Forum Dragon Ball Nao

» [Saga] Najgorsza saga

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Którą sagę w dragon ball uważacie za najgorszą? Dla mnie to garlic jr. saga.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 19.09.2008, 19:50
Victim Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.704
Posty: 21
Skąd: Nowa Sól
Na pewno sage z buu

Uzasadnij ;]
SoheiMajin Gotenks


sory że tak długo ale wyjechałem , uzasadnić mówisz... no dla mnie był trochę przesadzony , tzn. denerwowały mnie te jego regeneracje , za to natomiast mowa Vegety była wspaniała
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dla mnie nie było najgorszej sagi każda mniała w sobie troche fajnej walki i scen, ewentualnie z buu bo troche mnie denerwowały jego transformacje za każdo razo jak kogoś łykał, dopiero zaczeła się ta saga z buu robić fajna kiedy osiągną ostatnią forme wtedy się ładnie klepali.. Ale ogółem każda saga mi się podobała...
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.691
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
Buu Saga była najgorsza, jakis grubas zamienia ludzi w czekolade... NoSens;/

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Shasked Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shasked
Wiek: 30
Dni na forum: 5.680
Ostrzeżenia: 2
Posty: 45
Skąd: Łapy
Dla mnie nie bylo najgorszej sagi w koncu wszystko co w dbz mi sie podoba
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hehe wszystkie sagi w DB są super , ale saga gargulca jest niczym w porównaniu do sagi bubu frezera itp
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Byczusia-chan napisał(a):
Dla mnie to garlic jr. saga.
Musiała być bardzo nudna, bo nawet nie pamiętam tej sagi dla mnie okropna była saga Black Star Dragon ball. Nudna i beznadziejna i wiecznie tylko pokazują Pan, Goku i Trunksa, a resztę to prawie wcale ;/ tragedia ...
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Dla mnie najgorsza to Garlic. Jakaś taka nudna no i nie ma Goku... A tak to reszta super

True Saiyans fight alone
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zdecydowanie saga Buu.Główny przeciwnik był wielką niedoróbką.Postać zupełnie bez wyrazu,jakby z gumy.Całkowicie pozbawiona charakteru,przez co zarówno walki,jak i dialogi były bardzo nudne.Kolejnym niewypałem,są fuzje,które uważam za zbędne.Jedynie,walka Goku SSJ2 z Majin Vegetą,ratuje nieco tą sagę w moich oczach,ale w porównaniu do pozostałych,sagę Buu zdecydowanie oceniam najniżej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Nordbard Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Nordbard
Wiek: 32
Dni na forum: 5.165
Posty: 38
Skąd: Solstheim
Moim zdaniem całe Dragon Ball Z utrzymywało wysoki klimat, ale jeśli miałbym juz wybrać sagę, która najmniej przypadła mi do gustu, byłaby to zapewne Garlic Jr. saga. Oczywiście głównie ze względu na jej długość (jakże krótka z resztą), ale też parę niezgodności - w pierwszym filmie pełnometrażowym Piccolo i Goku wspólnymi siłami pokonali demona i wysłali do otchłani. Po powrocie, we wspomnianej Garlic jr. sadze, zdecydowanie silniejszy Piccolo (wszak po treningu u Kaio i fuzji z Nailem) i Gohan (silniejszy ewidentnie od Goku z początków DBZ) dostają ostre manty od demona, nie mogąc go przez dłuższy czas pokonać. Czyżby Garlic Junior AŻ TAK BARDZO wzmocnił się podczas pobytu w otchłani??? To bardzo ciekawe...
Hayato napisał(a):
są fuzje,które uważam za zbędne
A czy film "Odrodzenie Fuzji", który de facto należy do Buu Sagi, tez wziąłeś pod uwagę? Tam akurat fuzja taka zbędna nie jest, no ale to juz inna historia...
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Kto tam patrzy na jakieś Garliki? Dla mnie DBZ dzieli się na trzy: Freezer, Cell i Buu. Każda była świetna - natomiast pamiętam, że podczas oglądania ostatnia jakoś mi się dłużyła. Nie nazwałabym jej jednak najgorszą, ponieważ miała masę świetnych motywów, podobnie jak dwie wcześniejsze

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

LoveKiller Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 4.944
Posty: 38
Skąd: z Tatooine, wiesz gdzie to?
Amora napisał(a):
Byczusia-chan napisał(a):
Dla mnie to garlic jr. saga.
Musiała być bardzo nudna, bo nawet nie pamiętam tej sagi
mam tak samo. I przyznam, że pomimo mojego uwielbienia dla Vegety, część w której on się pojawia jako zły i rządny rozlewu krwi książę Vegety, była nudna.

"Mógłbym cię połaskotać,wyszarpać za ucho albo rozbić ci głowę o tę skałę."

"We're WARRIORS, Kakarott... not BALERINAS"
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Nordbard Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Nordbard
Wiek: 32
Dni na forum: 5.165
Posty: 38
Skąd: Solstheim
clio napisał(a):
Kto tam patrzy na jakieś Garliki? Dla mnie DBZ dzieli się na trzy: Freezer, Cell i Buu.
Może i manga tak się dzieli, ale z pewnością nie anime. Można spokojnie oddzielić sagi: Saiyan, Freeza (Namek), Garlic, Android (ewentualnie później Cell Game) i Buu. A to dlatego, że anime jest najzwyczajniej w świecie bardziej rozbudowane.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Saga] Najgorsza saga
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook