Forum Dragon Ball Nao

» Jak walczysz z cellulitem?

kika75 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.529
Posty: 8
Jestem w trakcie walki z cellulitem czwarty zabieg mam za sobą. Fale radiowe RF to nowość w salonie Futuro w Wawie bardzo przyjemny zabieg rzeczywiście widać efekty u mnie szczególnie widoczny na brzuchu mniej tłuszczyku a skóra bardziej jędrna i elastyczna a lato tuż tuż...... szczególnie polecam trwa teraz promocja na ten zabieg !https://www.facebook.com/pages/Salon-Urody-Futuro/228866363926354?hc_location=timeline
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.491
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Bardzo zajmujące, szczególnie fakt, że cellulit na brzuchu nie występuje. Wychodzi na to, że ten zabieg nie przynosi takich efektów jak powinien.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mniej jedz, więcej ćwicz, nie ma na to innej rady. Ja zrzuciłem w miesiąc 7cm a do tego nawet przytyłem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
To bardziej wygląda na reklamę salonu niż na temat do dyskusji "...byle nie do Warszawy"

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.491
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Raczej na nieudolną recenzję copywritera i antyreklamę. Poza tym dlaczego o tym nie dyskutować, nie dość, że jest pełno reklam, to jeszcze są ludzie ''podszywający'' się pod klientów i piszący recenzję za kasę, bo na taką wygląda to ogłoszenie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
/Sechmet/ napisał(a):
Bardzo zajmujące, szczególnie fakt, że cellulit na brzuchu nie występuje.
Występuje ;p Widziałam babkę, która się z samego celulitu składała xD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cellulit to tzw. pomarańczowa skórka. Na brzuchu raczej nie występuje, prędzej na udach. Najlepsze na to jest.... wszystko co wiąże się z wysiłkiem plus ubranie przyspieszające redukcję np. OP 1 XD Coś co nie przepuszcza powietrza, jest najbardziej wskazane. No i dieta, unikanie smażonych dań przede wszystkim. Fast fody i inne takie ograniczać. Dużo warzyw, trochę owoców, wędlin troch, średnio nabiału, dużo kawy bez cukry, aspiryna oraz popijanie octu. To mój przepis na redukcję cellulitu

Dodano po 2 minutach
Ciężary czy obciążenia na redukcje niewiele się zdadzą, prędzej to skakanka,rower,bieganie/trucht, norden wolking czy jak to się pisze, pływanie, sauna, czyli ćwiczenia aerobowe i strching czy jak to się pisze, czyli gimnastyka
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.169
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Grenardo napisał(a):
norden wolking
Leżę i kwiczę. Gonar ty chyba walczysz z cellulitem na swoim mózgu. Naukowcy mówią, że im mózg bardziej płaski, tym człowiek głupszy. Twój chyba jest jędrny jak dupa niemowlaka.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.913
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Rozciąganie, ta czy nie są ważne. Daje no... to, że jest się gibkim, może nie daje to rezultatów dla redukcji fatu. Napisałem wszystko co wiem i myślę, że połowa z tego się przyda. Dopasowanie treningu i diety, jest indywidualne pod osobę, bo organizm jest nie równy i styl życia (np. stres).
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Jak walczysz z cellulitem?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook