Forum Dragon Ball Nao

» Wędkowanie

.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! Chciałem zapytać, czy ktoś z DBmaniaków w ogóle wędkuje? Jeśli tak, to czy posiadacie karty wędkarskie, jaki sprzęt, co największego złowiliście itp.

pzdr.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Póki żył mój dziadek, to wyciągał mnie na ryby. To było jeszcze w czasie (4-8 lat temu), gdy karta wędkarska osobie niepełnoletniej nie była potrzebna. Moje największe osiągnięcie jest dosyć skromne - ot, szczupak 1,5 kg, złowiony na spinning. Ogólnie rzecz biorąc, moją ulubioną metodą łowienia jest ta wcześniej wspomniana. Łowienie na przepływankę mnie drażni, a od wpatrywania się w spławik dostaje oczopląsu. Spinning jest najaktywniejszą formą wędkowania, dlatego ją lubię. Sprzęt, który posiadam na własność: 3 - metrowy spinning od Mikado, 2 pudła wirówek, kilkadziesiąt gumaków i woblerów. Na dzień dzisiejszy łowię bardzo rzadko, np. gdy u znajomych nad rzeką ojciec z kumplem podniecają się wędkami, ja pożyczam sobie jedną i oblatuje tamtejszy półwysep stworzony przez rzekę i pobliski strumień. Efektów nie ma, ale tak 4 fun w oczekiwaniu na kiełbasę z ogniska - czemu nie : ]
Ojciec łowi cały czas, ale ani on mnie nie namawia, ani mnie do tego specjalnie nie ciągnie.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Najbardziej lubię łowić na szkło, jeżeli wiecie o co mi chodzi ogólnie kiedyś łowiłem rybki, bardzo relaksujące i odprężające.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 18.06.2008, 22:40
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie mam nic do Wędkowania a czasem jak jestem na wakacjach u wujka to połowie w jeziorze lub w stawie. Niby nudne, ale jakoś jak się zacznie to i się dalej łowi, dlatego w sumie lubię Wędkować

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Nie przepadam szczególnie za tym,
Ale od czasu do czasu lubię sobie złowić kilka rybek.... A co do sprzętu nie mam nic specjalnego , mój [ ort! ] tato i wujek mają jakiś tam sprzęt bo oni dość często chodzą na ryby i czasami złowią jakąś naprawdę sporą sztukę . Ale ja się tym nie interesuje
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Wędkowanie hmmm. ^^ Zacząłem w wieku 10 lat, prawdę mówiąc nie chciałem łowić, ale ojciec dał mi wędkę w dłoń i tak się zaczęło. Moją pierwszą, złapaną rybą był karp, największy w całej mojej "karierze" wędkarskiej. Nigdy nie udało mi się złapać większego. Najbardziej lubię wędkować nad jeziorem, w tym roku byłem w Kobyłosze, nad jeziorem Saskiem Wielkim, ale brały same małe i średnie okonie, leszcze i kromy.
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.691
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
jak bylem mały wujek zabrał mnie kilka razy na ryby... to były najnudniejsze chwile mojego życia xD

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
ja często chodze na ryby , mam wędke mikado matrix 3,30 m z carbonu , niestety w mojej wsi nie ma zadobrych miejsc na wędkowanie , największe co udało mi się złowić to Leszcza gróntowego 61 cm
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Bardzo lubię wędkować, ale amatorsko, na wakacjach, z zimnym piwkiem w dłoni Mam jakąś tam wędke, którą dostałem od wujka, w piwnicy znajdzie się też jakaś teleskopowa (całkiem sprawna). Stary spinning, kilka chaczyków, żyłki, ołów w pudle i można się wybrać. Bardzo odprężające.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja na rybach głównie zajmuję miejsce w namiocie i rozpalam ogień (^.^), ale lubię to. Nawet raz złapałam rybę ;P Miała prawie 10 cm i była płotką. Była, bo pewnie coś ją już zjadło. Nie my, w każdym razie. Kłusownikiem nie jestem, bo mój tata ma kartę. Jeździmy do jakiejś wioski nad Wisłą.

Uprzedzając pytania, nie, nie założę robaka na haczyk. Ale wypnę haczyk z pyska małej ryby. To chyba tyle
Victim Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.704
Posty: 21
Skąd: Nowa Sól
Uwielbiam łowić , ahh ten zapach wody o 5 nad ranem
O sprzęcie wole nie mówić , bo się na tym nie znam , ale łowię na wszystko i wszystkie sposoby - w zależności od humoru i na co bierze .
Niestety , nie posiadam karty wędkarskiej więc muszę jeździć z tatą ,lecz mam zamiar sobie wyrobić .
Przy okazji : Jedzenie lepiej smakuje rano

Życie
To nie czas by umrzeć
Nigdy to nie zrozumiem tych co sobie ścielą trumnę

OSTR ;]
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Wędkowałem przez 9 lat swojego życia , przesiedziane nocki w lasach nad cichymi jeziorami i zalewami , wraz z tymi kochanymi owadami zwanymi Komarami odpadjace kończyny od dziesiątek użądleń , ale nie powiem jest w tym jakiś urok XD

W sprawach sprzętu do wędkowania jestem wierny firmie Jaxon ich produkty sa pewne i godne polecenia .

Przyznam się , ze nigdy nie posiadałem karty wędkarskiej jak zaszła potrzeba xD to wystarczyło się schować przed nadjeżdżającym patrolem , chyba że zaskoczyli cie z lądu to już inna bajka :X

Ogólnie Wędkowanie polecam wszystkim bardzo przyjemne hobby dla ludzi , którzy czasem lubią się wyciszyć

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Z racji tego, że wujek od czasu do czasu jeździł na ryby, to trochę tam tego podłapałem, chodź łowie sporadycznie, ostatnio chyba 2 lata temu. Sporadycznie, bo na działce, gdzie wędkowałem nic okazałego nie złowiłem, tylko: płotki, wzdręgi, jazgierki i inne morskie stworzenia które uznałem za śmieci i to co zostało wyłowione szybko wracało do jeziora z powrotem, kiedyś pamiętam z kumplem zrobiliśmy sobie zawody w wyławianiu tych miernot, kto miał najwięcej. Wygrał kumpel, miał 51 sztuk, natomiast ja 50Obraz Sprzęt miałem zwykły, kij kupiony gdzieś na straganie, natomiast kołowrotek dostałem od wujka to chyba "Daiwa" był o ile się nie mylę, normalna żyłka, haczyk i się jechało.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 30.09.2010, 17:40
eustachy190
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.933
Posty: 4
Kiedyś łowiłem, ale nie było większych efektów i jakoś z czasem mi przeszło.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jako dzieciak,byłem raz na rybach z kumplem.W sumie złowiłem tylko 6 jakiś małych rybek,które potem całkiem niepotrzebnie zabiłem (ach,dzieciaki bywają okrutne ).Ponieważ jakoś specjalnie mnie to nigdy nie interesowało,na tym jednym razie moja przygoda z wędkarstwem się skończyła.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mi się raz w życiu udało złowić płetwala błękitnego i tyle po moim wędkowaniu. Polecam jezioro Łuba, tam często można je spotkać.

Poza tym kiedyś u wujka na wsi zdarzało mi się łowić , parękarpi złowiłem , były na zimę przygotowywane, ale wyszło jak wyszło. Raz żaba się zahaczyła, więc trzeba ją było w kury rzucić - też zginęła, hajato, nie jesteś sam, tylko, że ja jestem pośrednikiem śmierci.

Od kiedy staw uległ niemal całkowitemu wyschnięciu, skończyło się wędkowanie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak byłem mały, to chciałem połowić, ale na chceniu się skończyło, bo nikt z rodziny, nawet dalekiej, nie wędkuje, a bez tego kiepsko. A myślę, że to bardzo fajna sprawa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wędkowanie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook