Forum Dragon Ball Nao

» [Europa] Ukraina

Strony: poprzednia  1, 2
Oficer D.Z. Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Oficer D.Z.
Dni na forum: 1.703
Plusy: 1
Możemy sobie tutaj pierdzielić co chcemy a prawda jest taka że nie mamy pojęcia co się dzieje "za kulisami".
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.813
Plusy: 64

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Oficer D.Z. Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Oficer D.Z.
Dni na forum: 1.703
Plusy: 1
Ja taką teorię stawiałem jeszcze zanim się ten filmik pojawił Zastanawiałem się dlaczego CIA nie dostarcza broni demonstrantom. No i w końcu dostarczyła, tylko inny rodzaj.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.917
Plusy: 10
Mówiłem, że banderówka.
Jaki Janukowycz był, taki był, ale dzięki niemu nie byliśmy zagrożeni przez Ukrainę. A teraz będą grać razem z Niemcami przeciwko nam.
Nie ważne jaki był dla nich, ważne jaki był dla nas.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Frisky
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
Frisky
Dni na forum: 2.572
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5

Obraz
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.374
Plusy: 15

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

Obraz
容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Dni na forum: 1.359
Ostrzeżenia: 2
Krym jest ponoć Rosyjski z historii za Mikołaja I.
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.374
Plusy: 15

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

Obraz
容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Ta. Prędzej oddamy ukraińskim przyjaciołom parę naszych powiatów jako rekompensatę za Krym

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
W tej chwili nie mamy dość siły i reputacji żeby tego dokonać, ale Żyrinowski ma rację. To jest Polska. Chociaż ja bym nasze granice przesunął jeszcze do Żytomierza. Kijów już lekko za gruby, ale można z Ukrainy środkowej (Kijów, Winnica, Sumy) stworzyć polsko-rosyjskie kondominium.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 1.241
Ostrzeżenia: 2

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek

Obraz
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 1.390
Ja nie wierzę w coś takiego, jak nacjonalizm poza podziałami.
W to się chyba nawet nie da wierzyć. Według zwolenników przyjaźni polsko-ukraińskiej podziały mają się zatrzeć, bo utworzy się wspólny front przeciwko imperializmowi Rosji. To prawda, że ogromna część Polaków poparła rewolucję, ale taka "przyjaźń" nigdy nie jest trwała, zaraz może się to odmienić i pewnie odmieni: http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zo ... wie-obrony Biedna, rozpieprzona Ukraina bez dobrze uprzemysłowionych rejonów to już powód do frustracji. Ostatnie wybory byly dla ukraińskich nacjonalistów porażką, ale sfrustrowanym Ukraińcom może się jeszcze odwidzieć i może będą chcieli obdarzyć władzą "radykałów" jakby to powiedział Komorowski, może ich będą chcieli zamist oligarchów z garbatymi nosami. Przynajmniej ja gdybym był Ukraińcem, to tak bym myślał ...
Strony: poprzednia  1, 2

Forum DB Nao » Różne » Hyde Park » Wydarzenia, Polityka » [Europa] Ukraina
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump