Forum Dragon Ball Nao

» Przyszłość działu

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.815
Plusy: 64
Otrzymałem dzisiaj od Googla pierwszy raz zgłoszenie:
Otrzymaliśmy powiadomienie, zgodnie z postanowieniami Ustawy Digital Millennium Copyright Act (DMCA), że część Twoich materiałów rzekomo narusza prawa autorskie innych osób.

Co prawda dotyczy starego tematu, w którym nic nie ma, ale niewiele to zmienia. Dlatego uprzedzam użytkowników z niego korzystających, że w niedalekiej lub dalekiej przyszłości (raczej to drugie) niniejszy dział zostanie zlikwidowany. Oczywiście przyczyn jest więcej i chyba każdy może się ich domyślić.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.543
Plusy: 26
Nie daj się zastraszyć.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.919
Plusy: 10
Ameryka eksportuje demokrację do Polski. Google rozrósł się w barach skoro upomina się o przestrzeganie amerykańskiego prawa w Polsce i Holandii. Nie możesz poszukać materiałów z Białorusi, Mołdawii, Rosji, Tajwanu, Iranu, Mongolii, Indii, Tajlandii? No stamtąd chyba nikt nie będzie się dopominał.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.060
Ostrzeżenia: 4
No przecież to jasne że naruszone są prawa autorskie. Wystarczy że jest tutaj jeden odcinek Dragon Ball do pobrania i już one są złamane. Ale czy to ważne?
Nie i nie ma sie czego obawiać.
Cały świat i wszyscy ludzie kradną, każdy ma na komputerze coś kradzionego, chociażby piosenke mp3, i taka piosenka w niczym nie odbiega od trylogii filmów czy odcinków Dragon Ball.
po prostu [ ort! ] pewne osobniki pragną uprzykrzać życie ludziom i zgłaszają do google wszelakie strony gdzie coś pobrać można.
Normalnie aby obejrzeć np Dragon Ball, trzeba by go mieć albo nagranego na kasete wideo, na dvd, albo oglądać w telewizji. Lub kupić w sklepie oryginalne płyty.
Inaczej jest to kradzież, ale jak już pisałem cały świat korzysta z tej kradzieży, więc jest to uprzykrzanie życia ludziom, bo nikt przecież nie usunie swoich filmów, gier, piosenek bo google dało zgłoszenie nikt tak chory psychicznie chyba nie jest.
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.376
Plusy: 15
Ojej...to Gotowi statystyki siada...a forum pokryje pajeczyna...

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

Obraz
容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Shiro Mężczyzna
^The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Dni na forum: 4.700
Plusy: 4
florion11 napisał(a):
No przecież to jasne że naruszone są prawa autorskie. Wystarczy że jest tutaj jeden odcinek Dragon Ball do pobrania i już one są złamane. Ale czy to ważne?
Osoba zamieszczająca te pliki łamie prawo, nie osoba je ściągająca(chyba, że sama dalej udostępnia to innym).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.060
Ostrzeżenia: 4
Osoba ściągająca jeszcze bardziej łamie prawo. Ale kto sie tym interesuje? Każdy to robi więc nikt nie zostaje ukarany.
glodoosie Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
glodoosie
Dni na forum: 1.618
Osoba udostępniająca pliki nie łamie prawa jeżeli umieszcza pliki w calach promocyjnych.
Osoba ściągająca łamie prawo jeżeli nie usunie pobranego pliku z dysku w ciągu 24 godzin.
Nie powinno byś żadnych problemów z prawami autorskimi jeżeli gdzieś w tym dziale będzie napisane coś takiego:
''Wszystkie pliki są umieszczone jedynie w celach promocyjnych.
Pliki nie są własnością strony! Wszelkie prawa autorskie należą do ich właściwych twórców. Zamieszczam je w celach promocyjnych, a nie dla czerpania korzyści majątkowych! Jak jakiś plik się spodoba to zakup oryginał!!! Ściągacie na własną odpowiedzialność!!!

Zgodnie z polskim prawem od momentu ściągnięcia na dysk, należy je usunąć w ciągu 24h. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. Ściągacie na własną odpowiedzialność!!!

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.''

Klik
Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.063
Plusy: 6
glodoosie napisał(a):
Zgodnie z polskim prawem od momentu ściągnięcia na dysk, należy je usunąć w ciągu 24h. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. Ściągacie na własną odpowiedzialność!!!
Podaj mi zapis w prawie, gdzie jest napisane, że po 24h trzeba usunąć Napisanie magicznej formułki "ściągasz na własną odpowiedzialność" to jedno wielkie kłamstwo i wszystko powyższe co napisałeś. Uświadomie Cię w skrócie:

1) Osoba pobierająca pliki* z Internetu nie łamie prawa.
2) Osoba udostępniająca pliki (na publicznej stronie, Torrencie, P2P, itp.) łamie prawo.
3) Osoba udostępniająca pliki rodzinie, krewnym nie łamie prawa.
* chronione prawami autorskimi

PS. Jedynym rozwiązaniem, aby utrzymać ten dział w przyszłości, jest dostęp do materiałów dopiero po uiszczeniu odpowiedniego hasła. A hasło też nie może być podane na wierzchu.
matangoo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.176
Plusy: 1
To "prawo" to nie jest prawem tylko syfiastym narzędziem do wykorzystywania i zasraszania innych. A taki USrael to bardzo dobrzew tym się specjalizuje. Jeszcze jak komuś pęką żyłka z tej zawiści i jest zgłaszającym szpiclem to już szczyt wszystkiego. To "prawo" chyba dobrze wiecie komu tak naprawdę służy? Tym co je wymyślają, zmieniają, choć właściwie to oni nie byli tymi, którzy tą żałosną błazenadę zaczęli.
Ciekawe tylko kto tak bardzo ubiega się o to czy ktoś łamie tzw prawa autorskie. Akira czuje się pokrzywodzony? Nie to ci od tzw praw autorskich czująsię wlece "pokrzywdzeni", bo ich chciwość nie zna żadnych granic i jednymi z tych "pokrzywdzonych" to są zapewne ci z Sony.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Przyszłość działu
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump