Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, ... 11, 12, 13  

Czy DBGT Ci się podobał?

Czy DBGT Ci się podobał?
Tak 43,59% 68 43,59%
Nie 42,95% 67 42,95%
Nie mam zdania 13,46% 21 13,46%
Wszystkich głosów: 156
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
GT to po prostu nie Dragon Ball. To jakaś opowiasta wymyślona przez znudzonego fana. Brak w niej tej magii i złożoności. Zresztą mi ten lekki klimat (wesolutkie przygody Goku w kosmosie, głupowate niektóre smoki) nie pasował do całości Dragon Balla. Oczywiście moża powiedzieć że zwykły Dragon Ball tez był lżejszy od Z, ale to jednak różnica. Tam była zmiana na lepsze (podczas przejścia z pierwszego do Z), a tu powórt to sprawdzonej, aczkolwiek nie zadowalającej większość fanów prostoty.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 11.08.2005, 11:24
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Moim zdaniem taki dodatek.
Troche tłumaczenie wkurzające, a tak może być
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Myślę, że nie należy oceniać Dragon Ball GT tak surowo. Na końcu DBZ powstała wielka niejasność: Co dalej? Goku odleciał z Ubem i co?
Powinniśmy docenić to, że w ogóle powstała kolejna część, która wnosi wiele nowego, np.: nowy poziom ssj, nowi potężni wrogowie, czyli Bebi Super c17 i złe smoki. Nie wiem jak wam, ale gdy oglądałam GT, przypomniało mi się jak Goku i przyjaciele szukali kul w Pierwszej części. Przecież miło jest popatrzeć poraz kolejny na dziecięcą buźkę Goku
Za największy minus uważam to, jak Vegeta (w wersji polskiej) zwraca się do Goku, a mianowicie: PAJACU. Tłumacz powinien za to wylecieć ?
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Mattiach zasługujesz na śmierć ja Ci zara dam warczenie. Ech... widać naogladał się z 2 odcinki DBZ a oglądnął całą serie GT i myśli że błyszczy, lae OK to twoje zdanie...................KONIEC

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
GT jest gorsze od Z...jedyna zaleta to SSJ4.Chociaż ten poziom znacznie różni się do pozostałych SSJ...chociaż fajne to futerko
GOKUSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 4
DBGT bylo sloabe bo utracilo to cos co mialo DB i DBZ, ale fajne bylo to ze goku osiagnał SSJ4 co bardziej zblizylo go do sayjianow bo byl podobny do małpy a ostatni odcinek DBGT był żle przetlumaczony bo Goku.jr zapytał Vegete.jr czy tez umie sie zamieniac w blondyna a przeciez zyla Pan ktora wiedziela wszystko o sayjianach i co sie stalo ze smoczymi kulami??
o=Ogladalem DBGT special i sa a przeciez dednde nie zyje a goku zostal wchloniety przez smoka jako dziecko i pokazal sie w tej kinowce jako dorosly bez aureoli. Troche zabardzo namieszali w DBGT i widac ze kto inny rysowal a wszystkich twarze swiecily sie nienaturalnie a Vegeta sciał wlosy(sloabo wygladalo).
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
po pierwsze - z Vegety zrobili totalny obciach, jeździ z córką na zakupy i ten jego wąsik na początku... brrrr....
po drugie - nie wiem skąd oni tego trunksa wytrzasneli, jakiś taki niedorobiony.
poza tym [ ort! ] GT może nawet być ale widac z dala że to nie jest seria tworzona przez samego Akire, nie ma to jak Z...

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
w db GT z extra gohana zrobili kujona!Co za żenaada!
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
True...True... GT to przestepstwo w biały dzień jak można było wypuścić takie patrałajstwo(bo już nie wiem jak to nazwać ) na rynek telewizyjny, widocznie komuś zależało na kasie i zakończeniu emisji DB.

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Mattiach zasługujesz na śmierć ja Ci zara dam warczenie. Ech... widać naogladał się z 2 odcinki DBZ a oglądnął całą serie GT i myśli że błyszczy, lae OK to twoje zdanie...................KONIEC
Przykro mi, obejrzałem całego DB i DBZ, a niestety musiałem zakończyć na DB GT, przed odcinkiem z Lordem Lude.

Bomba di luce!!
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Mnie bardziej się podobała seria Z niż Gt!!Ale i dbgt jest cool!!!!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
GT nie ma co porównywać do Z. To tak jaby mówić o podobieństwach w sile ofensywnej Barcelony i Śląska Wrocław (sorry Śląsk)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.818
Posty: 44
Skąd: Mielec
Zetka po prostu [ ort! ] nie ma sobie równych, gt nie dostaje jej do pięt, ale nie jest takie złe, nie wiem dlaczego wszyscy tak besztają tą serię, wiem, że można jej dużo zarzucić, ale żeby tak od razu ją przekreślać.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zgadzam się. Zetka jest najlepsza. Myślę, że gdyby Sz.P. Akira Toriyama zajął by się scenariuszem i rysunkami nie mielibyście na co narzekać.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Ja myślę że GT to nie jest dzieło Akiry Toriyamy...to głupawa końcówka DB wymyślona przez jakiegoś zaciekłego fana!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Panowie i panie,moge cos zaproponowac ? Starajcie sie wypowiadac raz w danej sprawie a nie 3 posty sobie nabijac w 1 temacie,chyba ze jest to bezposrednio zwiazane z wami,nie ma sensu pisac 2-3 razy tego samego bo podchodzi to pod czysty spam,a tym samym kasowanie postu,piszcie sporo ale z sensem

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Szelong Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
wedlug mnie DBGT to za duza rozwalka. bijacy sie rozwalaja wszystko co napotkaja na drodze ale przynajmniej dobrze sie bija, bochaterowie maja wieksze poziomy kolejne wcielenia moce i techniki.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Mi sie jedynie w GT podobała Bebi saga (bo byl maly Goku SSJ3 z ogonkiem i oczywiście SSJ$ goku ) ale tak ogolnie to juz nie bylo to samo, brakowalo tego klimatu który tak przyiagał w DB i DBZ...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Mi podobał się DB GT. Nie mam tej serii nic do zażucenia- choć moją ulubioną jest DB Z

Fajne przygody, nowe postacie przeciwnicy itp
A co do wyglądu ssj4 - powiem tak - ja bym lepiej nie wymyślił. Całkiem, całkiem.

W sumie fajna przygoda wynikła z tego GT

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.813
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Mi sie jedynie w GT podobała Bebi saga
I oto chodzi. Jedyne co najlepsze w GT to Bebi era.
Wyrypane w kosmos noi wogle. Ten Bebi vegeta 2 jasny piorun. aaaaaaaaa
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook