Forum Dragon Ball Nao

» PIT

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.859
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Czy już się rozliczyłeś z US ? Tak, to masz zwrot czy musisz dopłacić ? Komu przekazujesz 1 % swojego podatku ? Co sądzisz o tego typu rozliczania się z państwem ? I czy według ciebie jest słuszny ? Zapraszam do rozmowy i odpowiadania na pytania, dotyczące Każdej osoby prywatnej, jak i prawnej.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Uważam taki typ rozliczania się z państwem za skandal. Co to za rozliczanie, które kosztuje więcej niż wynoszą z tego wpływy?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.859
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
Uważam taki typ rozliczania się z państwem za skandal. Co to za rozliczanie, które kosztuje więcej niż wynoszą z tego wpływy?
Proszę odpowiadać na wszystkie pytania Inaczej offtop. Ja mam 278 zł zwrotu podatku, ale okaże się jutro czy jest dobry XD. 1 % przeznaczyłem tak jak, sugerował mi program, czyli na fundację "Zdrowie". Uważam, że rozliczanie się z państwem jest konieczne, ale zdarzają się oszuści podatkowi, tacy jak Henryk Stokłosa, ale to poza Pitem. Henryk Stokłosa i inni obszarnicy czy kapitaliści/wyzyskiwacze.

Dodano po 2 minutach
1 % u mnie na rok 2012, to 1,60 zł. Więc wystarczająco, ale myślałem, że będzie więcej
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Po pierwsze nie wiesz, co to jest offtop, a po drugie o tym zadecyduje Madao albo jakiś moderator, a nie taki tłuk jak ty.

Konieczne nich ci będzie, tylko jestem ciekaw czemu uważasz właśnie taką formę za konieczną. Całe szczęście, że twój ulubieniec Ryfiński nie jest ani kapitalistą ani obszarnikiem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Ja jeszcze nie wysłałam, bo nie dostałam wszystkich PIT-ów. Nigdy nie dopłacałam, więc w tym roku powinno być podobnie i liczę, że dostanę jeszcze zwrot. 1% przeznaczę na hufiec ZHP z którym jestem związana o ile będzie co przeznaczyć. W obecnej formie nie jest dla mnie słuszny i generuje furtki dla oszustów.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.859
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Miyako napisał(a):
W obecnej formie nie jest dla mnie słuszny i generuje furtki dla oszustów.
Jakie ? Za dużo ulg, czy jak ?
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Bogaty może zapłaci podatek jak biedny podpinając się pod pewien próg podatkowy.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.859
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jaka to kwota, i jak to możliwe ?
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Sprawdzi sobie skalę podatkową. Jak to możliwe - normalnie, jak chcesz ukryć dochody to to zrobisz, bo się opłaca.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.859
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Z tego co wiem, to przedsiębiorcy i tak mogą sobie odliczać od podatku CIT. Różne rzeczy, na firmę z działalności firmy.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » PIT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook