Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Bajera

Strony:   1, 2, 3, 4  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.852
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jak chcesz.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.451
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Gonar, nie wiesz o czym piszesz. Uczepiłaś się tej własności prywatnej, widać, że nie miałeś dłuższego związku jeśli w ogóle miałeś kiedyś pannę.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.852
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Przecież żartuje (śmieje się) ale wkurza mnie ta "niedostępność" dziewczyn. Nic dziwnego, że istnieją portale społecznościowe i randkowe.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.451
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
To już Twój problem, że wolisz łatwe.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.852
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie lubię się za bardzo wysilać. No chyba, że będzie inaczej ale pewnie zrezygnuje po 2-3 miesiącach.

Dodano po 5 minutach
A wiesz czemu ? Bo nie mam kasy. Każde spotkanie, nie licząc kina czy człon wie czego, mnie kosztuje. Choćby bilet autobusowy. A przy kasie nie jestem i rozrzutny (chociaż to nie jest reguła).
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.451
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ale nie wymagaj, że każda panna będzie łatwa i poleci na byle jaki tekst. A jak tak bardzo szkoda Ci kasy to znajdź sobie panienkę, która pracuje i gdzieś ma to czy zapłacisz jej za bilet do kina czy nie bo sama to zrobi.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Gonar, poszukaj sobie sponsorki.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.888
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
To raczej normalne, że kobieta która ma już kogoś, jest niedostępna.
A jeżeli chodzi o pieniądze, to ja nienawidzę, kiedy ktoś płaci mi za kino, drinka czy kolację. Kocham swojego faceta i w życiu bym nie chciała, żeby był przeze mnie zrujnowany. Skoro już wychodzimy gdzieś razem i razem się bawimy, to razem płacimy.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.852
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kyanna napisał(a):
Ale nie wymagaj, że każda panna będzie łatwa i poleci na byle jaki tekst. A jak tak bardzo szkoda Ci kasy to znajdź sobie panienkę, która pracuje i gdzieś ma to czy zapłacisz jej za bilet do kina czy nie bo sama to zrobi.
Miałem tak. Ale rewelacji nie było, do tego pięknością nie była lecz, już nie o to chodzi. Ale ojciec jej mnie irytował. Na byle jaki tekst powiadasz, ale widzisz tekst, jest nie do końca tak. Czemu ? No bo, ja swoją osobą dostarczam jej rozrywki i jestem partnerem życiowym. To płaci za mnie nawet jak nie mam kasy, ale już na stałe to nie ma szans.

Dodano po 5 minutach
Mart napisał(a):
To raczej normalne, że kobieta która ma już kogoś, jest niedostępna.
A jeżeli chodzi o pieniądze, to ja nienawidzę, kiedy ktoś płaci mi za kino, drinka czy kolację. Kocham swojego faceta i w życiu bym nie chciała, żeby był przeze mnie zrujnowany. Skoro już wychodzimy gdzieś razem i razem się bawimy, to razem płacimy.
Powiedz to tym "znudzonym" kobietom. No ale jest zasada, że chłop płaci.
fajnie, że tak myślisz i uważasz. Co nie zmienia faktu, że ona, może być tym "sponsorem" i ja tak miałem, ale musiałem jednak na przyjazd na spotkanie zapłacić. Nie przeszkadzało mi to, ale co zrobić jak się nie ma złamanego grosza ? I tak miałem dobrze, ale wyszło jak wyszło.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kultura wymaga, żeby zapłacić za kobietę. Bezczelne jest perfidne naciągactwo.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.852
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Katz napisał(a):
Kultura wymaga, żeby zapłacić za kobietę. Bezczelne jest perfidne naciągactwo.
Tak. Zgadzam się, ale co zrobić jak się nie ma ?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Baby mówią, że facet sknera to nie facet ;o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Właściwie to najpierw wygada się dopadać kto i jak płaci, żeby potem nie było nieporozumień i ciskania sobie nawzajem, kto cham a kto nie.
A ja z chłopem mam taki system, że ten kto jest akurat przy forsie to płaci, jak razem mamy to każdy za siebie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Drakan napisał(a):
dopadać
2-0 dzisiaj.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.451
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Grenardo napisał(a):
Ale rewelacji nie było, do tego pięknością nie była lecz, już nie o to chodzi.
Sam nie jesteś piękny ani inteligentny więc nie wymagaj tego od innych

Mam tak samo jak Mart, nie lubię jak ktoś za mnie płaci. Albo razem płacimy albo on albo ja. Tym bardziej, że ja pracuję a on nie więc to ja mam kasę.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.852
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kyanna napisał(a):
Sam nie jesteś piękny ani inteligentny więc nie wymagaj tego od innych
Powiem tak. Dziękuję za tę odpowiedź bardzo oryginalna. Do serca to wziąłem. Ale dziwię się wam, że atakujesz z Mart Byczusie. Pisałem wcześniej co mnie zniechęciło, do tego związku. Ale cóż, nie ukrywam żalu
do siebie, jednak coś jest/było na rzeczy. No jak wiesz każdy ma swoje gusta, mówi się, że wyglądem się przyciąga i charakterem pozostawia oraz nie ocenia się książki po okładce. To powinno dać do myślenia, wspominając o tzw. dziewczyn i ich "niedostępności". Mam nadzieję, że rozumiesz tę ironię losu ?!

Dodano po 6 minutach
Raczej zabawiać, nie rozmnażać.
I się ludzie dziwią, że istnieją związki homosiów i ci wołają o legalizację ich związków. Oraz ! Nie rodzą się dzieci, by cywilizacja przetrwała. A tak to Azjaci, Islamiści i Murzyni, się rozmnażają i zapełnią całą planetę XD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.913
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
musiales placic za przejazdy i olala cie bo jej nie dymales, chociaz nie... to jakas sciema xD

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.852
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cyceron napisał(a):
musiales placic za przejazdy i olala cie bo jej nie dymales, chociaz nie... to jakas sciema xD
Ale zabrałem jej dziewictwo. I co mi teraz napiszesz ? Mieszka w innym mieście, oddalonym o 30 km.

Dodano po 6 minutach
Mało tego. Kino mi postawiła na przykład. Byłem nawet u niej na obiedzie rodzinnym. W sumie to wszystko potoczyło się (chyba) moja mam mówi za szybko i się skończyło też. Po prostu po ostatniej wizycie z soboty na niedziele. Już do niej nie pisałem do niej Do mnie napisała po miesiącu, czemu się nie daję jej znać. Napisałem, że się odezwę jak to wszystko ogarnę. I do tej pory, nic się nie zmieniło, a od jakiegoś czasu ma narzeczonego. Podobna sytuacja jak z dwiema poprzedniczkami.

Dodano po 11 minutach
Była dziewicą do 26 roku życia. Straciła je w połowie lipca, bodajże była godzina po 23. Ale to szczegół, jednak pamiętam i ona pewnie też Dlatego mi żal, ale cóż poradzić ;/ Bywałem u niej w każdy wekkend. Bo bilet kosztował mnie 1,10 zł gdyż wtedy byłem na SP dla NSR.

Dodano po 16 minutach
Zbajerowałem ją na anime XD Poważnie. Bo opowiadałem, z taką pasją i w ogóle, że jej się spodobało(tak mi powiedziała). Kilka razy oglądaliśmy anime Hoshizora e kakeru, ale widziałem, że jednak się zmusza dla mnie. Na trzecim spotkaniu, to się stało i skonsumowaliśmy związek.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.913
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
kiedys, dawien, pisales w sb, ze jestes prawiczkiem

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.852
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
To był dla mnie dobry okres Ale musiałem popsuć Cóż rozstaliśmy się po cichu i zgodzie stopniowo, że tak powiem. To był taki pierwszy poważny mój związek. Gdyby wcześniej się udało ze szkolną sympatią, której skradłem pierwszy pocałunek, w 3 klasie szkoły podstawowej. Jednak nie udało się stworzyć związku. Chyba z mojej winy. Tyle podejść, w końcu się ode mnie odwróciła i nawet nie chce rozmawiać. Jednak uczucie było odwzajemnione, tylko ja... nie wiem. Nie byłem pewien czy co ?! Odchodziłem i wracałem. Aż straciła cierpliwość.

Dodano po minucie
Cyceron napisał(a):
kiedys, dawien, pisales w sb, ze jestes prawiczkiem
No pisałem Ale co z tego jak łykacie wszystko, to się bawię.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Bajera
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook