Forum Dragon Ball Nao

» [Osoba] Takashi Miike

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Japoński reżyser urodzony 24 sierpnia 1960 roku w Osace. W młodości interesował się motoryzacją, ale ostatecznie wstąpił do szkoły filmowej prowadzonej przez Shoheia Imamurę, wybrał ją ponieważ nie prowadzono tam egzaminów wstępnych. Nie trudno sobie wyobrazić jaki typ studenta przedstawiał, jeżeli poszedł na studia z takiego powodu...po latach leserowania zaczął pracować dla telewizji, potem kręcić niskobudżetowe filmy, by po 'Audition' stać się postacią rozpoznawana na Zachodzie.

Jego filmy epatują przemocą, brutalnością, seksem i łamią wszelakie tabu. Związki homoseksualne, nekrofilia, kazirodztwo i co tam jeszcze chcecie. Niemniej jednak każdy z obrazów lepszych czy gorszych zawsze wzbudza emocje i powoduje wiele dyskusji, do których i Was zapraszam.

Z mojej strony mogę powiedzieć, że bardzo zainteresowała mnie jego postać i zamierzam bliżej przyjrzeć się wielu filmom, które nakręcił. O 'Audition' i 'Imprint' już się wypowiadałam, ale ostatnio oglądałam 'VISITOR Q' i miałam niezły ubaw, żeby nakręcić tak zwariowany film trzeba mieć naprawdę bogatą wyobraźnie i świetne wyczucie groteski.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Osoba] Takashi Miike
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook