie dużo lepiej atakować z incienrate i dodać w cataclysm. Jest to dużo bardziej opłacalne przy destro, bo dmg się nie będzie różnić ale za to dłużej wytrzymasz z maną.

Pozdrawiam,
Vasson.

PS: też się pochwale moją postacią ; ) :->click<-

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
A ja jestem czysty marksman i mi z tym dobrze mam problemy z pvp, szczególnie z paladynami, ale jakoś mi to idzie. Jeżeli chodzi o pve, no problem. Buildu Wam nie pokażę, bo Andeeria nie jest w armory.

Nie mogę nie wspomnieć o moim pecie Wabi sie Keishi, to kot.
Jeżeli chcecie ją sobie obejrzeć, oto ona(tak jakoś zawsze mówię "ona")
http://petopia.brashendeavors.net/html/skins/skin_lynxskinyellow.php
Jeżeli chodzi o gatunek, to ten pierwszy (Elder Springpaw). Koty jak koty, dobrymi petami są i niech mi nikt nie wmawia że nie. Tank z nich byle jaki, ale o dmg nie mogę powiedzieć złego słowa.

Wybaczcie brak komentarza, jedyne na czym sie znam to hunter Za krótko jeszcze gram.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Niby racja, tylko gdybym chciał się przekwalifikować na ogień to musiałbym inaczej rozdać punkty by dodać do Emberstorm. Zobaczy się.

W sumie masz rację, że lepiej jest pójść w ogień.

Btw. Kasiu, nam chodzi o sposób rozdania talentów, a nie ekwipunek ;p Te pierwsze możesz nam pokazać
Btw2. Wolę Huntera w Beast Mastery

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
hyh. Powiem tak: jeżeli chodzi o określenia z WoWa można nazwać mnie noobem. To po pierwsze. Po drugie: ale bm nie ma Aimed Shot ani Trueshot Aura ;p

A jeżeli chodzi o pokazywanie builda, dogadaj się ze stroną Andeeri, to mogę pokazać.

A Ty Marcin marudzisz że sie temat nie rozwija xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
A tam od razu noob Każdy kiedyś pierwszy raz zaczynał ;p Sam mało potrafiłem na początku, gdyby nie kolega, który grał w to już wcześniej to pewnie bym dłużej męczył się z tym ;p

A co to za filozofia? ;p Co tu się dogadywać ;p Możesz minimalizować WoW-a, po prostu spisujesz swoje drzewko talentów do wowhead'u i zarzucasz nam linka.

No bo na początku on po prostu stał martwy, na szczęście pojawili się tacy ludzie jak Vasson, Szarak czy ty co wnieśli trochę ożywienia do niego.

To jest na prawdę świetna gra i warta uwagi

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Kyasarin napisał(a):
hyh. Powiem tak: jeżeli chodzi o określenia z WoWa można nazwać mnie noobem. To po pierwsze. Po drugie: ale bm nie ma Aimed Shot ani Trueshot Aura ;p

A jeżeli chodzi o pokazywanie builda, dogadaj się ze stroną Andeeri, to mogę pokazać.

A Ty Marcin marudzisz że sie temat nie rozwija xD
http://www.wowhead.com/?talent=cxbGzxtRVuVZVVmoV Proszę bardzo, build pod pvp i pod pve, kumpel koksał na podobnym to szedł jak burza ^^. BM dosłownie zjada wroga

Pozdrawiam,
Vasson.

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Lukis Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lukis
Wiek: 36
Dni na forum: 5.714
Posty: 10
Grałem w WoWa może 1 rok temu na bezpłatnym servie nawet fajnie mialem chyba 67 Blood Elfa ale już sie znudziło xD TERAZ pogrywam w MU ONline ;]
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
http://www.wowhead.com/?talent=cVbGogMMZVVVoxzGxoZ0r

Kasia wreszcie zrobiła to, co miała zrobić niezły "hektar" czasu temu. To nie jest to, co mam teraz, bo do "tego" dążę.

Odkryłam potęgę BM xD Cztery punkty w Survie, tego drzewa nienawidze, ale przyznaję, te się przydają.

Wybaczcie odgrzanie, ale jakoś tak.. ^^
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
WoW jest jedną z ciekawszych gier w jakie miałem szanse grać i co najlepsze ciągle się rozwija.
Swojego czasu grałem Warriorem (Orkiem), dobiłem 70 lvl a potem straciłem wenę do szukania party na Instance, które nie dawały się tak łatwo zabić Swoim wojownikiem, szedłem w Arms/Fury i biegałem z 2H Axe. Nie jest to dość szybka broń ale stwierdziłem, że lepsza od miecza czy młota (stwierdziłem tak poprzez talenty, które były przydzielone do różnych broni).
Co do samej gry to Q bardzo fajne, grafika też niczego sobie (trzyma w klimacie Warcrafta), zróżnicowanie klasowe też bardzo ciekawe (jest w czym wybierać).
No ale mimo wszystkich + i - sądzę, że World Of Warcraft nie jest w stanie przebić Warcraft III: The Frozen Throne, który jest już niby grą starej daty ale to co ludzie wyprawiają tam z edytorem to nie mieści się w głowie i podejrzewam, że przerosło najśmielsze oczekiwania twórców.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kyasarin napisał(a):
Co do samej gry. Grafika, w porównaniu z nowymi grami jest kiepska(ale 3D, nie to, co Tibia), co w pełni wynagradza jednak przeogromne bogactwo zadań, dostępnej broni i pancerzy, multum(bo inaczej określić się tego nie da) mobów i npc(organizmów nie sterowanych przez graczy; przyp. red.).
Lol. Chyba nie wiesz jaką grafikę ma wow.
Świat musi być bajkowy, tak jak w wc3
a grafika na najwyższych wymaganiach jest po prostu ekstra!
polecam wszystkim!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


World Of Warcraft
Moja ulubiona gra MMO

Zacznę od tego: do dyspozycji dostaniemy 2 frakcje, 10 ras i 10 klas. A więc tak:

Alliance - pierwsza z frakcji. Mamy w niej do dyspozycji 5 ras: Ludzie, Nocne Elfy, Krasnoludy, Gnomy, Draenei.
Ludzie / human - normalni ludzie, główna rasa Ally ze stolicą w Stormwind. Byli od początku WoWa. Waleczni, ich głównym wrogiem od długiego czasu są Orkowie.
Nocne Elfy / Night Elf - dumna rasa elfów mieszkających w lasach, połączonych z naturą. Nie lubią wojen, ale czasami są zmuszeni do walki. Ich stolica mieści się w Darnassusie.
Krasnoludy / Dwarf - niscy, brodaci mieszkańcy gór. Mają stolicę w Ironforge. Są świetnym kowalami
Gnomy / Gnome - jeszcze niżsi od Krasnoludów. Nie posiadają stolicy, zamieszkują IronForge. Kiedyś miały swoją stolicę, ale z różnych powodów musieli ją opuścić.
Draenei - niebiescy, wysocy pochodzący z innej planety - doszli dopiero w pierwszym dodatku The Burning Crusade. Pierwsza rasa Ally która może zostać Shamanem. Stolica - Exodar

Horda
Orkowie - rasa zielono-skórych stworzeń. Ich życie to wojna. Mają stolicę w Orgrimarze. Są główną rasą Hordy
Trolle - nie posiadają własnej stolicy jak Gnomy, mieszkają w Orgrimarze, mają niebieską skórę, garby
Taureni - wielkie, potężne stworzenia wyglądające jak byk na dwóch nogach. Zjednoczone z naturą jak Nocne Elfy. Stolica - Thunder Bluff
Undeady - nieumarli to żywe trupy. Kiedyś służyli Królowi Liszowi, teraz dołączyli do Hordy - a właściwie sam odłam Forsaken Stolica - Undercity
Blood Elfy - dołączyli w dodatku The Burning Crusade, kiedyś wysokie elfy, ale Król Lisz zniszczył ich stolicę. Magiczne stworzenia, piękne, trochę przypominają ludzi. Stolica - Silvermoon

Klasy:
-Warrior - najprostsza klasa jaka istnieje - walimi mieczem, rzucamy sobie różne aury np. furia itd. może być tankiem (przyjmować na siebie wszystkie ataki), DPSem (atakować). Potężny, często Ork, Człowiek, Tauren.
-Druid - Night Elf albo Tauren, inne rasy nie posiadają możliwości bycia druidem. Może zmieniać się w stworzenia (tank albo dps), miotać czarami (dps), albo leczyć (healer - leczy) wszystko zależy w jakie talenty (umiejętności) pójdziemy
-Shaman - potężny, zazwyczaj Ork, Troll, Draenei. Może się zmienić w wilka, albo go przyzwać. Może też dpsować. Posiada reinkarnację
-Rogue - łotrzyk to klasa dpsowa. Nie może ani tankować ani healować (chyba że robimy to dla jaj). Jego ataki są potężne, z zaskoczenia, Staje się niewidzialny
-Hunter - klasa łowców, strzela z łuku kiedy jego stworzenie które hoduje robi za tanka.
-Warlock - najlepiej Undead - przywołuje demony i inne stworzenia do walki za niego. Dobry DPS
-Priest - może być Healerem (holy) albo DPSEM (shadow) zależy od talentów. Dosłownie to słowo znaczy Ksiądz
-Mage - zwykły mag który atakuje
-Paladin - święty wojownik który atakuje czarami światła. Może się stać na pewien czas nieśmiertelny. W hordzie tylko blood elf może nim zostać
-DK - pierwsza i jak na razie jedyna Hero Classa. To znaczy, że (od Wrath of The Lich King - niedawno wprowadzonego dodatku) gdy wbijemy lvl 55 na 80 możliwych tworzymy darmowo postać na 55 lvl - właśnie DK. Mamy wtedy dwie postacie na 55. Przechodzi on trochę Questów i na 58 może wyjść na normalny kontynent. Może atakować albo tankować. Przywołuje armie nieumarłych.
Każda klasa robi co innego. Kolejną ciekawą rzeczą w WoWie są profesje. To nie to samo co klasa. Tutaj możemy zostać kowalem, szefcem, kucharzem, lekarzem albo inżynierem i tworzyć dodatkowe ciekawe itemki.
W grze jest bardzo dużo ciekawych potworów z którymi możemy walczyć - na instancjach jest pełno epickich bestii.
Grę szczerze polecam, a jeżeli ktoś ma jakieś pytania proszę pisać!

A i pamiętajcie
Metin 2
inne MMO



a tak serio to z innych MMO polecam tylko Conana i LOTRO

Moje Postacie:
Death Knight Unholy 75
Druid Feral 58
Priest Shadow 18

A od ostatniego patcha można powiedzieć że mam jeszcze 30 DK bo można na każdym servie zrobić jak się 55 lvl wbije ;d

a tak właściwie na jakich gracie servach? jak ktoś gra to może się spotkamy ;d ja mogę zrobić dk na jakimś servie jakby co

WoW to najlepsza gra!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Szczerze to nie widzę sensu, żebyś przedstawiał takie opisy, bo osoby, które grały bądź grają w WOW-a wiedzą to.
No, ale skoro już postarałeś się napisać to wszystko to wypadałoby się wypowiedzieć. Jedna uwaga, jeżeli starasz się nakreślić podstawowe informacje na temat tej gry to rób to dokładnie. Nie pisz np. że szaman to najczęściej Ork, Troll, Draenei, tylko napisz wszystkie rasy, które mogą być szamanem(Ork, Troll, Tauren, Draenei).
Kathlar napisał(a):
Draenei - niebiescy, wysocy pochodzący z innej planety - doszli dopiero w pierwszym dodatku The Burning Crusade. Pierwsza rasa Ally która może zostać Shamanem. Stolica - Exodar
W sumie to jeśli mnie pamięć nie myli Draenei przybyli do Azeroth z Outlandu.

A ty na jakim serverze grasz?

To chyba na tyle

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


W sumie to jeśli mnie pamięć nie myli Draenei przybyli do Azeroth z Outlandu.
Outland Draenor inna planeta
Shiro napisał(a):
Nie pisz np. że szaman to najczęściej Ork, Troll, Draenei, tylko napisz wszystkie rasy, które mogą być szamanem(Ork, Troll, Tauren, Draenei).
nie chciało mi się to napisałem jakie najlepsze

Ja na Vashj
maci1222
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.442
Posty: 1
szukam kogos do wspulnej gry bo nie widze polakuw na serwerze jakim gram
serwe:balnazzar
mój nick:andargon
rasa:czlowiek
jak ktos jest hetny to niech napisze moge pomóc [ ort! ] wbic lvl
najlepiej paladyn ale inne klasy tez mile widziane



sory za bledy jak cos ;]
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Warrior - najprostsza klasa jaka istnieje - walimi mieczem, rzucamy sobie różne aury np. furia itd. może być tankiem (przyjmować na siebie wszystkie ataki), DPSem (atakować). Potężny, często Ork, Człowiek, Tauren.
Oj misiu kolorowy, bluźnisz. Jeżeli mówisz o zwykłym lvlowaniu to może i warek to i jest prosty, ale end game? A w życiu! Każdy głupi może podlecieć do wroga i zacząć go tłuc, ale zwykle kończy się zgonem. Tu właśnie zaczyna się prawdziwa gra warem, błędnie nazywana najprostszą postacią. Trzeba się nieźle na myśleć, aby rozwalić takiego survival hunta który w biegu robi 4k dpsu, czy takiego frost maga do którego same dojście to sukces . Na raidach też nie jest za wesoło, (ofc jeśli warek robi dps to zbytnio wygórowanej roli nie ma) tankowanie to nie prosta zabawa, pomijając znajomość taktyk, to zwykle warek (ogólnie tank który jest mt) jest liderem i on kieruje całym raidem.

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Kathlar napisał(a):
Kyasarin napisał(a):

Co do samej gry. Grafika, w porównaniu z nowymi grami jest kiepska(ale 3D, nie to, co Tibia), co w pełni wynagradza jednak przeogromne bogactwo zadań, dostępnej broni i pancerzy, multum(bo inaczej określić się tego nie da) mobów i npc(organizmów nie sterowanych przez graczy; przyp. red.).


Lol. Chyba nie wiesz jaką grafikę ma wow.
Świat musi być bajkowy, tak jak w wc3
a grafika na najwyższych wymaganiach jest po prostu ekstra!
polecam wszystkim!
lol. porównaj S.T.A.L.K.E.R. i WoWa, a domyślisz się co co mi chodziło.
Nie mam nic do bajkowości świata, tak dla niezorientowanych, to ten post wręcz miał ją chwalić.
Czytaj ze zrozumieniem.

Vasson napisał(a):
cytat:
Warrior - najprostsza klasa jaka istnieje - walimi mieczem, rzucamy sobie różne aury np. furia itd. może być tankiem (przyjmować na siebie wszystkie ataki), DPSem (atakować). Potężny, często Ork, Człowiek, Tauren.


Oj misiu kolorowy, bluźnisz.
he(eee)ll right.

Dziękuję.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kathlar napisał(a):
W sumie to jeśli mnie pamięć nie myli Draenei przybyli do Azeroth z Outlandu.
Outland Draenor inna planeta
Draenor = planeta, Outland = pozostałości po Draenorze ;p

btw. Kyasarin, Vasson gracie jeszcze w WoW'a?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Shiro napisał(a):
Kathlar napisał(a):
W sumie to jeśli mnie pamięć nie myli Draenei przybyli do Azeroth z Outlandu.
Outland Draenor inna planeta
Draenor = planeta, Outland = pozostałości po Draenorze ;p

btw. Kyasarin, Vasson gracie jeszcze w WoW'a?

Ta, ale pre paid niestety się skończył ;/. Myślałem o jakimś prywacie czy coś. Domyślam się, że masz jakąś propozycje ;].

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Vasson napisał(a):
Domyślam się, że masz jakąś propozycje ;].
W sumie to z ciekawości się pytałem.

Sam jeszcze nie grałem w Wrath of the Lich King. Szkoda pieniędzy.

Wbiłeś jakąś postać na lvl80?

Kyasarin napisał(a):
Kathlar napisał(a):
Kyasarin napisał(a):
napisał(a):

Co do samej gry. Grafika, w porównaniu z nowymi grami jest kiepska(ale 3D, nie to, co Tibia), co w pełni wynagradza jednak przeogromne bogactwo zadań, dostępnej broni i pancerzy, multum(bo inaczej określić się tego nie da) mobów i npc(organizmów nie sterowanych przez graczy; przyp. red.).

Lol. Chyba nie wiesz jaką grafikę ma wow.
Świat musi być bajkowy, tak jak w wc3
a grafika na najwyższych wymaganiach jest po prostu ekstra!
polecam wszystkim!
lol. porównaj S.T.A.L.K.E.R. i WoWa, a domyślisz się co co mi chodziło.
Nie mam nic do bajkowości świata, tak dla niezorientowanych, to ten post wręcz miał ją chwalić.
Czytaj ze zrozumieniem.
Tu nie ma co porównywać, bo S.T.A.L.K.E.R jest zdecydowanie młodszą grą od WoW'a oraz grafika S.T.A.L.K.E.R jest nastawiona na realizm, a nie bajkowość.
Po za tym głupio by to wyglądało gdyby wraz z nowymi dodatkami do WoW'a(The Burning Crusade i The Wrath of the Lich King) grafika miałaby się zmieniać. Jakby to wyglądało?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Tu nie ma co porównywać, bo S.T.A.L.K.E.R jest zdecydowanie młodszą grą od WoW'a oraz grafika S.T.A.L.K.E.R jest nastawiona na realizm, a nie bajkowość.
Po za tym głupio by to wyglądało gdyby wraz z nowymi dodatkami do WoW'a(The Burning Crusade i The Wrath of the Lich King) grafika miałaby się zmieniać. Jakby to wyglądało?
no dobra, ale przecież powiedziałam:
w porównaniu z nowymi grami
zmiana grafiki wyglądałaby na zrobienie nowej gry, a tego blizz nie chciał. Podobno, hyh

a czy gram?
tak, właśnie siadam do gry
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » World of Warcraft
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook