Forum Dragon Ball Nao

» Karta SIM Orange

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Witam.

Mam dziwny problem, chociaż nie wiem czy można to tak nazwać. Bardziej tutaj chodzi o moją 'niewiedzę'? Szukałem informacji na stronach Orange na moje pytania, ale nic konkretnego nie znalazłem. Burdel tam mają taki, że ho ho. A konsultanci gówno warci. Może ktoś miał podobną sytuację i wie dokładnie o co chodzi.

Moja mam przedłużała umowę z Orange przez internet. Wybraliśmy telefon Samsung Galaxy S4, który jak się domyślacie ma być dla mnie. Mama używa starszego telefonu, który jej nie przeszkadza bo chodzi jej tylko o rozmowę, dzwonienie. Problem jest tego typu, że po odbiorze przesyłki dostała wiadomość o takiej treści; 'Nowa kartę SIM, którą otrzymałeś z telefonem pozwoli Ci na korzystanie z usług Orange. Potwierdź wymianę kart odpowiadając TAK na ten sms'. I teraz tak, o co chodzi? Czytałem, że po prostu nowe karty nie pasują do starych modeli telefonów, które potrzebują właśnie tej karty nowej, otrzymanej z telefonem. I o ile dobrze rozumiem działa to też w drugą stronę - stare telefony nie ogarną nowej karty. Czy jeżeli nie potwierdzę wymiany karty (nie wyślę smsa) to mama będzie mogła dalej mieć starą kartę SIM na starym telefonie i nowa umowa będzie obowiązywała, czyli nowa taryfa i wszystkie usługi? Czy aktywacja jest konieczna? Co wtedy, jeżeli ta nowa nie będzie pasować do starego telefonu a tylko jej aktywacja pozwala na korzystanie z nowej taryfy i po prostu użytkowanie nowej umowy?

Pozdrawiam i proszę o pomoc

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dostałeś tę kartę do ręki już? Tu w Anglii dają microSimy wgrzane w zwykłe simy, więc wcale nie musisz jej 'wypstrykiwać' - wkładasz ją w całości do starego telefonu i jazda. A nową włożyć musisz do telefonu, bo tak to działa.
Obraz
Tu pokazane o co mi chodzi.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Micro sim, jeśli jest normalnych wymiarów, to mikro jest wciśnięta w ramkę. Niech nie odpisuje, że będzie korzystać, pewnie jakaś aktywacja tej karty mikro.

Jw.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Rozwiązałem problem. Plusik dla Endu, bo miał rację.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Karta SIM Orange
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook