Forum Dragon Ball Nao

» [Manga] Dragon Ball S (aka Superman and Goku)

Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Einstein001: 23.09.2013, 16:28
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na tym tumblr da się wygodnie czytać strona za stroną? Bo coś nie widzę.

Nie zauważyłem tej poprawy, jeśli chodzi o tekst w chmurkach ;p
Powinny być odpowiednie marginesy, jak z grubsza jak tutaj: http://manga.dbnao.net/Dragon_Ball_SD/01/2.

O fabule nic nie powiem, bo jeszcze praktycznie nic nie ma. Za to na jednej stronie gość mówi "Pikkon", a na następnej "Paikon".

I taka uwaga:
Na pierwszej stronie wymieniłeś FUNimation (amerykańska firma) i Fuji TV (stacja telewizyjna), a nie wymieniłeś Shueishy (wydawca mangi) ani Toei Animation (studio), czyli faktycznych posiadaczy praw autorskich

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Shounen napisał(a):
Na tym tumblr da się wygodnie czytać strona za stroną? Bo coś nie widzę.

Nie zauważyłem tej poprawy, jeśli chodzi o tekst w chmurkach ;p
Powinny być odpowiednie marginesy, jak z grubsza jak tutaj: http://manga.dbnao.net/Dragon_Ball_SD/01/2.
Z tymi chmurkami to ja już się poddaje, nie potrafię xD
Shounen napisał(a):
O fabule nic nie powiem, bo jeszcze praktycznie nic nie ma. Za to na jednej stronie gość mówi "Pikkon", a na następnej "Paikon".
Z Pikkonem to rzeczywiście moje niedopatrzenie
Shounen napisał(a):
I taka uwaga:
Na pierwszej stronie wymieniłeś FUNimation (amerykańska firma) i Fuji TV (stacja telewizyjna), a nie wymieniłeś Shueishy (wydawca mangi) ani Toei Animation (studio), czyli faktycznych posiadaczy praw autorskich
A tak, co racja, to racja.
Dodam, że popełniłem również błąd już na samym początku - bo zamiast napisać "I'm a big fan " palnąłem "i'm a great fun( wielką zabawą?xD).
Głupie byki, które jednak szwankują.

Jeśli chodzi o dalsze strony, to raczej się nie pojawią. Jestem skierowany bardziej ku zakończeniu rysowania ze względu na praktycznie zerowe zainteresowanie i ostatnio brak czasu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Einstein001 napisał(a):
ze względu na praktycznie zerowe zainteresowanie
Ale Twoje zainteresowanie czy fanów? ;p

Jeśli fanów, to zauważ, że w toku rysowania poprawiałaby się kreska (chyba?) i popularność by sukcesywnie się zwiększała. Możesz też się bardziej reklamować, m.in. na Facebooku. Ale tak w ogóle to powinno się rysować dla siebie, a nie dla innych, wtedy nie ma takich dylematów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Chciałem tylko poinformować, że po pół roku odpoczynku od rysowania wróciłem
Zmieniłem tylkoi miejsce dodawania stron. Rzeczywiście tumblr nie był przyjazny. Wróciłem do starego, dobrego deviantarta. Link: http://einstein001.deviantart.com/gallery/40311049
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Yoł.
Właśnie wrzuciłem stronę 71, a topic odświeżam dlatego, że to prawdopodobnie ostatnia strona w tym niezbyt (dla mnie) przyjaznym roku
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Manga] Dragon Ball S (aka Superman and Goku)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook