Forum Dragon Ball Nao

» Wojna w Gruzji...

Strony:   1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Thorik napisał(a):
Dzięki Rosji, Osetia ma szansę na stanie się niepodległą. Gruzja by na to nie pozwoliła.
I bardzo dobrze by zrobiła. A Rosja nie rozdaje nikomu niepodległości. A na pewno nie da jej Osetii, przyłączą jedynie tych z południa do Osetii Północnej. Osetia Południowa zostanie włączona do Rosji. Dla Osetyńców to pewnie i lepiej, wrócą do swych bojarów, ale ne mają co marzyć o niepodległości. A na tym straci Gruzja, terytorialnie(bo stracą też Abchazję) a przede wszystkim politycznie. I Rosja wejdzie na drugą stronę Kaukazu.

Thorik napisał(a):
Rosja to nie to samo co ZSRR. Teraz Rosjanie nie mają takich wpływów jakby miało ZSRR na Osetię. Poza tym tam jest "były" , czyli już nie są. Jak można się uwalniać od czegoś, co nie zniewala?
A to Gruzja zniewala? Może najechała na te ziemie i obróciła Osetyńców w niewolników? Gruzja tylko próbuje utrzymać porządek w prowincji doń należącej, a że Saakashvili jest głupi to inna sprawa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.692
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
Moze i jestem troche zacofany, ale wiem, że Ruscy wojska z Gruzji nie wycofają. NATO nic nie zrobi nawet palcem nie ruszy... skonczy sie na gadaniu... a Rosja przejmie se Gruzje, potem Ukraine, no i nas... moze wybiegam zbyt daleko w przyszłośc, ale Ruscy wojska z Gruzji za holere nie wycofają

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
prawda jest taka Rosja ma wszystko gaz rope i sie rządzi wiec lepiej ''niedzwiedziowi'' nie wchodzic w droge bo inaczej sie skonczy tak jak to miało miejsce w gruzji.Daje głowe ze jakby gruzja dłuzej skakała do ruskich to za 10 lat młodsze roczniki w sql by zadawali na lekcjach historii pytania typu
- co to była gruzja??
- kiedy była gruzja??
- gdzie lezała gruzja??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.761
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Bzdury piszecie...
1) Rosja nie zaatakuje polski ani reszty europy, z przyczyn ekonomicznych i politycznych, w ostateczności nikt nie chce konfliktu atomowego nawet Rosja.
2) - co to była Gruzja??
- kiedy była Gruzja??
- gdzie leżała Gruzja??

I sądzisz, że Gruzję Rosja weźmie? Ja wątpię, to by było jak Rosja z Czeczenia, niekończąca się wojna, która wymęczyła Rosję.
Sądzę, że co jedynie władza Gruzji zmieni się na tą z KGB... albo inne marionetki Moskwy.
3) Jedyna co Rosjanie może zrobić przeciw krajom protestującym przeciw tej wojnie jest, wyłączyć kurek z gazem no i pogrozić palcem, ewentualnie postraszyć wojną, choć to dość ryzykowne.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Wojna w Gruzji...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook