Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» Aziz Shavershian

Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Dni na forum: 1.358
Ostrzeżenia: 2
Tak jak w temacie. Aziz był Kurdem urodzonym w Moskwie roku 1989, dzieciństwo spędził w Australii. Pochodził z rodziny zamożnej mimo to był wątły i taka tam pizda życiowa( ektomorfik z wrodzoną wadą serca). Więc postanowił to zmienić, by wyrywać dziewki i zmienić swoje nędzny żywot. Zaczoł ćwiczyć, na początku w domu potem na siłce się katował wolnymi ciężarami, miał 7 posiłków dziennie (no chłopak pochodził z bogatej rodziny). No i koksił, bnomby szły grube, także powinien zbódować większą masę, gdyby nie dragi. Widocznie to mu wystarczyło co zrobił. 95 kg masy przy 6-7 % bf-ie to szczytowa forma, później 100 kg przy 11-12 % bf-ie. Jakie bomyby były zapytacie ? No przedewszystkim Trenbolon i clenbuterol (clen nie jest sterydem, a tren to nie wiem, jest różnica między anabolikami i androgenymi jakaś). Dianabol i to wszystko z tego co wyczytałem. Zmarł w Tajlandi w miejscowej saunie (zapaść/zawał czy co tam, są różne zdania natemat jego śmierci. Mimo jego stylu życia i wrodzonej wady serca. Clen i Tren ponoć zwiększa mięsień sercowy, lewą komorę czy jakoś tak) Żył 23 lata. Miał markę własnej odzieży i proteine (Protein of the Goods) oraz napisał książkę, no był zdolny chłopak XD
Żył jak chciał, nie przejmował się opiniami. Pewnie był narcyzem ale miał powodzenie wśród kobiet/dziewczyn. Na jutube znajdziecie woele fanowskich filmików o nim. Jest ich bardzo dużo. Była to ciekawa osobowość (mógłby inspirować Emosiów xd). To by było na tyle o nim, zachęcam do dyskusji nie tyle o Zyzz-ie ale i o kulturystach "ashetics". Czyli takich wyciętych na "żyłkę". U marin bro ?! (Z ang. admiring > marin).

http://www.youtube.com/watch?v=c9GAsuGtQPA

Dodano po 17 minutach
https://www.facebook.com/DrugaStronaMedalu?fref=ts Zapraszam do polubienia XD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.916
Plusy: 10
Franek kiedyś napisał, że twoja składnia to kostka Rubika. W ogóle twój język polski to kostka Rubika, z której wynika, że facet zmarł na zawał mimo wady serca.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
No. I co związku z tym ? No zmarł mimo wady serca. Rozumiesz znaczenie słowa "mimo".

edit:
Dam ci przykład: Wyszli na spacer, mimo ulewy.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Dni na forum: 2.148
Plusy: 11
Kurde Gonar, piszesz bzdety i jeszcze oczekujesz jakiś odpowiedzi, jak człowiek normalnie tematu nie ogarnia przez Twoją składnie. Zamiast wady serca wstaw sobie raka/guza czy cokolwiek. Człowiek z wadą serca ma mniejsze szanse na długie życie niż zdrowy.

Zmarł na zawał mimo zdrowego serca- ma sens, zmarł na zawał mimo wady serca- nie, ponieważ tego można było się spodziewać, nawet gdyby nie ćwiczył i się oszczędzał!

Obraz
沒有什麼
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Mam kolegę, który ma coś z sercem od dziecka. I jeszcze żyje, ma 31 lat.

Dodano po 2 minutach
Ćpa, pali marihuanę. Alko, jedzie grubo z tym gównem.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.916
Plusy: 10
I mimo tego nie umarł.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Ty masz jednak .. logikę. Ludzie skąd wy się bierzecie. Ufo was prywozi czy Romowie w kapustach was znajdują.

Forum DB Nao » Różne » Rozrywka, Hobby » Sport » Aziz Shavershian
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump