Forum Dragon Ball Nao

» Wysyłanie paczek

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.921
Plusy: 10
Szukam, ale chyba nie potrafię szukać. Strony tych wszystkich upsów są takie kijowe, że za nic w świecie nie mogę dokopać do potencjalnej ceny. Jeden portalik pokazał mi 175 złotych, ale wolałbym rtaniej. A jak się da to nawet wpakować to w byczą kopertę, żeby było po taniości.
Chcę wysłać do Turcji item o masie ok 500g.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Dni na forum: 1.402
Zależy co to ma być bo to czy listem czy paczką zależy od gabarytów. ja osobiście wysyłam na cały świat pocztą (Chiny,Australia, USA, Niemcy, Wielka brytania,Rosja, Japonia) i jeszcze nie zdazylo mi sie tak zeby co nie doszlo jak przesylka była rejestrowana.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Chodzi mi o odzież.

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wolałbym nie korzystać z Poczty Polskiej. Nie chodzi o jakość usług i potencjalne problemy z doręczeniem przesyłki - w gruncie rzeczy nawet wierzę, że przesyłka by dotarła. Po prostu uznaję ich monopolistyczną pozycję na rynku za niemoralną i nieuczciwą.

Obraz
Frisky
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
Frisky
Dni na forum: 2.576
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Czasem jest taniej, bo że szybciej to wiadomo, kurierem posłać.

Obraz
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Al Ed Upek napisał(a):
Wolałbym nie korzystać z Poczty Polskiej. Nie chodzi o jakość usług i potencjalne problemy z doręczeniem przesyłki - w gruncie rzeczy nawet wierzę, że przesyłka by dotarła. Po prostu uznaję ich monopolistyczną pozycję na rynku za niemoralną i nieuczciwą.
Czaje ale ja sie na kurierach przejechalem wiele razy także i wtedy gdy pracowałem dla orange a poczta mnie jeszcze ani razu nie zawiodła jesli idzie o dostarczanie przesyłek za granicę. Za kuriera to pewnie trzeba się przygotować na cos koło 100 zł pewnie.

Forum DB Nao » Różne » Pomoc » Wysyłanie paczek
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump