Forum Dragon Ball Nao

» Gdzie można znaleść darmowe odcinki anime???

Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Pomocy. Powiedzcie mi gdzie mogę znaleść darmowe odcinki Yaiby i Slayers?

Proszę o jak najszybszą odpowiedż

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Proponuje używać sieci Torrent,a stronki z nimi znajdziesz na necie.Znajdują się tam bardzo duże zbiory różnorakich anime,jak i także innych rzeczy,poszukaj.Aby móc korzystać z tej sieci należy sciągnąć klient torrenta np:Bit Comet,Bit Spirit (polecam) wejść na daną strone,a następnie wybrać interesującą nas rzecz i ściągnąć : ).Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Br0LLy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Br0LLy
Wiek: 34
Dni na forum: 6.656
Posty: 4
Skąd: Chorzele
proponuje Ci wejsc na * zaloguj się, aby zobaczyć link * i zajrzec do forum Masz tam pełno skrzynek pocztowych zapełnionych np: 64 odcinkami DBGT

Ale musisz posiadać program Peer2mail Jest na stronce tam Jak bedziesz miał kłopoty jak z niego pobierac to napisz mi na gg wytłumacze Ci
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Shabranido napisał(a):
Proponuje używać sieci Torrent,a stronki z nimi znajdziesz na necie.Znajdują się tam bardzo duże zbiory różnorakich anime,jak i także innych rzeczy,poszukaj.Aby móc korzystać z tej sieci należy sciągnąć klient torrenta np:Bit Comet,Bit Spirit (polecam) wejść na daną strone,a następnie wybrać interesującą nas rzecz i ściągnąć : ).Pozdrawiam
Najlepszym rozwiazaniem jest jak jusz mój kolega powiedział torrent, możesz także szukać w Kazzie, emulu, na dc++ itp.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Oooo tak, torrenty rządzą, Kazaa i Shareaza odchodzą w niepamięć. Polecam stronkę www.torrenty.org, dział anime. Niezbędny jest oczywiście klient, ja używałem doskonałego BitCometa, bardzo szybki i wygodny...
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
A jakieś inne. Hmm. Po konsultacjach z pewnymi osobami uznaliśmy że z tej strony nie będziemy ściągać (prywatne sprawy). A może jakieś zagraniczne?? Aha thx.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
KAZA i programy p2p dosc powoli sciagaja odcinki , bo sama to kiedys robilam ale torrenty ida dosc szybko :9

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ech ja mam radiówkę, zwalone torrenty, kazza to według mnie syf, więc...

http://realitylapse.com/

- akurat Yaiby tam nie ma ale strona - cudo

Ps. Uważajcie na transfer, raz jest świetny raz zwalony...

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wede Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Wede
Wiek: 30
Dni na forum: 6.538
Posty: 4
Proponuję albo torrent albo jakiś program p2p, typu: BearShare lub EmuLe.
Na 100% znajdziesz takie odcinki
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
A wie ktos może czy są obecne w necie odcinki Shaman Kinga. jak wie, to niech odpisze. I Slayersów teś poszukuje.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Shaman King - skorzystaj z DC++ [polecam klienta rmDC - http://rmdc.sweb.cz/ ] oraz hub anime o adresie: eden.otaku-anime.net:555
po wejsciu a glownym oknie pojawia sie wszystkie adresy hubow nalezacych do tej grupy, wejscie w zaleznosci od share'u [min 1GB na najmniejszym max 100 GB na najwiekszym, ale naprawde warto ]

Slayers takze tam znajdziesz

pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Freezer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.487
Posty: 7
Wielkie dzieki ZIOMOWI o nicku Legolas_ssj4 gosciu jestes wielki
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
DC++, eMule, Kazza i takie tam bzduty to jeden wielki badziew. Skorzystajcie z Bearshare. Szybko sie sciaga i jest naprawde duzo filmow, piosenek, gier itp. Miedzy innymi sciaglem z tamtad kinowki DBZ (jeszcze przed formatem), kilkadziesiat odcinkow Sllayers'ow, Yaiby i Capitana Tsubassy.
Podaje sprawdzonego linka do Bearshare:
http://www.instalki.pl/programy/download/p2p/BearShare.php
jesli link nie dziala to zapodaje nastepny

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
kakaratto gowno sie znasz.dc++ to najlepszy program.emule tez bardzo dobry, tylko trza miec dobrego kompa. soulseek tez trzyma poziom. kazza nie najgorsza. a bearshare? niczym sie nie rozni od kazzy, wiec nie gadaj glupot. nie podniecaj sie, az tak bardzo tym programem, bo nic na nim nie ma, albo jest to co wszedzie (czyli dostatecznia ilosc plikow dla laikow). torrenty tez sa dobre
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Sorry ty jestes najlepszy i ty wszystko wiesz. Zapomnialem, ze to ty zawsze masz racje Bearshare jest klientem sieci Gnutella. Polega na tym, ze tam nie trzeba udostepniac pliki (patrz eMule i DC++) tylko od razu sa udostepnione. DC++ jak i eMule maja swoje zalety i wady (jak wszystko inne). eMule posiada duzo funkcji typu "przegladanie globalne", gdzie mozna znalesc klasyczne tytulny powiedzmy piosenek. Przez DC++ mozna korzystac jedynie jesli ma sie "jakas tam siec" (nie pamietam nazwy). Czy warto zakladac nowy internet, zeby korzystac z DC++ Chyba nie. Z Bearshare sciaga sie szybko i latwo. Duzo plikow. Jedyna wada jest to, ze jest malo popularny i na ogol wiekszosc ludzi boi sie wlasnie przez udostepnienie wszystkich plikow korzystac z niego. Nie mow mi wiec eMate, ze gowno sie znam, bo to chyba tak naprawde ty sie "gowno znasz"

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
to ze jestem najlepszy to nie ulega watpliwosci i zadnego nowego neta nie trzeba zakladac, aby korzystac z dc. nie wiem skad ty to wytrzasnales. bearshare ma malo zrodel jezeli szukasz prawdziwych perelek (chodzi o piosenki), a emule i dc ma ich pod dostatkiem i jeszcze wiecej..ty sie nie jarasz muzyka wiec gowno sciagasz, albo same nowosci. co do db- mozna sciagnac ze wszystkiego.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Uzytkownik Dragon prosi o podanie zrodel/programow do pobierania anime a nie muzyki (no chyba ze nie widzisz roznicy) Nie chce sie juz klocic, bo tego nie lubie. Mamy inne zdania i tyle Ja w kazdym razie polecam w kolejnosci:
1. Bearshare
2. Soulseek
3. DC++
*w ostatecznosci eMule
** w ostatecznosci pliki torrentow (napisz na PW to podam ci najlepsze stronki jak bys chcial)

emate:dlatego napisalem, ze db mozna sciagnac wszedzie. i kto tutaj czytac nie umie?

Kakarotto91: a ja nie zaprzeczylem tylko potwierdzilem fakt, ze z Bearshare sciagnie sie najszybciej

EDIT by TNK: Ty : P Wcześniej argumentowałeś przewagę eMule, DC++ itp. nad Bearshare wyłącznie większą liczbą źródeł muzyki, zupełnie nie zwracając uwagi na treść tematu. Do tego teraz przyznajesz, że summa summarum Kakarotto miał rację, ale tego, że się "gówno zna" już nie odwołasz. Podejście godne moderatora, nieprawdaż? Pozdrawiam.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Avensus: 14.07.2006, 12:44
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
dobra, mam dzisiaj dzień dobroci i podaje wam strone na której jest mnóstwo odcinków przeróżnych anime http://www.download-anime.prv.pl więkrzość odcinków pobiera się z megauploada a niektóre z rapidshare
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Gdzie można znaleść darmowe odcinki anime???
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook