Forum Dragon Ball Nao

» Starość

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Starość – stan będący efektem starzenia się, ostatni okres życia u ludzi. Starość ma przede wszystkim wymiar biologiczny (fizjologiczny), lecz także poznawczy, emocjonalny i społeczny.

I moje pytanie: jak postrzegacie starosc obecnie (bedac mlodymi ludzmi) i jak wyobrazacie siebie pod koniec zycia?

Zapraszam do tematu.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Długi żywot to w rzeczywistości długa starość. Dlatego wcześnie trzeba znaleźć sobie porządną i stabilną robotę (nawet po znajomości) bo kto później zatrudni do porządnej roboty starego dziada albo niedojdę po trzydziestce.

Wyobrażenie siebie pod koniec życia? Hugh Hefner! Laski, samochody, wille, ciężarówki pieniędzy i umrę podczas orgazmu..... żartuję. Leżę i robię pod siebie. Umrę na raka płuc po nieudanej chemioterapii.

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.829
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Starość? Mam nadzieję, że będę wyglądać młodziej niż swój wiek. No i ,że będę młoda duchem. No i ,że będę miała godną emeryturę, choć to mało prawdopodobne.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.831
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Gangez napisał(a):
Długi żywot to w rzeczywistości długa starość. Dlatego wcześnie trzeba znaleźć sobie porządną i stabilną robotę (nawet po znajomości) bo kto później zatrudni do porządnej roboty starego dziada albo niedojdę po trzydziestce.
Masz racje, ale kto w tej Polsce znajdzie prace z takim rzadem, watpie w to, zeby cos sie zmienilo, bo Tusk ewidetnie ma to w dupie i Putin nim dyryguje, jak marionetka!

Wiecie, moze zle mowie, ale to jest moje zdanie na ten temat, wiec nie widze sensu sie poglebiac. Nie mam pojecia, jak to bedzie tam na starosc, co dopiero wyobrazac sobie sb kiedys ! Do mnie w ogóle [ ort! ] inna galaktyka z tym xD Chociaz pewnie, jak dobrze, bedzie bede sobie stetryczalym staruszkiem palacym papierosa i ogladajacym anime, albo gral w cos Serio nie wiem, jak to bedzie !
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.496
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Boje się starości, bo biorąc pod uwagę tendencje w mojej rodzinie, jeżeli mi się poszczęści i nie dopadnie jakąś choroba, będę żyć bardzo długo. Uważam, że starość to nie jest wcale taki piękny okres ''jesieni życia'', tylko zależność od rodziny, życie wspomnieniami i patrzenie jak odchodzą twoi znajomi. Obecny kształt prawa rodzinnego i fakt, że są emerytury (nawet małe, ale są), pozwala jeszcze jako tako żyć na stare lata. Moja starość pewnie będzie zależała tylko od tego jak sama na nią odłożę, a jak tak patrzę na współczesną Polskę, to nie wiem z czego.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Boję się, że nie będą w stanie samemu sobie umyć małego. Boję się też temu, że autorytet mojej osoby, zakładając oczywiście że doczekam się dzieci, będzie zbyt słaby, by zobowiązał dzieci chociaż do utrzymywania ze mną kontaktu. Pewnie mnie zeutanazują, bo będę puszczać bąki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Starość
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook