Forum Dragon Ball Nao

» Obrażanie - pytanie

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mam pytanie? Gdzie mogę złożyć skargę na użytkownika? PLs pomocy!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Właściwie nie ma takowego działu, ale Byczusia, powiem Ci tak: Również miałem ciężkie początki na forum, nie chce tu przypominać mojej starej przeszłości na forum, jeżeli ktoś Cię obraża powiem Ci tak: ogień zwalczaj ogniem.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Już pomagam. Są dwie propozycje. Pierwsza moja rada: można napisać petycję do Rzecznika Praw Dziecka RP. Jeżeli zrobisz to rzetelnie. podpiszesz się z nazwiska, podasz pieczątkę z certyfikatem jakości to kto wie? Druga propozycja to zrozumieć drugą stronę i nie przeć na ślepo, nie przeć siłą. Czasem skutkuje.
I oczywiście formalne rozwiązanie: zwrócenie się do władz administracyjnych forum o ukaranie użytkownika odpowiednim banem, albo biczowaniem na arenie całego forum. Rzucanie pomidorami, podwójna lewatywa i chłosta ponoć dobrze robią takim niewychowanym "GNOJOM". A ten pewnie był wyjątkowy! Na stos z nim!
Ps- w ankiecie głosuję na wbicie na pal.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mistrzu napisał(a):
apisać petycję do Rzecznika
Nie tak ostro . Nie wiem do czego jest potrzebny tutaj Rzecznik jak to sprawa tylko i wyłącznie forum .

Mistrzu napisał(a):
zrozumieć drugą stronę i nie przeć na ślepo, nie przeć siłą.
Uważam, że lepiej będzie jeżeli ta "druga strona" trochę zwolni .

Mistrzu napisał(a):
I oczywiście formalne rozwiązanie: zwrócenie się do władz administracyjnych forum o ukaranie użytkownika odpowiednim banem,
Najpierw to może wystarczy ostrzeżenie . Po co od razu ban?.
W zasadzie najlepiej by było, gdybyście oboje podali sobie ręce na zgodę i po kłopocie, ale jeżeli już się nie da to po prostu, albo lekcewarz zaczepki ze strony Mistrza, albo postaraj się wygrywać potyczki słowne, to tyle.
Pozdrawiam.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Napisz np do mnie na priv, o ile to nie o mnie chodzi ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Witam ponownie.
Focus napisał(a):
o ile to nie o mnie chodzi ...
Daję głowę (szpilki którą trzymam w ręku), że właśnie chodzi o Ciebie. Tak, konkretnie o Ciebie. Byczusia często opowiadała mi podczas wspólnych robótek ręcznych i wspólnych treningów Jogi (& Bubu = Yellowstone), że ją obrażasz. Na osłodę opowiedziałem jej bajkę o Harakiri, sławnym bohaterze z legend. Humor został naprawiony! Kolejny sukces! To już krok od drugiej Irlandii!

Dark Sky napisał(a):
Uważam, że lepiej będzie jeżeli ta "druga strona" trochę zwolni
Mam wrażenie, że ta druga strona powiedziałaby, abyś cmoknął się w tyłek. Przecież to "Gnój", każdy wie jak się zachowuje. Potem chciałaby Cię pobić, ale skończyłoby się na tarmoszeniu monitora. Następnie ta druga, tajemnicza strona napisałaby (oczywiście to przypuszczenia), że jest osobą upartą i będzie robić i mówić to, co uważa. Nie chować sie po kątach. Że jak chce coś wyśmiać, to to zrobi. Bo widocznie ma powód.

Swoją drogą, pomysł stworzenia jakiegoś tematu w stylu "Mamo! Mamo! A Jurek mnie przezywa od świń i mnie już nie kocha!" - jest całkowicie klawy. Od deski do deski, całkowita fajerka. Zawiązałoby się z tego burdello maciagrande jak stąd do Pekinu.
Pozdrawiać, a w szczególności tajemniczą drugą stronę.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Napisz któremuś moderatorowi bądź redaktorowi wiadomość prywatną.
Równie dobrze mogłabyś odezwać się z tym problemem do administratora, ale niestety jest jeszcze na wakacjach.
Najlepiej byłoby gdybyś właśnie napisała priv do któregoś z zielonych.

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Witam ponownie, ponownie.
Dark Sky napisał(a):
taki "Gnój" jak ją nazwałeś
Nie rozumiemy się. "Gnój" to MÓJ przydomek. I zapewniam, że nie jest on szlachecki i nie odziedziczyłem go, a ktoś mi go nadał w natłoku emocji. Oryginalne, w mordę sarenki!
Primo Dark Sky - z nikogo nie drwię, szydzę tylko ze słów, które tutaj czytam. Nie obrażam osoby, kogoś rodziny, nie wyzywam od imbecyli i frajerów a komentuję poglądy, opinie. Jak to na forum.
Myślę, że w regulaminie nie ma zakazu krytyki, nawet tej ostrej.
Więc spoko wodza, moc jest z nami.
Secundo -Bardzo łagodnie podchodzisz do krytyki, na całej linii. A przecież wystarczy sięgnąć pamięcią do niedalekiej przeszłości... To właśnie owa ostra krytyka przekształciła cię z forumowego cyrkowca w szanowanego usera.<--??? Musiała dać Ci się we znaki, bo jakość twoich postów wzrosła diametralnie. Srogie otoczenie wpłynęło pozytywnie. Krytyka potrafi nie tylko denerwować, ale i coś więcej - mobilizować, a czasem napędza nawet do zastanowienia się nad własnym <ja<.
Tak więc nie będę chować powodów do kieszeni.
Nie będę grać kogoś kim nie jestem, lizać dupska tabunowi ludzi.
I pomimo, że nic osobiście do Ciebie nie mam nadal nie zgadzam się z Twoim zdaniem. Głupotę zwalczać trzeba a także wyśmiewać błędy, aby nie tylko w przyszłości było ich mniej ale i żebyśmy mieli ubaw po pachy.
Zresztą wystrzelcie mi osta i będzie po sprawie (tzn. tej "drugiej tajemniczej stronie"). Będę miał jeszcze lepszy humor. Nareszcie byłbym pewien, że dotarłem do forum, na którym głupota jest pielęgnowana i formalnie chroniona. Bravissimo!
Pozdrawiać zgodnie z regulaminem.

Szarak: Pytajniki moje.
No dobrze Szaruś. Powiedzmy, że obecnie nikt Mu w twarz na ulicy nie pluje na "dzień dobry". A to już skok rewolucyjny. -[dop. redakcja pod przewodnictwem Mistrza]

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dziękuję.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Obrażanie - pytanie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook