Forum Dragon Ball Nao

» Uroda

Strony: 1, 2, 3  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jakie Waszym zdaniem osoba powinna spelniac kryteria, by moc powiedziec o niej,ze jest atrakcyjna. Co uwazacie za kanon piekna i co sprawia, ze ktos Wam sie podoba, a ktos inny nie. Zapraszam do wyrazania opinii.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Całkowicie indywidualna dzięki Bogu kwestia. Oczywiście mam swój typ, ale podobają mi się również laski, które się doń nie łapią. Jakby przeprowadzić ankietę, i wyszło by że 58% mężczyzn podobają się panny z tatuażem penisa na dupie, to prawdopodobnie 78% lasek by se taki tatuaż strzeliło. Jak była moda na rude laski uważające się za kota, to połowa internietu była tego pełna. Na szczęście jeśli kobitka jest charakterna, to i tak wyłapiesz ją z tych 78% wytatuowanych, czy 50% rudych kociar. Bo ładna lasia, to taka ładna i naturalna musi być, a nie spełniająca jakieś kryteria.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hayato napisał(a):
Co uwazacie za kanon piekna
Jeszcze rok temu odpowiedziałabym na to pytanie bez problemu: brunet z brązowymi oczami. Ale jakoś tak szaleję za moim facetem, który jest blondynem z niebieskimi oczami ^^ Więc generalnie "ideały piękna" to można włożyć na półkę z legendami

Z doświadczenia wiem, że w odpowiedniej sytuacji (nie licząc przypadku wyżej przeze mnie wymienionego) dany nieatrakcyjny facet nagle robił się całkiem przystojny. To chyba kwestia poznania osoby i stażu znajomości. Np. nie potrafię powiedzieć o żadnym swoim dobrym znajomym, że jest brzydki. Widzę duże powiązanie charakteru z wyglądem. Bo jak ktoś ma piękne wnętrze, to i od razu mu twarz urodą zaczyna bić


Na szczęście jeśli kobitka jest charakterna, to i tak wyłapiesz ją z tych 78% wytatuowanych, czy 50% rudych kociar. Bo ładna lasia, to taka ładna i naturalna musi być, a nie spełniająca jakieś kryteria.
O toto. Więc nie ma się co konkretami kierować.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie mam kanonu piękna. Podobają mi się i tacy i tacy,choć są rzeczy, których w wyglądzie innych nie lubię(np. tatuaży,dredów, zarostów). W części męskiej np. nie odpowiadają mi mocne klaty(wolę tych bez wyrobionej), długie włosy(o ile niektórym nie odpowiadają, bo niektórym bardzo one pasują). W żeńskiej części różnie i to bardzo.Nie znoszę np. piegów.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.170
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Osoba atrakcyjna nie może być gruba i nie może mieć krzywej twarzy. Mówi się, że wystarczy by facet był ciut przystojniejszy od diabła i to już wystarczy i w sumie można się z tym zgodzić. O ile nie ma ktoś jakiejś strasznej usterki typu ropniaki na skórze, zajęcza warga czy krzywe zęby, to już należy do kategorii atrakcyjnych, bo na pewno trafi w gust jakiejś kobiety, przecież gusta są różne.

Z babkami ta sytuacja wygląda podobnie, tylko tutaj jeszcze dochodzi do tego zgrabna i sylwetka i umiejętność ubrania się. Jednym spodoba się blondynka z dużymi cycami, innym chuda brunetka, chodzi głównie o to, żeby baba po prostu nie odstraszała, jak się na nią spojrzy.

Jeżeli chodzi o mnie to w swoim życiu umawiałam się tylko i wyłącznie z niskimi blondynami ;p

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.235
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wołek napisał(a):
http://www.pakerzy.org/7111/grecki-bog-suchoklates ten pewnie Ci podpasuje
Może i ten tu ukazany jest specjalnie komicznie, ale generalnie też uważam taką męską klatkę za ciekawszą. O reszcie napiszę później.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
zawsze tak mowicie, az sie trafi koks i wodospad z pizdy xD nie wiem czy jest to wyparcie wzbudzone niska samoocena?

bycza piegi potrafia byc urocze

Laru napisał(a):
Bo jak ktoś ma piękne wnętrze, to i od razu mu twarz urodą zaczyna bić
to babki tak maja

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Goguś napisał(a):
zawsze tak mowicie, az sie trafi koks i wodospad z pizdy xD
Chyba Ty. Nie zniosłabym faceta, który by ciągle na siłkę latał. Takie rzeczy mogę oglądać w "Dragon Ball" ;p

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.854
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Laru, popraw się proszę cię. To jest jak kosmetyki i inne takie takie babskie sprawy. Uroda to ja, ja mam kanon urody ustalony a jak nie całkowicie, to Amcia się kwalifikuje na pewno i chyba Laru oraz Miyu, ake pozostają kwestie wiekowe. Co do reszty to nie wiem, może Kyanna ale penie nie da rady. Chociaż pewne by uległa, to wymaga nakładów pracy XD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Grenardo napisał(a):
Laru, popraw się proszę cię.
Sam się popraw. Żadne Twoje bicki nie nadrobią burdelu w głowie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Laru napisał(a):
Goguś napisał(a):
zawsze tak mowicie, az sie trafi koks i wodospad z pizdy xD
Chyba Ty. Nie zniosłabym faceta, który by ciągle na siłkę latał. Takie rzeczy mogę oglądać w "Dragon Ball" ;p
za każdym razem to samo xD narzucone gusta estetyczne wymiękają przy instynktach. umysł możesz okłamywać, ale ciała nie oszukasz. to tak jak z hajsem, a wszystko wiąże się z szukaniem jak najlepszego partnera do rozpłodu.
ciągle? oj Laru, jak ktoś spędza całe dnie na siłowni, to nie szuka sobie kobiety do związku, tylko co najwyżej [ ort! ] dziury do !? xD

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.854
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Laru napisał(a):
Grenardo napisał(a):
Laru, popraw się proszę cię.
Sam się popraw. Żadne Twoje bicki nie nadrobią burdelu w głowie.
I kto to mówi, a może fryzura makijaż tak ? Ogarnij się. To właściwie czemu młodzież, ogólnie ludzie za tym idą. Bo chcą wyglądać atrakcyjnie.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Goguś napisał(a):
za każdym razem to samo xD narzucone gusta estetyczne wymiękają przy instynktach. umysł możesz okłamywać, ale ciała nie oszukasz. to tak jak z hajsem, a wszystko wiąże się z szukaniem jak najlepszego partnera do rozpłodu.
Pieprzenie. Może ma to w jakimś stopniu odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale ludzie są różni i nie ma możliwości by wszystkie baby na świecie pasowały do podanego przez Ciebie wzoru.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
zawsze sie wam goraco robi jak stanie naprzeciw umięśniony eduardo, a jak pojdzie, to wracacie do niskiego poziomu wymagan: bo nie mam u takich szans/ bo nie chce swojemu robic przykrości/ bo mięśniaki to tępaki/ bo zazdrość. nie mówimy tez o zmasowanych na maksa nosorożcach... to tak jak ja bym mowil, ze wole spasiona loche od gazeli

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Czy ja wiem, oglądałam wszystkie części Rambo i Rocky'ego i nigdy nie było mi gorąco ;p
Poza tym sądzę, że jako facet nie masz pojęcia o tym, kiedy kobiecie robi się gorąco i nigdy tego nie doświadczysz, więc nie masz co być taki pewien.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.235
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Goguś napisał(a):
zawsze tak mowicie, az sie trafi koks i wodospad z pizdy xD nie wiem czy jest to wyparcie wzbudzone niska samoocena?
Ja tym bardziej mogę mówić, bo mój chłop absolutnie koksem nie jest, wręcz przeciwnie.
I z tą samooceną jest raczej dokładnie na odwrót. Z reguły im delikatniejsza, wiotka i słabsza babka tym silniejszego męskiego ramienia potrzebuje. Oczywiście będzie to uzależnione od jej inteligencji i innych czynników tak więc może to być zarówno tzw. rycerz na białym koniu jak i proste, napakowane dresiwo. Zresztą sporo jest literatury na ten temat, kwestia jest o wiele bardziej złożona, rzucam tylko łopatologiczne podstawy.

Wracając do sedna tematu prościej jest wymienić co można uznać za brzydkie i nieestetyczne. Abstrahując chwilowo od mego gustu większość się ze mną zgodzi, że brak higieny oraz występowanie poważnych defektów zdrowotnych dyskwalifikuje kandydata. Czy to krzywe nosy czy zęby nie powinny być zatem przeszkodą, to już bardziej zależy od wrażliwości konkretnej jednostki na dany defekt. Z rzeczy odstraszających, tym razem już moich dorzucam łysą głowę i rozbudowaną muskulaturę. Jako, że generalnie podobają mi się mężczyźni bardzo szczupli widok rozbudowanych mięśni przywodzi mi na myśl skojarzenie z zapuszczonym tłuściochem. Nieważne, że rozbudowany facet ma niskie BF, gabarytowo jest już dla mnie za duży i zaczyna straszyć.
Nota bene nie mam nic do tłuściochów. Mając nadprogramowe kilogramy też można dobrze wyglądać, należy tylko trochę więcej się postarać.

Bliżej 'ogólnych kanonów piękna' stwierdzam, że nie ma takowego, co jest wnioskiem tak oczywistym, że nawet nie ma sensu tego wspominać, no ale niech będzie. Teoretycznie mam też swoje wytyczne lub cechy stawiające wyżej jednych mężczyzn nad drugich, ale nie zawsze miało to zastosowanie z jednej prostej przyczyny - każdy żeby wyglądał sensownie i nie robił z siebie przebierańca potrzebuje zupełnie czego innego. Nie każdemu będzie pasować opalona cera, nie każdy dobrze wygląda w długich włosach, nie każdy musi chodzić w garniaku. Co z tego, że mogę lubić np. wąskie spodnie skoro nowo napotkany facet będąc np. niższym i bardziej krępym wygląda w nich żałośnie? za to w bojówkach aż miło patrzeć. W pewnych przypadkach własne preferencje nie mają racji bytu i to właśnie z tego miejsca sypią się wszystkie kanony. Po prostu jak u kogoś wszystko idealnie pasuje do siebie są szanse, że zwróci uwagę niezależnie od preferencji. O czym zresztą parę osób powyżej już raczyło wspomnieć.

A co mnie się podoba? Rzecz ciekawa, bo niby były wcześniej jakieś ideały, ale jak patrzę na swojego partnera dochodzę do wniosku, że teraz są takie praktycznie jakie on posiada. Wprawdzie parę rzeczy się zgadzało z wcześniejszymi, ale dopiero udało mi się je zauważyć po dłuższym czasie trwania w związku. Jako u kolegi umykało to mej uwadze. Znów potwierdza się wniosek, że jak się kogoś zna lepiej to i wygląd ma inne znaczenie, a jeszcze konkretniej w moim przypadku osobista więź zmieniła postrzeganie. Patrząc się na niego po prostu mi się podoba. A ideałem nie jest

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Drakan: 03.06.2013, 20:44
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.854
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
I o to chodzi Drakan. Ale jak wiesz wszystko jest na odwrotnie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Grenardo napisał(a):
I kto to mówi, a może fryzura makijaż tak ?
Też nie.


Mart napisał(a):
Pieprzenie. Może ma to w jakimś stopniu odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale ludzie są różni i nie ma możliwości by wszystkie baby na świecie pasowały do podanego przez Ciebie wzoru.
True.


Drakan napisał(a):
Znów potwierdza się wniosek, że jak się kogoś zna lepiej to i wygląd ma inne znaczenie, a jeszcze konkretniej w moim przypadku osobista więź zmieniła postrzeganie. Patrząc się na niego po prostu mi się podoba. A ideałem nie jest
Dokładnie tak jest

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.235
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Akurat siłownia to jest jednak taki męski makijaż (pełni podobną rolę) więc w pewien sposób mogę się zgodzić z gonarem. Nie zgodzę się natomiast, że każdemu musi się podobać - ekstremalnie wytapetowane panienki też nie są fajne.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Uroda
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook