Forum Dragon Ball Nao

» Papież Benedykt XVI abdykuje

Strony: 1, 2  
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Teraz kobieta będzie papieżem albo murzyn
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że coś się w tym świecie wali. Najważniejsze wartości są spychane na samo dno, ludzie żyją tylko teraźniejszością, zapożyczają się, kraje zadłużają tak, że nigdy tego nie spłacą....

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Teraz kobieta będzie papieżem albo murzyn
Prędzej murzyn, a pod koniec pontyfikatu murzyna ma nastąpić koniec świata.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Gonar napisał(a):
Teraz kobieta będzie papieżem albo murzyn
nie moze, to KK...

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cyceron napisał(a):
Gonar napisał(a):
Teraz kobieta będzie papieżem albo murzyn
nie moze, to KK...
Co, nie może ?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jaka kobieta? Ma być murzyn, albo ktoś o pseudonimie Piotr Rzymianin.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mógł chociaż ten rok dociągnąć i naszego tam beatyfikować, szkoda bo jaki był, taki był, ale miło było, że dosyć ważna osoba na świecie kulawo bo kulawo posługuje się językiem polskim. Teraz przyjdzie murzyn i będzie mówił "i love you Poles, God bless you"

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie wiem, w jakim Wy świecie żyjecie, ale od dawna wiadomo, że to Benedykt XVI jest czarnym papieżem (czarny orzeł w godle niemieckim), więc już teraz czeka nas koniec świata. Koniec dyskusji o głupotach.

Co do tematu, skoro Benedykt XVI uważa, że nie nadaje się do pełnienia najwyższej funkcji w Kościele, to dlaczego mu tego odmawiać. Pewnie długo to rozważał i ciężko mu było podjąć taką decyzję, ale najwyraźniej miał powody i warto to uszanować.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Shounen napisał(a):
Nie wiem, w jakim Wy świecie żyjecie, ale od dawna wiadomo, że to Benedykt XVI jest czarnym papieżem (czarny orzeł w godle niemieckim), więc już teraz czeka nas koniec świata. Koniec dyskusji o głupotach.
Nie chodzi tutaj o czarnego orła, a o to, że w jego herbie widnieje czarnoskóra osoba z koroną na głowie. Ponadto przepowiednia mówiła o osobie z "oliwną skórą". Imię Benedykt nawiązuję do zakonu benedyktynów, których symbolem jest właśnie gałązka oliwna.

Przykro trochę, że abdykuje. Zawsze wydawało mi się, że ten urząd trzeba pełnić do końca, nie mniej jak sprawdziłem, nie jest to pierwszy przypadek. Jeżeli nie czuje się na siłach by dalej piastować ten urząd, to trzeba mu pozwolić odejść i uszanować jego decyzję.

Boli jednak fakt, że Kościół się pomału rozpada. Benedykt starał się go trzymać w kupię, nie mniej nie dawał rady. Teraz pewnie będzie gorzej.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Dajcie mnie na papieża, to poprowadzę wszystkich katolików.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Lepiej, że odchodzi póki jest na siłach niż go potem znoszą.

Gonar skończ najpierw seminarium to pogadamy...
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Co do tego ma seminarium ? Świadek Jechowy tego nie potrzebuje.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jeżeli chciałbyś sprawować władzę w Kościele Rzymskokatolickim to musisz znać zasady tej konkretnej religii i być świadom jej dogmatów. Zatem wiedza Ci jest potrzebna.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No cóż, trudno. Ta wiadomość jak ją usłyszałam mnie zaskoczyła. Ale jego decyzję powinno się uszanować- jak twierdzi,że nie jest na siłach- to tak jest.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Bardzo mi smutno z tego powodu, zwłaszcza, że miałam okazję posłuchać go na żywo w Watykanie, kiedy to zostałam przez niego osobiście pozdrowiona ("Pozdrawiam wsystkich tulystów z Polska"). Świetnie sprawdzał się na swoim stanowisku i wykonywał dobrze swoje zadania.

Biorąc pod uwagę co działo się pod koniec życia poprzedniego papieża, nie dziwię się Benedyktowi XVI, że nie chciał uczestniczyć w czymś takim. Teraz będzie mógł spokojnie przeżyć swoje ostatnie lata bez żadnych trosk, żyjąc sobie jak pączek w maśle. Dodatkowo, wywołał on wielkie zaskoczenie wśród opinii publicznej i na pewno zapisze się w historii, jako drugi papież który zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Czy faktycznie jest już tak słaby i schorowany, że nie dawał sobie rady, czy może było to taktyczne zgranie zapewniające mu spokój i wieczną pamięć - w mojej opinii, jest to świetna decyzja.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Widzę, że Wazon się obsrał, bo koniec świata jednak nastąpi za jego życia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wazon jak zawsze wierzy w każdą przepowiednię. Pewnie jeszcze wróżkę Jagę i jej niezwykłe przepowiednie słuchasz ? Jednak jeśli coś się z tego sprawdzi w związku z papiestwem (czarny, II Piotr (świetne imię), kupię Ci wazon pełen kwiatów.
Jak dla mnie, trochę dziwne, od dawien dawna papież od tak ze zmęczenie nie odchodził. Mógłby sobie potrwać do końca, przecież nie narobiłby się strasznie. Ma swoich pomocników, luksus też posiada. Posługa powinna trwać do końca życia, a nie : - "Aa tam, już sił nie mam, dosyć, zwalniam się".
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Papieżem powinien zostać ktoś, kto złapie ten rozlazły lud Boży w swoje ręce, bo jest zdeka cienko z autorytetem Kościoła, skoro byle frajernia w dzisiejszych czasach zostaje wolnowmyślicielami i jeszcze im się udaje harcować po przerażonych katolikach jak tylko sobie tego zażyczą.
W każdym razie Kościół, jeśli w ogóle chce, żeby cywilizacja europejska przetrwała i poradziła sobie z muzułmanami, musi wyrobić u swych owieczek mocny charakter, a to zapewni nie tylko charakterny papież, ale też i bezkompromisowa wizja chrześcijaństwa, a nie takie ekumeniczne banialuki, co mówią, że wszystko jest dozwolone. Ciemny lud to kupi i powie ok, można robić co się chce. Benedykt może pod tym względem nie był najlepszy, ale na pewno będzie lepszy od swojego następcy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Papież Benedykt XVI abdykuje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook