Forum Dragon Ball Nao

» Wiedźmin 2: Zabójcy Królów / The Witcher 2: Assassins of Kings

Strony: 1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Proszę o uwagę, bo odbywa się rzecz ważka!

Od jakiegoś czasu w Los Angeles odbywają się Targi Elektronicznej Rozrywki- E3, na których swoje stanowisko rozłożyli Redzi z CD-Projektu. Naturalnie prezentując Wiedźmina2.

Serwis Gamespot zorganizował plebiscyt/głosowanie na najlepszą grę targów. W którym Wiedźmin 2 zajmuje obecnie TRZECIE miejsce!!

Jak zagłosować na naszą narodową dumę? Wystarczy kliknąć podany niżej link, znaleźć na trzeciej pozycji "Witcher 2: assasins of kings" i kliknąć "nominate". I już. Żadnych rejestracji, wypełniania formularzy, ani innej elektronicznej papierkowej roboty

Oto i link: http://e3.gamespot.com/games.html?sort_order=desc&sort=votes

Liczę na wasze wsparcie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Właśnie zauważyłem, że wstępna data premiery Wiedźmina 2 to 17 maja 2011, pół roku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Wiedźmin 2 za 100 zł zamówiony. EK za droga, a raczej: po co mi takie bambetle

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Zgłoszenia wszystkich uszkodzonych głów zbieramy na adres [email protected] i ich liczba nie przekroczyła 20 egzemplarzy. To oznacza, że w skali całego nakładu Edycjo Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 jest naprawdę niewielka.

Generalnie robią sensację z niczego. No i oni akurat mają odpowiedni stosunek do klienta.

Ja dopiero w wakacje przejdę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie chciało mi się czekać do jutra, zwłaszcza że wyjeżdżam, więc uruchomiłem sobie na cracku. Pograłem trochę w prolog i jak na razie jest ciekawie, gra dosyć trudna, zwłaszcza jak na raz trzeba walczyć sam z 7 żołnierzami w tym dwoma z tarczą. Pod względem technicznym jest ok. choć delikatne bugi się pojawiają. O jakości nie będę się wypowiadał, gdyż na moim 5-letnim kompie cudów nie moge wymagać, ale latem zagram pewnie na nowym blaszaku także się wtedy oceni.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.969
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Też chcę tę grę, tylko najpierw potrzebuję lepszego kompa i system operacyjny Windows...

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
"W W2 miała być opcja wysyłania wpisów z dziennika na facebooka, nie żebym jakoś szczególenie uwielbiał fejsa, ale nigdzie nie widzę takiej opcji, więc się pytam, jest taki ficzer w grze?"

O lol

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
-> http://www.youtube.com/watch?v=oShtE4xBXNc

Z tego soundtracka też lol, bo brzmi jak z anime (konkretnie z Naruto), a nie jak z Wiedźmina.

Na razie nie mam czasu na grę, to tylko słucham Zdecydowanie gorszy od poprzedniego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
W końcu pograłem w Wiedźmina 2, na razie skończyłem prolog, już zdążyłem zginąć kilka(naście - smok z prologu kozak) razy, a gram na poziomie "normalny", w pierwszej części chyba było znacznie łatwiej przeżyć. Ciężko ogarnąć, co właściwie w danym momencie mamy zrobić, gdzie iść itd., ale to pewnie kwestia wprawy, poza tym zadania się kiepsko przegląda.

Niby postać miała mieć większe możliwości, ale nadal nie może np. przejść przez jakąś niewysoką "przeszkodę" albo zeskoczyć ze stopnia. Więc pod tym względem chyba niewiele się zmieniło.

Ciekawa rzecz, że na ekranie pokazuje log zadanych ciosów itp., tylko nie wiem po co, bo kto ma czas na to patrzeć, jak go biją.

A muzyka idealnie pasuje do świata, dobry klimat się wytwarza.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.235
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Shounen napisał(a):
Ciekawa rzecz, że na ekranie pokazuje log zadanych ciosów itp., tylko nie wiem po co, bo kto ma czas na to patrzeć, jak go biją.
Należy zacząć od tego, że interfejs bywa dalece nieczytelny, a czcionki mniejszej to już chyba w ogóle dać nie mogli...
Co do poziomu trudności to fajnie, że jest trudniej, ale jednocześnie na tyle wyważone, że po opanowaniu klawiatury i odpowiednim skupieniu jest niezła zabawa.
Muzyka pasuje, szkoda tylko, że zrezygnowali z Błaszczaka, bo to on był odpowiedzialny za większość świetnych kompozycji w jedynce.
A grafika... Grafika zaś to po prostu bajka i to za niewielkie już wymogi sprzętowe. Mi śmiga to cacko na maksa.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wiedźmina 2 przeszedłem z miesiąc temu i w zasadzie są tylko 3 rzeczy, do których mógłbym przyczepić się. Po pierwsze gra jest strasznie krótka i wykonując wyłącznie questy główne myślę, że wystarczy z 6-7 godzin, a by przejść tę grę. Do tego dołączyć można brak znacznie większej ilości questów pobocznych. Po drugie, wkurza mnie kwestia najlepszego ekwipunku. Tak samo było w pierwszej odsłonie. Otrzymujemy najlepsze bronie/armory niemal przed końcem gry... Autorzy robią sobie jaja... Po trzecie, gra wcale nie jest taka trudno. Dobrze, na początku każdemu sprawi trudność, ale w momencie zaznajomienia się z całym systemem gry dalsza rozgrywka jest po prostu śmieszna.

Shounen napisał(a):
Niby postać miała mieć większe możliwości, ale nadal nie może np. przejść przez jakąś niewysoką "przeszkodę" albo zeskoczyć ze stopnia. Więc pod tym względem chyba niewiele się zmieniło.
Zgadzam się, gra typu cRPG/akcja powinna udostępnić potencjalnej osobie większą gamę możliwości. Żeby nie można było swobodnie skakać...?

Oprawa graficzna rzeczywiście imponuje, choć widziałem lepsze. Ot chociażby Crysis 2. Co do muzyki, jest po prostu kapitalna i więcej dodawać nie muszę.

Podoba mi się także to, że więcej nawiązań jest do książki.

Generalnie, spodziewałem się czegoś więcej. Wszyscy fani czekali na siostrzyczkę, która miała być jeszcze lepsza i wydajniejsza, a tak na prawdę oprócz paru nowych dodatków, scenariusza i oprawy graficznej wcale nie różni się od swej poprzedniczki.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Dwarven Stone upon Dwarven Stone - chyba najlepszy kawałek z OST-a.

Ja mam 8800, to raczej za dużo grafiki nie popodziwiam, ale i tak widzę, że jest na konkretnym poziomie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ja rozumiem, że podczas ubijania Kejrana jest świetny klimat, w ogóle dobra scena, ale żeby powtarzać to ze 20 razy? A możliwości wzmocnienia się poprzez inne zadania na tamtą chwilę nie widziałem.

Po trzecie, gra wcale nie jest taka trudno. Dobrze, na początku każdemu sprawi trudność, ale w momencie zaznajomienia się z całym systemem gry dalsza rozgrywka jest po prostu śmieszna.
Jeśli gra jest za trudna, to jest irytująca (dobry przykład wyżej). Też pytanie, czy grałeś na poziomie trudnym? No i Wiedźmin to nie jakaś ciota, żeby ginąć w walce z byle potworem czy, co gorsza, byle człowiekiem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Po prostu nie umiesz grac gociak ;p gra jest trudna do momentu rozdania pewnych punktów doświadczenia czy tam jak się to zwie, później jak jeszcze się ma dobry miecz idzie jak w maśle.

W walce chodzi o to by się dużo ruszać, nie wolno stać w miejscu, gdyż przeciwnicy myślą i otaczają nas a przyjęcie kilku ciosów z różnych stron jednocześnie może być dotkliwe w skutkach, w końcu w rzeczywistości Wiedźmin też był śmiertelny, miał tylko lepszą zdolność regeneracji a także eliksiry, które ten proces odpowiednio wspomagały.

Zaskoczyły Utopce, potwory, które w jedynce stanowiły problem w postaci przepełnionego ekwipunku ich mózgami i substancjami w dwójce stanowią solidnego przeciwnika, włąsciwie tylko przy pierwszym spotkaniu jest trudno, gdy trzeba walczyć z całą hordą.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Shounen napisał(a):
Jeśli gra jest za trudna, to jest irytująca (dobry przykład wyżej).
No nie wiem, w moim przypadku jest to raczej mobilizujące do większego wysiłku. Pewnie dlatego, że lubię, gdy gra stawia mi wyzwanie.

A Keyrana jest łatwo zabić, wystarczy mieć zawsze znak quen up i problem solved. Na początku miałem problem z kwestią wykończenia bestii, ale po rozwiązaniu go, dalsza walka idzie jak po maśle.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Zaskoczyły Utopce, potwory, które w jedynce stanowiły problem w postaci przepełnionego ekwipunku ich mózgami i substancjami w dwójce stanowią solidnego przeciwnika, włąsciwie tylko przy pierwszym spotkaniu jest trudno, gdy trzeba walczyć z całą hordą.
W pierwszej części było tak samo. Grałem któryś raz z kolei, poszedłem od razu na utopca i mnie załatwił xD

Mam parę pytań, jeśli ktoś bardziej zorientowany.

1. Takie cudo jak np. "olej przeciw upiorom" da się pozyskać? W pierwszej części chyba normalnie się je wytwarzało, a tutaj nigdzie nie widzę przepisu.
2. Co konkretnie daje import save'ów z pierwszej części?

Nie podoba mi się system ulepszeń i mutagenów, których się potem nie da cofnąć. Bo wiadomo, że najlepiej ulepszyć czymś najlepszym coś najlepszego, ale nie wiadomo, co jest najlepsze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Import save'ów z pierwszej odsłony da Ci ekwipunek(zbroja,miecze), z którym skończyłeś Wiedźmina. Śmiechem żartem, całkiem dobra sprawa ;p

Co do tej recepty, to niestety nie mam pojęcia, ale szczerze powiedziawszy eliksiry nie są Ci potrzebne

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wiedźmin 2: Zabójcy Królów / The Witcher 2: Assassins of Kings
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook