Forum Dragon Ball Nao

» Muzyczne projekty Hizakiego

Ktory projekt Hizakiego uwazasz za najlepszy?

Ktory projekt Hizakiego uwazasz za najlepszy?
Schwardix Marvally 0,00% 0 0,00%
Hizaki Grace Project 75,00% 3 75,00%
Versailles 25,00% 1 25,00%
Jupiter 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 4
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ktora odslona muzycznej dzialalnosci Hizakiego wydaje sie Wam najlepsza i dlaczego? Zapraszam do wyrazania opinii.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Schwardix Marvally kiedyś ściągałem, ale zapomniałem sprawdzić, więc w zasadzie nic nie mogę o nich powiedzieć poza tym, że - o ile mnie pamięć nie myli - wydali niewiele.
Dziwi mnie natomiast umieszczenie w ankiecie zespołu Jupiter Wszak dopiero został sformowany i niedługo ma nas uraczyć pierwszym singlem xD Może łatwiej będzie odpowiedzieć gdy ktoś zajrzy tu choćby za dwa lata.
Versailles oczywiście znam, ale w pewnym momencie zaczęli mnie po prostu nudzić, i od jakichś dwóch lat nie śledziłem ich poczynań.
Stawiam na HIZAKI grace project. Podobało mi się, że udzielało się tam, poza samym Hizakim oczywiście, wielu muzyków. Kompozycje też były ciekawsze od tych, które serwowały nam versalki.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie wiem czy wiesz Kamzo, ale Schwardix Marvally nagrali cover jednej z piosenek Luna Sea - "Suspicious", wiec moze jednak, warto sprawdzic ten zespol.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Może kiedyś. A przynajmniej ten kawałek Wzięli się za cover demówki? Ciekawe, ciekawe.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Poki co rowniez sklaniam sie w kierunku Hizaki Grace Projet. Szczegolnie, gdy na wokalu byl Juka. Ci dwaj panowie (Hizaki i Juka) razem tworzyli calkiem ciekawe kompozycje. Szkoda, ze ich drogi sie rozeszly.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Gitarzysta HIZAKI ogłosił, że zamierza wyruszyć w solową, światową trasę koncertową.

Organizator potwierdził, że w ramach pierwszej części trasy, zatytułowanej Crimson Rose -EUROPE-, HIZAKI wystąpi 25 maja w Niemczech oraz 29 maja we Francji.

Artysta wykona na żywo utwory z repertuaru Jupiter, Versailles, a także swojego solowego projektu, HIZAKI grace project.

Kolejne daty koncertów zostaną ujawnione wkrótce.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Smutna wiadomosc pozostawiajaca przyszlosc zespolu Jupiter pod znakiem zapytania. Otoz, jak mozemy przeczytac na JaME:

"Metalowa grupa Jupiter ogłosiła, że ZIN postanowił opuścić skład zespołu.

Wokalista pożegna się z formacją po finałowym koncercie trasy Ascension to Heaven, który odbędzie się 3 lutego 2018 roku w klubie Meguro Rokumaykan. W związku z ogłoszeniem Jupiter odwołał również loterię z płytami, zaplanowaną w ramach nadchodzącego wydarzenia Jupiter presents "The Wishing Ceremony" Vol.4.

ZIN działa również w projekcie pobocznym U•S•A, który założył wraz z członkami grupy CROSS VEIN. Kolejny koncert zespołu odbędzie się 31 października. Występ będzie częścią zorganizowanego przez HIZAKIego wydarzenia Grace Metal Halloween Event at Shin-Yokohama NEW SIDE BEACH!!."

Ciekawe, czy rozwiaza zespol, czy tez beda szukac nowego wokalisty.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Rucy odchodzi z Jupiter:

http://www.jame-world.com/pl/news-132570-rucy-odchodzi-z-jupiter.html

Cos Hizaki nie ma szczescia do muzykow swego zespolu, co powoduje ciagle zmiany skladu. Ledwo wokaliste Zina zastapil Kuze, to juz musi sie pogodzic z odejsciem basisty. Tradycyjnie powodem sa roznice zdan. Dodatkowo zmiana skladu wymusila przesuniecie w czasie premiery nowego albumu grupy "Zeus", pierwszego z Kuze na wokalu. Ech...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Muzyczne projekty Hizakiego
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook