Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Wasze ulubione anime ocena: 8,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Goji55 napisał(a):
2. włatcy móch

Ale to nie jest anime " " ..
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.920
Posty: 88
1.DRAGON BALL (wszystkie serie)
2 NARUTO

^___^
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.044
Posty: 283
1. Dragon Ball, Z, GT
2. Bleach
3. Great Teacher Onizuka
4. Fullmetal Alchemist
5. Slayers
6. Pszczółka Maja xD nie no to ostatnie to żarcik
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.781
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
1) Fate/Stay Night - Bardzo przyjemne anime. Dośc przyjemna fabuła.
2) Naruto - Ninja inaczej. Lub jak ludzie mówią Ninja + DBZ.
3) Dragon Ball - klasyk.
4) One Piece - Super humor.
5) Cowboy Bebop - Najlepsze anime zrobione przez fanów. Czapki z głów.
6) Iria - Moje pierwsze anime. Sentyment.
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.808
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
1.DB
2. Naruto
3. Shaman king
Miłosz Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Miłosz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.766
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Skąd: Dzierzgoń
moje:Naruto,dragonballZ,Beyblade

Kto zwas gra w Quake 3 ja na freeze dla pijaków gram a wy???
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
:O
Znów?...
Wiele się zmienia ostatnio...
Ale podam pierwsze 3.
1. Death Note
2. D.N.Angel
3. Ouran High Shool Host Club

Co do reszty, jest ich zbyt wiele, m.in Naruto, Kiba, Black Cat, Bleach, FMA i wieeele innych;p
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.989
Plusy: 25
Posty: 2.091
1. Fullmetal Alchemist
Za fabułę, za humor, za emocje, za akcję i za pointę. Słowem - za sićko.
2. Eureka Seven
Dzięki temu anime uświadomiłem sobie, że mechy są fajne. Pierwsze anime, jakie obejrzałem nie-w-TV.
3. Death Note
Za postacie, za pomysł, za zawiłość.

Taki układ trwa w mojej chorej wyobraźni dziewięć miesięcy. Tyle ile trwa ciąża u kobiet. Tyle, ile czasu oglądam anime.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tenshi napisał(a):
Co do reszty, jest ich zbyt wiele, m.in Naruto, Kiba, Black Cat, Bleach, FMA i wieeele innych;p
Weź podaj wszystkie, jak jest ich tak wiele ...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Teraz to żeś palnoł: O
Hmm.. ale tylko wymienie, nie od najlepszych do najgorszych, czy jak to tam
No to tak:
-Dragon Ball,
-Naruto,
-Bleach,
-D.N.Angel,
-Clannad,
-Death Note,
-Ouran High Shool Host Club,
-FMA,
-One Piece (choć jakoś mimo iż ciągle oglądam, nie moge się aż tak mocno w to wciagnać),
-Higurashi no Naku Koro ni,
-Kiba,
-Wolf's Rain,
-Gravitation,
-Hellsing,
-Black Cat,
-Ah! My Goddess,
-Elfen Lied,
-Erementar Gerad,
-Midori Days,
-Green Green
-Lovehina
-Neon Genesis Evangelion
-Witchblade
-Onegai Teacher

(więcej nie pamiętam, jakby co to dopiszę;p)

[ Dodano: 07.07.2008, 22:16 (po 8 godzinach 40 minutach) ]
Ahm, jeszcze:
-Slayers i Rycerze Zodiaku
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.761
Posty: 68
1. Basilisk - świetne anime o ninja, manga jeszcze lepsza.
2. Dragon Ball - no to to wiadomo
3. Samurai Champloo - za samurajów i ogólny klimacik.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
-Dragon Ball. Z, GT
- Sayint Seya
- Łowca Dusz
- Kapitan Tsubusa
- One Piece
- Duel Masters
- Naruto
- B- Daman
- Shaman King
- Helssink
- Yiaiba Legendarny Samuraj
- Magic Stone
- Mega- Man
- Yu- Gi- Oh
- Beyblade
To chyba wszystkie animce za jakimi przepadam .
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.747
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
GREEN GREEN
Miejsce akcji Green Green rozgrywa się na wiejskich terenach Japonii w odizolowanej szkole dla chłopców Kanenone Gauken. Kanenone rozpoczyna rozmowy związane z połączeniem szkoły ze placówką tylko dla dziewczyn z nadzieją, że powstanie szkoła koedukacyjna. Zdecydowano się na przeprowadzenie testu, który ma na celu sprawdzić, jak dziewczyny i chłopcy będą sobie razem radzić. Dziewczyny przyjeżdżają na kilkutygodniową próbę.

VIDEO GIRL Ai
Szesnastolatek Moteuchi Yota, nie mający szczęścia do dziewczyn, zakochany jest w swojej koleżance, która z kolei podkochuje się w jego najlepszym przyjacielu. Yota odwiedza dziwną wypożyczalnię kaset wideo o nazwie Gokuraku. Zabiera do domu kasetę dla dorosłych z miło wyglądającą dziewczyną na okładce. Używając zepsutego sprzętu włącza ją. Na ekranie pojawia się dziewczyna z okładki, obiecując go pocieszyć. Wtedy wychodzi z telewizora. Moteuchi Yota przekonuje się, że dziewczyna o imieniu Ai spędzi z nim 3 miesiące. Zepsute wideo sprawia że Ai jest uszkodzona i poważnie zmieniły się jej cechy charakteru i rozmiar niektórych wdzięków. Do tego jako jedyna wideo girl posiada uczucia. Pojawia się jej twórca pragnąc ją zniszczyć oraz zawiłe intrygi na tle uczuciowym. To wprowadza wiele zawiłości w historię.

SCHOOL RUMBLE
Historia opowiada o niecodziennym życiu uczniów pewnej szkoły średniej (konkretnie klasy 2-C), koncentrując się na przygodach Harimy Kenjiego, który jest nieszczęśliwie zakochany w Tenmie Tsukamoto, która kocha natomiast Ohjiego Karasumę (miłość ta jest również nieodwzajemniona). Harima Kenji wielokrotnie usiłuje wyznać Tenmie swoje uczucia jednak wynikają z tego same nieszczęścia. Po drodze rozkochuje w sobie siostrę Tenmy, Yakumo oraz koleżankę Tenmy, Eri. W międzyczasie pojawia się wątek rywalizacji klasy 2-C z klasą 2-D.

FLCL
Głównym bohaterem serii jest dwunastoletni chłopiec, Naota, który stara się szybko dorosnąć. Innymi osobami występującymi w Furi kuri są: Mamimi – dziewczyna brata Naoty, który wyjechał do USA grać w baseball; Haruko – różowowłosa dziewczyna, twierdząca że jest kosmitą, posiadaczka vespy i leworęcznej gitary basowej.

Furi kuri to anime przepełnione sarkastycznym humorem, krytykującym całą pop-kulturę, poczynając od Miasteczka South Park, poprzez Neon Genesis Evangelion i gry komputerowe, do muzyki włącznie.

no i oczywiście
DRAGON BALL/Z/GT
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.727
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Yattaman,Gigi la Trottola,Shin-chan,Królestwo kalendarza,Tygrysia Maska,Drangon Ball,Death note,Bleach,Azumanga Daioh,Helsing,Zombie Loan,Yami no matusei,Loveless,Gravitation,Blood +,Wolf's rain,Kapitan Tsubasa,Chobits,Vampire Hunter,Soul Hunter i wiele wiele innych
Videl_C18 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Videl_C18
Wiek: 31
Dni na forum: 5.731
Posty: 34
Skąd: Vegeta
o dragon Ballu nie bede nawet mówić. lubiła też kiedyś Neon Genesis Evangelion, Death Note i Ergo Proxy...

I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.746
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
1. Bleach
Zdecydowanie moje ulubione Anime. Uwielbiam je całkowicie. Za niesamowitą fabułę, niezwykłe postacie, nie ma niedocenionych postaci, ogólny super klimat dusz i genialne walki - zakochałem się w walce Grimmjow vs Ichigo starcie 3-cie, kiedy wyszło na anime.
2. Fullmetal Alchemist
Niesamowita, bez przerwy zaskakująca fabuła, która ma wiele tragicznych wątków. Potrafiłem spędzić przed tym cały dzień, gapiąc się z otwartymi oczami na to co się dzieje.
3. Vampire Knight
Cóż, może pod względem walk nie jest dobre, ale tutaj to nie jest ważne. Fabuła jest oryginalna i wciągająca, w nim znajduje się moja uwielbiona postać, Kiryuu Zero. No i PRZEPIĘKNY motyw miłosny Zero i Yuuki. Tak mnie to wciągało, że zaraz przeczytałem całą mangę po obejrzeniu tego.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.881
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
1.Dragon Ball, Z, GT
2.Great Teacher Onizuka
3.Gundam 00
4.FMA
5.Hellsing

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
kiyo Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.660
Posty: 14
Skąd: Obecnie Warszawa
1. Monster - zdecydowany nr 1. W życiu nie widziałam tak dobrego anime. Serdecznie polecam!

2. Death Note Przedstawiać nie trzeba ;P

3. Neon Genesis Evangelion - abstrahując od walk mechów, jest to anime pełne symboliki (momentami nie do końca zrozumiałej), psychologicznego spojrzenia na człowieka, cierpienia i innych aspektów, które wprostu uwielbiam.

4. Serial Experiments Lain - Jak wyżej, symbolika, niedopowiedzenia, niepokój. Ach, to co trygryski (przynajmniej takie, jak ja ) lubią najbardziej.

Oczywiście, są też inne anime, dla mnie genialne, ale wymienianie zbyt długo by trwało. [/b]
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.619
Posty: 308
Tak w sumie to nie bardzo mam czas na oglądanie anime.
Jedyne co oglądałam to DB, które oczywiście zawładnęło mym sercem na wieki. Ostatnio zaczęłam oglądać Death Note. Polecam.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.816
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
myślę, że moim tym najbardziej ulubionym anime na zawsze pozostanie to, które rozbudziło we mnie miłość do m&a - Bishoujo Senshi Sailor Moon, po naszemu Czarodziejka z Księżyca. Uwielbiam je za propagowanie postawy miłości i szacunku do każdego człowieka. Jak dla mnie, przesłanie tej historii można zawszeć w haśle "Kochajmy się". Ukazuje ono podejście do drugiej osoby bazujące na pozytywnych uczuciach, nie na agresji i potępieniu. I choć sama akcja może się wydawać płytka czy mało oryginalna, owo pozytywne podejście, jakie promieniuje z głównej bohaterki - Usagi Tsukino - i pada na otaczających ją ludzi, robi ogromne wrażenie. Notabene, dopiero po wielu latach doszłam do wniosku, że spotkałam bohatera, który w stopniu podobnym emanuje ciepłem i światłem: jest nim Naruto Uzumaki.

Wypada mi wymienić w tym temacie także właśnie Naruto, choć nie sądzę, bym musiała się rozpisywać. Naruto to epicka opowieść z archetypicznym bohaterem, który przez swój rozwój dąży do wyznaczonego sobie celu. Naruto to opowieść o wartościach najwyższych: miłości, przyjaźni, poświęceniu, walce dobra ze złem, braterstwie, odwadze. Pełna emocji, a jednocześnie genialnie skonstruowana historia - i za to brawa dla autora, że nie obraża inteligencji odbiory, zaś dostarcza niesamowitych przeżyć i wzruszeń.

Chciałabym jeszcze wspomnieć X: The Movie, film kinowy bazujący na najbardziej znanym dziele grupy CLAMP. To właśnie od filmu, który jest kompilacją głównego wątku mangi, zaczęła się moja przygoda z twórczością CLAMPa - i wielka miłość. X: The Movie stoi na niezwykle wysokim poziomie, jeśli chodzi o grafikę, zachwyca także podkładem muzycznym, który doskonale oddaje klimat tego dzieła. I tutaj odnajdziemy wielkie emocje, wplecione w psychodeliczną scenerię i starcia bohaterów, którzy rzucili wyzwanie przeznaczeniu.

Moją piątkę ukochanych anime zamykają Dragon Ball oraz Robin Hood no daiboken - i będą właśnie wszystkie anime, które zrobiły na mnie największe wrażenie i wywołały trwającą całe lata fascynację. Generalnie jednak, jako fanka m&a, znajduję wiele tytułów, które ogląda mi się z ogromną przyjemnością - wierzę więc, że przede mną jeszcze wielkie fascynacje na podobną skalę

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Wasze ulubione anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook