Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Ciąża Videl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Obejrzałem parę dni temu Battle of Gods i napotkałem na pewien problem.
Okazało się, że Videl jest w ciąży. W ogóle to wcześnie zaczęła młodzież ze sobą sypiać, ale to pewnie wina tego, że Gohan w zasadzie wychowywał się bez ojca, a jak ojciec był w domu, to też wychowywał się bez ojca.
W każdym razie Videl jest brzemienna zaraz po pokonaniu Buu, co widzimy po tym, że Goten i Trunks w ogóle nie urośli. No więc Videl jest w ciąży, a za 10 lat, podczas ostatniego w DBZ turnieju sztuk walki ma 4-letnią córkę Pan. Czy zatem ciąża hybrydowa dla w 1/4 sayiańskiego i w 3/4 ludzkiego dziecka trwa 6 lat? Wygląda na to, że albo Videl ciąży nie doniosła (np. wskutek spalenia spowodowanego nadmiernym przepływem energii podczas uruchamiania trybu god u Goku), dziecko zmarło przed akcją ostatnich odcinków DBZ albo dziecko odebrała opieka.

W ogóle to warto też zauważyć, że Goku miał akurat 37 lat. Bulma jest od niego 4 lata starsza i obchodziła właśnie 38 urodziny, ale to kłamstwo można wyjaśnić tym, że, jak każda baba, wstydzi się wieku i na siłę chce się odmłodzić.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.746
Posty: 120
Skąd: Kraków
Filmów kinowych nie da się osadzić dokładnie na osi czasu głównej serii dlatego zawsze są dziwne ,,dziury czasowe" , filmy funkcjonują jako osobne twory tak samo jak nie możemy osadzić dokładnie np filmu z Janembą ponieważ musiałby pojawić się tuż po pojawieniu się Buu a jak wiemy Goku po powrocie w zaświaty siedział u Kaioshinów, W kinówce z Coolerem Goku nie potrafi zamieniać się w SSJ pomimo tego, że po powrocie jasno mówił do Trunksa, że ta przemiana nie sprawia mu problemu itd. itp.
Ewentulnym tłumaczeniem może byc to, że akcja dzieje się rzeczywiście te kilka lat później, jak pamiętamy Goku w wieku jeszcze 17 lat był kurduplem dorastającym Bulmie do pasa aby po 3 latach nagle urosnąć tak więc można by [ ort! ] ewentualnie uznać, że Goten i Trunks są starsi ale eszcze nie urośli ale to już gdybanie.

Co do wieku Bulmy to w tej wersji, którą oglądałem (pierwsza jaka wyszła w necie) to bodajże Oolong albo Kamesenin komentują jakoś, że Bulma ściemnia z wiekiem więc możliwe że to to
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
miyamoto1 napisał(a):
Filmów kinowych nie da się osadzić dokładnie na osi czasu głównej serii
Ale ten jeden dlatego m.in. jest lepszy od innych, bo da się. Dzieje się w konkretnym czasie i nie ma błędów tego rodzaju, że ktoś czegoś nie potrafi, ktoś niepowołany żyje/nie żyje albo jeszcze coś innego.

Film oficjalnie dzieje się 4 lata po pokonaniu Buu. To rozwiązuje główny problem tematu, czyli ciąży. Że Trunks i Goten nadal wyglądają jak wyrostki - trudno. Ja bym powiedział, że nawet się skurczyli, łącznie z Kuririnem. Tak jak miyamoto napisał, Goku przez pierwszą serię też ciągle wyglądał tak samo i nagle w 3 lata przybył mu z metr wzrostu. Pewnie Toriyamie po prostu nie chciało się ich postarzać.

Teoria jest taka, że Bulma zaniżyła wiek. Albo twórcy nie odrobili zadania z matematyki. Do wyboru, w zależności, czy się film polubiło, czy nie.

Takie info znalazłem, choć za nie nie ręczę:
733 narodziny Bulmy
757 narodziny Gohana
774 walka z Buu
778 Battle of Gods

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To mi umknęło to, że minęły 4 lata od akcji z Buu. Mimo wszystko Videl jest w ciąży o 2, może rok za wcześnie. To już pewnie głupi błąd.
A Bulma jeszcze bardziej zaniżyła wiek. Zakompleksiony podstarzały babun.

miyamoto1 napisał(a):
Filmów kinowych nie da się osadzić dokładnie na osi czasu głównej serii dlatego zawsze są dziwne ,,dziury czasowe" , filmy funkcjonują jako osobne twory tak samo jak nie możemy osadzić dokładnie np filmu z Janembą ponieważ musiałby pojawić się tuż po pojawieniu się Buu a jak wiemy Goku po powrocie w zaświaty siedział u Kaioshinów, W kinówce z Coolerem Goku nie potrafi zamieniać się w SSJ pomimo tego, że po powrocie jasno mówił do Trunksa, że ta przemiana nie sprawia mu problemu itd. itp.
Jasne, to dotyczy np. filmów z Brollym, cyborgami 13-15, Bojackiem, Coolerem, Garlic seniorem. Były od czapy usadowione w dragonballowym i czasie pływały w dziwnej rzeczywistości. Takiej, gdzie np.
Goku żył, choć powinno go nie być. Jednakże ten rozgrywa się w czasie timeskipu między pokonaniem Buu a ostatnim turniejem w DBZ, kiedy to mogło zdarzyć się wszystko i w zasadzie wszystko wygląda ok: postacie, rzeczywistość. Po prostu przybycie Bi Lusi jest całkiem logiczne. Z innej strony odcinki specjalne z Bardockiem są w ogóle bez zastrzeżeń.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
Mimo wszystko Videl jest w ciąży o 2, może rok za wcześnie. To już pewnie głupi błąd.
Błędnie założyłeś na początku tematu, że Pan miała w DBZ 4 lata.

778 Battle of Gods
779 narodziny Pan
784 ostatnie wydarzenia DBZ

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czyli w sumie wszystko ok. Kurde. Szkoda bo wątek z opieką mi się spodobał.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.119
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Al Ed Upek napisał(a):
Obejrzałem parę dni temu Battle of Gods i napotkałem na pewien problem.
Okazało się, że Videl jest w ciąży. W ogóle to wcześnie zaczęła młodzież ze sobą sypiać
Zdarzają sie matki w wieku 13 lat, w czym problem ziom?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
W tym, że Dragon Ball wbrew opinii superniani to nie jest manga demoralizująca, więc próżno w niej szukać 13-letnich matek i brać w ogóle taką możliwość pod uwagę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Ciąża Videl
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook