Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Który Saiya-jin był najprzystojniejszy?

Strony:   1, 2

Który był najprzystojniejszy?

Który był najprzystojniejszy?
Son Goku 10,71% 3 10,71%
Vegeta 25,00% 7 25,00%
Son Gohan 25,00% 7 25,00%
"Mirai" Trunks 10,71% 3 10,71%
Son Goten 0,00% 0 0,00%
Trunks 7,14% 2 7,14%
Vegetto 17,86% 5 17,86%
Gogeta 0,00% 0 0,00%
Gotenks 0,00% 0 0,00%
Broli 0,00% 0 0,00%
Bardock 3,57% 1 3,57%
Wszystkich głosów: 28
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Mart napisał(a):
No a kto tam wyglądał szałowo? Goku też był takim wypłoszem na początku. A Vegeta wyrobił się już pod koniec Freezer Sagi ^^ w Buu to był już cud miód i orzeszki xD
Gohan wyglądał słodko i był taki pocieszny
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Mi tam ciężko określać jestem chłopakiem ....
Lecz najfajenieszy wygląd mniał z nich Vegeta.... Fajną mniał fryzure.... Noi mniał fajne spojrzenie [ ort! ] takie pewne siebie...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Hmm- najprzystojniejsi to:
dla mnie Future Trunks z długimi włosami
i
Gohan w każdej fryzurze- oprócz tej z GT.
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.742
Posty: 68
Future Trunks - te jego piórka długie, no i Vegeta. W sumie to nawet nie wiem czemu. Fajnie narysowany.
A prócz tego postać Radittza mi się podobała Nie żeby był boski czy coś, ale też nie jest zły. No np. w porównaniu z Nappą, który najbrzydszy z całej ekipy był. Ja to mam gust, nie powiem...
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hehe Bardock (którego tu nie ma pff co to ma być prosze mi go wstawić do ankiety ) oraz Goku ( zreszta uważam że wszystkie postawcie były fajnie narysowane a większym naciskiem na własnie Bardocka i jego syna )xD
Shasked Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shasked
Wiek: 30
Dni na forum: 5.681
Ostrzeżenia: 2
Posty: 45
Skąd: Łapy
Jestem chlopakiem i nie jestem tak obeznany jak dziewczyny,ale dla mnie jest Mystic Gohan on jest swietny przynajmniej dla mnie.Jeszcze ta jego grzywka
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Ja powiem tak: Vegeta ma w sobie masę męskiego seksapilu. Rzadko zwracam na postacie z anime uwagę pod tym względem, ale na niego nie mogę nie zwrócić. Ale on w całokształcie jest bardzo pociągający - nie chodzi tylko o stricte wygląd/urodę, ale i o zachowanie oraz sposób bycia. Co do przystojności można dyskutować: był kurduplem, włosy na sztorc i wysokie czoło. Nie mówiąc o obłąkanym spojrzeniu, że tak zacytuję Freezera xD

Zagłosowałam jednak na Gohana, którego uważam za ślicznego chłopaka - ale w dwóch pierwszych arcach, czytaj: dopóki nie obciął włosów. Od zawsze mam zboczenie na punkcie długich włosów - że tak wyjaśnię. Gohan ma delikatniejsze rysy twarzy niż Goku (czy inni Saiyanie), a z tą grzywa włosów wygląda obłędnie. W ostatnim arcu niestety zaczął już za bardzo przypominać mięśniaka, a fryzura ogólnego wrażenia nie polepszała. Wolę własną i prywatną wizję Gohana jako mężczyzny, właśnie z długimi włosami. (O, jak tutaj: http://kotisivu.dnainternet.net/tp8b821/4/gohan.jpg )

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Postać] Który Saiya-jin był najprzystojniejszy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook