Forum Dragon Ball Nao

» Legendarny SSJ

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy istnieje poziom LSSJ?

Czy istnieje poziom LSSJ?
Tak 73,03% 65 73,03%
Nie 26,97% 24 26,97%
Wszystkich głosów: 89
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Może i nie potrafie udowodnic swojej teorii bo jest to tylko teoria poparta przez Kawaii, ale jednak ja zostaje przy swoim. I nawet eMate mnie popiera. Pozdro dla ciebie

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
I nawet eMate mnie popiera.
tu chyba nie chodzi o to, kto kogo popiera...
no bo naprawde sila brollyego dostosowywala (a nawet przewyzszala) wroga. i to niezaleznie od sily przeciwnika.
Ok, ale skąd to wiesz??? Kinówki niczego takiego nie sugerują...
Poza tym Brolly nie walczył z przeciwnikami na poziomie ssj2, czy ssj3, tylko ssj. I przez takich został pokonany, i to dwa razy. Nie chce powtarzać argumentów... wypisałem je wcześniej
to w jaki poziom sie Broli zamieniał bo USSJ to na pewno [ ort! ] nie było - Broli miał zieloną aurę i nie tracił nic na szybkosci
hmmm... powtórzę wcześniejsza uwage eMate skierowana do mnie- nie czytałeś postów poprzedników??
Te pytania juz padały... podobnie jak odpowiedzi na nie...
Nieskromnie polecam przyjrzeć siędyskusji szaraka i mojej...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Zostal pokonany przez wojownikow ssj? Wcale nie w walce piesc w piesc. Raz przez kamehameha (3 wojownikow na raz, a wiec....). A wczesniej przez goku, ktory dostal moc od 5, 6 wojownikow?... A nawet oni walczac w 6 nie mogli mu nic zrobic... a wiec troche to naciagane.

ps. prosze spojrzec na moj post na 1 stronie tego tematu... tam jest moja teoria, zachecam przeczytac DOKLADNIE, bo w nim jest moim zdaniem zawarta cala prawda... wszystko co potrzebne, aby mowic o sile brollyego.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 09.03.2006, 22:54
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
nie, to nie jest naciągane, bo dyskusja dotyczy własnie poziomu mocy...
Nie tego, jaka siłą dysponował Brolly, ale na jakim był poziomie... in dlatego nie można zapomnieć, że pokonali go wojownicy na ssj.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ale to jest bardzo glupie. gdy waliczyli w 6 nie mogli nawet dotknac brollyego, a gdy goku dostal moc od nich nagle stal sie niepokonany i jeden cios sprawil znikniecie brollyego - naciagane, ze glowa boli...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
naciągany to może jest scenariusz filmu...
Ale tak to właśnie wygladało...
Pisałem juz o tym wcześniej- chyba w pierwszym lu drugim poście
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ostatni post (tak mysle:D) - sila brollyego dostosowywala sie do poziomu przeciwnika. przeciwnik - 1os.
a mimo to on sobie dawal rade z 6 na raz. i tylko przez przypadek (w sumie to tylko przez to, iz nasi bohaterowie musza zawsze wygrywac...) brolly polegl.

pozdrawiam
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.637
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Ja tam popieram eMate w pierwszyum filmie z Brollim zwycięstwo drużyny Z była mocno naciągnięte, Broli był od nich lepszy na każdym kroku i tak łatwo dał sie pokonać
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
ale te argumenty nie dowodza istnenia poziomu LSSJ...
Dowodza tylko, że Brolly dysponował niewiarygodna siłą- był przeciez legendarnym Super Saiyaninem(w rozumieniu osobowym, nie poziomu mocy)...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Poziom LSSJ to tylko przenosnia moim zdaniem ale moze istniec potwierdza to np zamiana w USSJ i nie tracac szybkosci przy tym no i zielona aura i wlosy

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
dajmy na to, ze brolly to USSJ (2 forma) < goku ssj.
vegeta ussj (2 forma) > cell perfect form = goku ssj.

to juz pisalem wczesniej... brolly przerastal zwykle USSJ. to chyba jest widoczne dla kazdego. poziom USSJ3 dla brollyego jest jak najbardziej na miejscu.

ps. dziwne, ze tylko brolly osiagnal ten poziom mocy... gdyby nie byl ten poziom tylko dla niego to taki goku, vegeta, czy gohan dawno by juz go osiagneli tak? tak wiec popieram istnienie lssj (a bardziej ussj3).

ps2. cos te jego zwykle ussj jest troche za silne... muly sa 10 razy wieksze od ussj2. moc takze, szybkosc takze. wszystko dowodzi na to, iz lssj istnieje... nie wiem dlaczego ludzie nie moga tego pojac? zawsze sie znajda ludzie, ktorzy na fakty, mowia: plotka...

emanko uwazaj na kolanko:P
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.637
Posty: 208
Skąd: Ziemia
po priostu chyba Boli urodził sie legendarny i to by ła tylko jego zdolnośc zamiany w lssj
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dokladnie tak jak mowi Ciorny tyle ze poziom LSSJ to tylko przenosnia bo tak mozna nazwac tylko Brolly'ego ktory go osiagnal, a inni wojownicy nie, bo to Brolly byl Legendranym Super Sayianinem

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
Kakarotto, dotykasz sedna sprawy...
Brolly był Legendarnym Super Saiyaninem. Ale to nie jest równoznaczne z tym, że istniał oddzielny poziom mocy.
Nie chce powtarzac swoich argumentów, które przedstawiłem w czasie intensywnej "wymiany pogladów" z Szarakiem.
pozdro
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.637
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ale był to inny poziom wiec mozna go nazwac legendarnym
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
No cóz... chyba jednak musze się powtórzyć...
Po pierwsze aby zrozumieć sens Legendy, nalezy dokładnie zapoznac z jej treścią. Przedstawia ja Vegeta w 23 tomie mangi(treść juz była przeze mnie cytowana).
Legendarny poziom mocy( bo, co powtórze po raz kolejny, tego dotyczy dyskusja) to poziom SSJ.
Po drugie- cztajcie poprzednie posty... proszę... odpowiedzi na te pyania, argumenty juz sa w temacie...
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.637
Posty: 208
Skąd: Ziemia
legendarny poziom jako ssj miał byc w pierwotnej wersji Akiry. No ale tak to nie jest chyba taki legendarny skoro 7-letnie dziecko bez treningu sie w ten poziom zamienia
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Znam dokladnie tersc i sens legendy bo przeczytalem wszystkie tomy po kilka razy Chyba Dai Kaiosamam mnie nie zrozumiales: chodzi mi o to ze poziom LSSJ osiagnal tylko Brolly i tylko dlatego ze to on jest postacia z legendy, a poziom LSSJ mozna nazwac ale tylko w przenosni

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
legendarny poziom jako ssj miał byc w pierwotnej wersji Akiry. No ale tak to nie jest chyba taki legendarny skoro 7-letnie dziecko bez treningu sie w ten poziom zamienia
Zmiana treści Db nie zmienia treści legendy...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.653
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Posłuchajcie:

Każdy z was na swój sposób ma rację. ŻADNA z kinówek DBZ nie wyszła spod rąk Toryiamy. Tom mangi nr 27 ma nazwę "Legendarny Super-Saiyanin" W tym tomiku Goku osiąga poziom SSJ. Później i Vegeta i Trunks a także reszta wojowników Z osiąga poziom Super-Sajaina.
Filmy kinowe DB i DBZ są ALTERNATYWAMI świata i historii przedstawionej w mandze i jak i anime. Dlatego można to wytłumaczyć o tyle że w 8 filmie Brolly był na niby LSSJ ale nie ma to związku z historią Dragon Balla. Dobry przykład daje cytowany przez Dai zdanie w poście wcześniejszym, po tym jak Trunks zamienił się w SSJ.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 15.05.2006, 16:14
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Legendarny SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook