Forum Dragon Ball Nao

» [Akcja] Apocalypse no Toride (manga)

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nowa dość manga, w swej tematyce podobna do High School of the Dead. Z tą różnicą, że na chwilę obecną, chyba 18 chapterów, pojawiły się zaledwie 2 cycki, bądź jak kto woli jedna para cycków.
Japonię spotyka podobna przypadłość, ludzie zamieniają się w zombiaków i garstka ocalałych, w tym przypadku chłopaków z poprawczaka, usiłuje znaleźć wyjście z tej sytuacji, jak również poznać przyczynę. Polecam, bo niezłe. Ponadto zachęcam do przeczytania recenzji. http://animegakure.dbnao.net/manga/84

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Historia jest niezła, ale dziwna. Zombie są inne niż klasyczne, bardziej jak typowe potwory, a do tego jeszcze te chodzące na 4 nogach i tajemniczy gość. Dobrze się czyta, choć liczyłbym na coś lepszego. Magiczne sztuczki co najmniej jednego z bohaterów nie w moim guście. Nie wiem też, co zmienia fakt, że główny bohater trafił do poprawczaka niesłusznie. Śmiem uważać, że historia by zyskała, gdyby to jakiś prawdziwy drań był głównym bohaterem, a nie kolejny mięczak.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Też mnie trochę denerwuje. Chociaż bardziej to, że jak przychodzi co do czego to odnajduje w sobie pokłady bohaterstwa i stanie się inspiracją dla pokoleń, niż to że jest mięczakiem, który się wszystkiego dyga.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Akcja] Apocalypse no Toride (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook