Forum Dragon Ball Nao

» [Saga] Najlepsza saga

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.033
Posty: 119
Jakby możnabyło oddzielić Androidy i Cell sage to było by tak :

1. Buu Saga - bardzo ciekawa fabuła i fajne walki ( Vegito także)
2. Android Saga - Podobała mi się siła Piccola i Vegety - przegonili w końcu Goku
3.Frieza Saga i Saiyan Saga - uważam to za to samo, mają fantastyczny klimat.
4. Cell Saga - ee, po prostu [ ort! ] mi się nie podoba.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Moje ulubione w
Z-
Frezer saga- nietypowo , bo saga nie toczy się na ziemi tylko na Namek. Jest tam dużo wojowników Frezera(mój ulub.czarny charakter), Ginyu Force(moja ulub.drużyna). I wszyscy mają detektory
Bubu- bo tam jest Vego, poziom Mystic(Gohana- mój ulubieniec) dużo humoru, no i Bubu- zawsze on mnie śmieszył . Miał fajne formy
W zwykłym
Saga Serduszko- bo Songo tam jest już dorosły(prawie) i wygrywa ten Turniej(nareszcie!)
No i jeśli można uznać to za sagę, to jeszcze saga na 22 Turnieju. Fajne walki, dobry poziom.
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Mi osobiście najbardziej podobają się sagi w których są turnieje sztuk walk. Po za tym na najlepszą stawiałbym Saiyan Sagę. Dlaczego? Wszyscy walczą z wrogiem. Cała masa poświęcenia. Ledwo wygrywają walkę z Vegetą. Kaioken wymiata. Buu saga? Zraziła mnie "korupcja" na TB, lubię jak wygrywa najlepszy, a nie najbardziej lubiany. Freeza saga? Dosyć ciekawa, Freezer mnie zniechęca. A Cell Saga? Cell games jest naprawdę dobry, reszta pozostawia wiele do życzenia. Och, z Dragon Balla zwykłego uwielbiam starcie z Tao Pie Pie i Piccolo Daimao.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.727
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Buu Saga - pierwsza jaką widziałem i trafiłem na najlepszą. No cóż, Okrutny Buu, którego się bałem, niby taki inny, to duże dziecko a potem stał się taki złyyy I są tam elementy, które lubię najbardziej - fuzje w Gotenks'a i Vegetto, piękne poświęcenie Vegety i jego walka z Goku, przemiana wewnętrzna dobrego Buu totalny armagedon, śmierć wszystkich ziemian i destrukcja Ziemi, czego wcześniej nie było i taki dramat, nie ma smoczych kul.
Po nim będzie Freeza Saga - jak na serię Z, to jedyna wokół której całą akcja toczyła się wokół tytułowych smoczych kul. 3 fronty: dobrych oku i paczki, złych Freezy i sługusów oraz samotny Vegeta oraz wielka bitwa o smocze kule na planecie Namek. Ostateczna bitwa z Freezą, przemiana w legendarnego SSJ, oraz wybuch Namek i Goku. Podobało mi się też to (może dlatego, że tę sagę widziałem jako ostatnią), że Freeza był taki "klasyczny": używał promieni, latających dysków, czy kul ognia, nie to co Cell czy Buu.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
DB - lipa taka (cały film)
DBZ:
radim- słabe
vegeta-dobre
frezer-średnie ( zdecydowanie za długa walka o jakieś 10 odcinków)
cyborgi-średnie
cell- Genialne!!!!! son gohan rulezzzzz
bubu-Perfekt!!!!!
DB GT:
odwiedzanie planet - b nudne
Bebi - Świetne!!!!
piekło - niezłe
super c-18 słabe
smoki- bardzo słabe

szczecin
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Moje ulubione sagi to saga: cell ; buu, chociaż trochę za długa ; bebi ; superc17 i trochę te smoki, chociaż dopiero od momenty, gdy spotykają smoka z 7-gwiezdną kulą. Te pierwsze trzy były beznadziejne. Ten 7-gwiezdny zresztą też ale podobało mi się kiedy wchłonął Pan. Wtedy chociaż coś zaczęło się dziać
Xoni Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 24
Dni na forum: 5.191
Posty: 5
Skąd: Rutka-Tartak
Dla mnie wszytkie się podobają, gdyż
Frieza Saga była trochę nudna, wiem, wiem SSJ.
Cell Saga był bardzo ładnie wykonana i przemyślona moim zdaniem, najlepiej wyglądało jak Cell wkurzył Gohana i przeniósł się na wyższy stadium, SSJ2.
Buu Saga, Bardzo długa jest, i trochę nudna, trochę było smutnę jak Buu był dobry z Herkulesem, i jak zabił Herkulesa i piesunia =(

PozdrO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » [Saga] Najlepsza saga
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook