Forum Dragon Ball Nao

» Hey Hi Hello :p

Videl_C18 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Videl_C18
Wiek: 31
Dni na forum: 5.712
Posty: 34
Skąd: Vegeta
My name is Claudia. I na tym kończy się reprezentacja mojej skromnej osoby w języku angielskim. Reszta będzie po polsku. Ostrzegam że to będzie dłuuuuuuuuuga lektura. Bo ja niestety mam tendencję (niezbyt chwalebną) do rozpisywania sie. To samo z mówieniem. Ale nic to.
Interesuję sie szeroko rozumianym WSZYSTKIM, a my gusta zmieniają się przeciętnie 5 razy dziennie. Tak więc o godzinie 8 rano pytając mnie o historyczną postać którą cenię sobie najbardziej usłyszeć możecie odpowiedź: Kleopatra, zaś 15 minut później na dobrą miarę może być to Abraham Lincoln.
Co do literatury czytać uwielbiam. Ale tylko te książki które naprawdę mnie wciązgają. Nudzą mnie już te dzieła Siesickiej i tym podobne w stylu ona go kocha, on ją chyba też, a na końcu rozstanie i good bye. Nie wierzę w szczęśliwe zakończenia ani w przyjaźń, zaś w miłość - jak najbardziej. Jestem fanką piłki nożnej ale tylko w zaciszu mojego domu z wielkim pudłem lodów czekoladowych i Mister Edmundovsky'ym u boku.
Wspomniany wyżej Mister Edmundovsky to był mój kot. Był, ponieważ moje ambicje i poglądy polityczne zmusiły go do przeprowadzki na wies. Już nigdy go nie zobaczę
Nie znoszę Harry'ego Pottera. Nie cierpię fantastyki a po przeczytaniu 'Zmierzchu' po raz 47, nawet dzieła Stephenie Meyer mi się obrzydły. Mam tylko jedną najlepszą przyjaciółkę. Wszystko co nas łączy to zamiłowanie do Roberta Pattinsona (kocham) i kłótnie.
Nie znoszę emotikonek. Nie dlatego że w ogóle [ ort! ] są. Ale nigdy nie potrafie ich dopasować do tekstu. O_o
Odkrywając istnieje szeregu fobii które notorycznie napadaja na mnie, mój umysł i moją psychikę, (z hemofobią i arachnofobią na czele) postanowiłam że zamiast za 4 lata pójśc na studia o kierunku - anglistyka, pójdę na psychologię. Myślę że w tym temacie czułabym się bardziej 'swojsko'.
Zawsze lubiłam kobiety - czarne charaktery, takie silne i odważne, a drażniły ciepłe kłuchy - czyli kobiety-te-dobre. Uwielbiam Anglię.
Czasami zastanawiam się skąd sie bierze nie tyle pomysł co ta wytrwałość Akiry by prowadzić nas, fanów, przez meandry zróżnicowanej polityki Dragon Balla. Ja tworzę opowiadania. Mam początki wszystkich pomysłów. Rzadko kiedy rozwinięcia. Nigdy - zakończenia. Brak mi cierpliwości do niańczenia sie z jednym utworem dłużej niż 2 godziny.
Swoją drogą nie lubię dzieci.
Co lubię?
Bardzo mało rzeczy. Anglię, DB, i słodkie lenistwo.
Czego nie lubię?
Lista jest długa i bardzo ciekawa.
Mogłabym pisać tak w nieskończoność, ale podejrzewam że nikomu tego eposu nie bedzie sie chcialo czytać. Wg. mnie sam dział 'SPOŁECZNOŚC NAO - PRZYWITAJ SIE' Powstał po to, by zaznaczyć swoją obecność w świecie DB, ja natomiast cóz... podejrzewam ze takimi artykułami doprowadziłabym zo szybkiej śmierci z nudów nawet samego Cella. (nie pochlebiając sobie).
Uwielbiam jesien, deszcz, słowo: Halloween, oraz świeto: boże narodzenie. razi mnie tylko ta posylwestrowa martwota. Lubie ludzi wygadanych i uprzejmych. Moją pasją jest surfing. Brakuje mi w dzisiejszym świecie dżentelmenów o umyśle Holmesa, dlatego oglądam z zapałem maniaczki Herculesa Poirot. Wciąz nie mogę strawić tego że nie przyjęto mnie do klubu fanów Anglii.
Cóż. Jeszcze długo bede to przeżywać. Nie toleruję jedzenia (zawsze byłam cholernym niejadkiem) i mojej babci. Hmm...


mam jeszcze wiele do powiedzenia, ale chyba skończę... tak... już najwyższy czas na koniec.,...

I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Witam serdecznie. Trochę chaotycznie piszesz o sobie, ale po przeczytaniu tego wszystkiego uważam, że możesz być interesująca osobą... Zapraszam do postowania.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Witam witam,,, Baw się dobrze na forum,,,


pozdrawiam >>>
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Kłaniam się nisko
Videl_C18 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Videl_C18
Wiek: 31
Dni na forum: 5.712
Posty: 34
Skąd: Vegeta
Wiem że chaotycznie piszę. To mój drugi problem po rozpisywaniu się. Kolejna tendencja tym razem do przeskakiwania z tematu na temat

I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Hey, widzę, że ktoś już jest przeciwko tobie, zreszta ja miałem podobnie. Nie łam sie i bądź z nami

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.707
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Guten tag ! Tak po szkopsku będzie
Fajnie,że jesteś i witam raz jeszcze.nie przejmuj się dziwnymi postami i pisz jak najwięcej
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ja też witam. Sieg Heil! No i mam nadzieję, że się utrzymasz, no i żebyś nie dała się zepsuć tym mułom... Bo fajnie piszesz .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Hey Hi Hello :p
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook