Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Reklama Jaco i Dragon Ball Minus - Gine ujawniona

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 4.811
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.915
Plusy: 10
I co teraz należy uznać za właściwe w tej historii?
Są 2 filmy o Bardocku, co prawda nie tworzone, ale zaaprobowane przez Toriyamę. Wynika z nich, że zanim Bardock stawił czoła rogatemu, minął się z odlatującą kapsułą syna.
Z tego natomiast wynika, że wspólnie ze swoją kobietą żegnał syna, zanim ten został wysłany na Ziemię.

W dodatku w odcinku specjalnym Goku jest pokazany jako słodki bobasek, natomiast DB Minus przedstawia go umundurowanego i, wydaje się, świadomego swojego losu.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Oficer D.Z. Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Oficer D.Z.
Dni na forum: 1.701
Plusy: 1
Z tego co mi wiadomo, Toriyama sam nie pamięta co wcześniej rysował Z resztą, kogo to obchodzi?
- Jest nowy produkt znanej marki?
- Jest!

Wystarczy.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
vegeta391
Dni na forum: 3.390
Plusy: 3
Toriyama wielokrotnie pisał, że, jakby na etapie rysowania pierwszych rozdizałów DB wiedział już, że Goku, którego stworzył, jest kosmitą, wszystko byłoby o wiele prostsze i manga miałaby o wiele mnie dziur czy nieścisłości. On nie boi się przyznać, że wymyślał wszystko na bieżąco, w miarę wydawania kolejnych rozdziałów, nie planował niczego z góry.
Kodziro dobrze mówi, trza się cieszyć!

[Edit]
Mistrz wyjaśnia, o co pytałeś, Al Ed Upek:
Akira Toriyama napisał(a):
思わぬところでドラゴンボールの過去が少しわかったところでさらにもう少しだけさかのぼり、作者もはじめて知った(!)悟空が地球へ飛び立つようすを特別に描き下ろしてみました。

Just when you’ve unexpectedly learned a little bit about Dragon Ball‘s past, I’ve specially gone back just a little bit further, and drawn anew the circumstances of Goku’s departure for Earth, which even the author found out for the first time(!).
Źródło - Kanzenshu.

Obraz
Zapraszam do pomocy w rozwoju strony
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
brolly12
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.317
Witam. mam pytanie. czy będzie film z tego komiksu dragon ball gdzie jest mama songa
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.811
Plusy: 64
Na razie nic na to nie wskazuje, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Frisky
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
Frisky
Dni na forum: 2.570
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5

Forum DB Nao » Forum i witryny » Witryny » Newsy Dragon Ball » Komentarze: Reklama Jaco i Dragon Ball Minus - Gine ujawniona
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump