Forum Dragon Ball Nao

» Wysyłanie paczek

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Szukam, ale chyba nie potrafię szukać. Strony tych wszystkich upsów są takie kijowe, że za nic w świecie nie mogę dokopać do potencjalnej ceny. Jeden portalik pokazał mi 175 złotych, ale wolałbym rtaniej. A jak się da to nawet wpakować to w byczą kopertę, żeby było po taniości.
Chcę wysłać do Turcji item o masie ok 500g.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.740
Posty: 120
Skąd: Kraków
Zależy co to ma być bo to czy listem czy paczką zależy od gabarytów. ja osobiście wysyłam na cały świat pocztą (Chiny,Australia, USA, Niemcy, Wielka brytania,Rosja, Japonia) i jeszcze nie zdazylo mi sie tak zeby co nie doszlo jak przesylka była rejestrowana.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chodzi mi o odzież.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.740
Posty: 120
Skąd: Kraków
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wolałbym nie korzystać z Poczty Polskiej. Nie chodzi o jakość usług i potencjalne problemy z doręczeniem przesyłki - w gruncie rzeczy nawet wierzę, że przesyłka by dotarła. Po prostu uznaję ich monopolistyczną pozycję na rynku za niemoralną i nieuczciwą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Czasem jest taniej, bo że szybciej to wiadomo, kurierem posłać.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.740
Posty: 120
Skąd: Kraków
Al Ed Upek napisał(a):
Wolałbym nie korzystać z Poczty Polskiej. Nie chodzi o jakość usług i potencjalne problemy z doręczeniem przesyłki - w gruncie rzeczy nawet wierzę, że przesyłka by dotarła. Po prostu uznaję ich monopolistyczną pozycję na rynku za niemoralną i nieuczciwą.
Czaje ale ja sie na kurierach przejechalem wiele razy także i wtedy gdy pracowałem dla orange a poczta mnie jeszcze ani razu nie zawiodła jesli idzie o dostarczanie przesyłek za granicę. Za kuriera to pewnie trzeba się przygotować na cos koło 100 zł pewnie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wysyłanie paczek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook