Forum Dragon Ball Nao

» Injustice: Gods Among Us

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
trailer: http://www.youtube.com/watch?v=h1l8c5ZllNc

Nowa bijatyka twórców MK w której napieprzamy się postaciami z DC. Gra miała swoją premierę w kwietniu ub. roku na konsolach, natomiast w listopadzie ub. roku jako Ultimate Edition trafiła także na PC. Ostatnio znalazłem czas by sobie ją obczaić i jestem zadowolony. Sporo trybów rozgrywki jednoosobowej, sporo ruchów, interaktywne areny i ciekawy story-mode, który mimo iż krótki przedstawia ciekawą historię, lecz zagorzali fani pewnie uznają ją za z decka absurdalną. Osobiście gra mi się lepiej jak w nowego mortala, nie wiem może to przez to, że ciekawe rzeczy można tam robić? np. są takie a'la comba z Dragon Ball Z Budokai 3, gdzie obstawiamy guzik/klawisz i jak się powiedzie to zdajemy solidny cios i przy okazji regeneruje nam się część życia ; p

Grał ktoś?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.745
Posty: 120
Skąd: Kraków
Szczerze mówiąc to własnie ta fabuła była najbardiej wciągająca, pare miesięcy wczesniej wyszedł Mortal Combat Injustice jest bardzo podobny jesli chodi o grafikę i mechanikę walki, czułem się troche jakbym grał w Mortala tylko z innymi postaciami. Injustice opłaca się jeśli ma się z kim pograć ae samemu szybko się nudzi.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Injustice: Gods Among Us
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook