Forum Dragon Ball Nao

» [PC] Sid Meier's Civilization V

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Grał ktos?

Ja gram, mimo, że jestem niedzielnym fanem gier strategicznych, to mnie wciągneła. Gram Imperium Osmańskim, jako Sulejman, po raz drugi, bo teraz wgrałem sobie dodatek "Bogowie i Królowie" i mogę tworzyć religię. Wcześniej osiągnąłem Średniowiecze i podbiłem miasto-państwo Dublin (któremu później zmieniłem nazwę na Dubh Linn). Teraz także jestem na początku Średniowiecza, i odkryłem parę innych cywilizacji, zawarłem przyjaźń z wodzem Arabii, ale teraz coś zaczynają być podejrzliwi i nie godzą się na przedłużenie umowy, a także osiedlają się blisko mnie i to mnie trochę niepokoi. Z mapy świata "wykolegowałem" Majów, którym podbiłem jedyne miasto a zarazem stolicę - Palenque, ponieważ znajdowało się w pobliżu ciekawych surowców (wieloryby, kadzidło), a także byli mało rozwinięci i i uznałem za niestosowne, aby kolorowe dzikusy pałętały się miedzy dwoma szlachetnymi państwami bliskiego wschodu. Na tą chwilę mam 3 miasta (Stambuł, Adrianopol i Palenque), ale już zrobiłem osadników i trzeba ich gdzieś wysłać by ząłożyć nowe, bo Arabia już czwarte założyła. Z pozostałymi państwami-miastami i Holandią mam neutralne stosunki.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [PC] Sid Meier's Civilization V
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook