Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z Rare Movie Special Collection VHSrip/TVrip [Napisy PL]

Strony: 1, 2, 3  następna
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Dni na forum: 1.888
Plusy: 7
Dragon Dragon Ball Rare Movie Special Collection
W temacie pojawiać się będą filmy Dragon Ball które są dość rzadkie, ciężko dostępne lub ze względu na ich kiepską jakość pomijane z najróżniejszych spisach filmów.
Temat bardziej dla fanów którzy kolekcjonują wszystkie filmy DB.
Linki będą się zawsze pojawiały na dole pierwszego posta a nie pod filmem gdyż niektóre są paczkach.

Dragon Ball & Dr Slump Special [1997] !Polska wersja wkrótce na fan lektor!
Dragon Ball & Dr Slump Special 1997 to film zrobiony w całości z odcinków dr Slump 2 w których pojawił się Goku (04,55,56,57,58,59)
Obraz

Looking Back at it All The Dragon Ball Z Year-End Show! [1993] Napisy PL
Obraz

Dragon Ball Ova Playdia [1993] Napisy Japońskie/Chińskie
Film zawiera wszystkie możliwe scen, alternatywne zakończenia i dialogi z gry. Wersja pochodzi z forum DBCN.
W folderze (Ova cz. 1&2 RMX Full) jest wersja lekko zmieniona, dodana jest scena którą twórcy musieli pominąć.
Obraz
Obraz

Dragon Ball Xenoverse Ova Cutscenes Special [2015] Napisy PL
Połączenie wszystkich scenek animowanych z nowej gry.
Obraz

Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi Cutscenes Special [2013] Napisy PL
Special zrobiony z Cutscenek gry Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi
Obraz

Dragon Ball Original Anime Nippon Ijin Taisho [2007] (napisy hiszpańskie)
Obraz

Kyutai Panic Adventure! (Dragon Ball One Piece Astro Boy) [2003] brak napisów
Obraz

Kyutai Panic Adventure Returns! (Dragon Ball ZOne PieceKochikame) [2004] brak napisów
Obraz

+Inne

Linki:
Dragon Ball
https://mega.nz/#F!TdNSRTBB!XPQAkDKgbOESJJ73ImKVsw
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA

Ten post był edytowany 9 razy, ostatnio zmieniony przez RMX777: 04.11.2015, 14:31
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
dodane 3 nowe filmy:
Kyutai Panic Adventure
Kyutai Panic Adventure Returns
Original Anime Nippon Ijin Taisho + inne
ZoeX Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.008
Please, can u reupload again? I'm die for this. I'm a fan of DBZ

Podría, por favor resubir nuevamente, muero por tenerlos, soy un fanático de DBZ

To może, proszę reupload znowu, umrę dla nich, jestem fanem DBZ

Dodano po 3 minutach
please please please please please please please please
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
Dni na forum: 2.127
siemka mógłby ktos wstawic wszystkie filmy dragon ball z lektore???
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
nie ten dział, filmy z lektorem gdzie indziej, a reup tych filmów wkrótce
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
to czekam z nie cierpliwoscia w jakim czasie sie pojawią??
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
myśle że część do końca tygodnia
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Reup
Dodałem trochę nowych rzeczy
-napisy hiszpańskie do Dr Slumpa
-Ova Playdia Full cz1&2
-Xenoverse Ova Cutscenes
-DB Heroes (tylko zapowiedzi HD)
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
no i gdzie s te filmy z lektorem dragon ball z ?
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
piotrus840 pisałem już wcześniej

RMX777 napisał(a):
nie ten dział, filmy z lektorem gdzie indziej, a reup tych filmów wkrótce
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
i dalej niema tych filmów z lektorem:(
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
piotrus840 filmy z lektorem są tu w pierwszym poście
viewtopic.php?t=6911
Więcej na tej stronie (chyba) nie bedzie i nie masz co czekać...
są na innych stronach jak i np na moim chomiku
McLlovin Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 926
"Dragon Ball & Dr Slump Special [1997] Napisy hiszpańskie (polskie wkrótce)"

I jak wygląda sprawa z tymi polskimi napisami?
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Dni na forum: 3.824
Plusy: 11
W trakcie powstawania
McLlovin Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Zajebiście szybkie tempo. Plik z 1036 napisami w rok tłumaczyć i jeszcze nie skończone.
Jak zwykle kończy się na obietnicach.
"Dragon Ball Original Anime Nippon Ijin Taisho [2007] (napisy hiszpańskie) (polskie wkrótce) "
Te też dalej w trakcie powstawania? Jeśli tak to sam się nimi zajmę, bo nie ma co na was czekać.
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Nie bardzo rozumiem, co Ci nie pasuje... Napisy są skończone w 99% ale wymagają poprawek i przetłumaczenia piosenek.

W ogóle jaki rok? Napisy hiszpańskie wysłał Zoex (zob. kilka postów wyżej) mniej więcej w marcu, i to też nie całe, bo po kawałku wysyłał i poprawiał... No i pisał, że po angielsku nic nie kuma, więc konwersacja była utrudniona.

Poza tym, śmiało, możesz się zająć tym czym tylko chcesz, nikt nie broni.
Ja przeznaczam na to swój wolny czas, a nie mam go za dużo... Jednak wszystko idzie do przodu.
McLlovin Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dobra mój błąd patrzyłem na datę pierwszego postu pod plikami (14.06.2014, 14:09).
"Napisy są skończone w 99% ale wymagają poprawek i przetłumaczenia piosenek. "
Te rzekomo prawie zrobione polskie napisy można jakoś pobrać, czy czekacie na ich rzekome przetłumaczenie do końca.

Najlepsze na koniec "Jednak wszystko idzie do przodu." - może i tak, ale nie u was, ja w tydzień ogarnę polskie napisy do jednego z "Kyutai Panic Adventure!" (może dwóch - zależy od tego co znajdę w necie). Poza tym tłumaczenie do wspomnianego wcześniej "Dragon Ball Original Anime Nippon Ijin Taisho". Poza tym jeszcze kilka rzeczy o których w ogóle nie wspomnieliście zajmując się jakimiś scenkami z gier (żenada, anime to anime a scenki z gry to scenki z gry). Zacząłem we wtorek i w następny wtorek/ środę skończę. Ja jestem sam, 8-12 godzin dziennie spędzam w pracy, ale zrobię więcej w tydzień niż wy od czasu istnienia forum. Ludzie co z wami, spiąć dupy i do roboty to przecież Dragon Ball!!!
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Jasne, jak chcesz to tłumacz kolejne filmy Mam nadzieję, że wyjdzie Ci to lepiej.

Poza tym jeszcze kilka rzeczy o których w ogóle nie wspomnieliście
A co to za filmy o których tu nie jest wspomniane? Śmiało, podziel się z nami listą
McLlovin Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

"Jasne, jak chcesz to tłumacz kolejne filmy Mam nadzieję, że wyjdzie Ci to lepiej. "
Sarkazm? Za kogo mnie masz za jakiegoś amatora, już nie jeden film przetłumaczyłem.

"A co to za filmy o których tu nie jest wspomniane? Śmiało, podziel się z nami listą "

Kwestia tego co uważacie za rzadkie. Jeśli wg was rzadkie to znaczy połączone filmiki z gier, to współczuję intelektu. Ja nie traktuję tego jako rzadkie, bo co w dobie internetu jest rzadkie, wystarczy poświęcić czas w necie i znajdziesz bez problemu. Ja bym tu wrzucał rzeczy stworzone obok serii. Trochę tu tego macie, ale zamiast scenek z gier moglibyście skupić się na fanowskich, amatorskich produkcjach. Nie które trzymają poziom. Poza tym jak już wspomniałem ja bym dorzucił kilka filmików mało popularnych ze względu na brak kontekstu z serią. Poza tym wgłębiłem się bardziej w Dr Slumpa i prze demną jeszcze przeczesywanie internetu. Sporo jeszcze tego znajdę. Na listę i pliki nie licz, nie bedę za kogoś odwalał czarnej roboty.
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
więc tak pisze z telefonu i nie bardzo mam jak odnieść się do wszystkigo ale tak ostatnio nie mam czasu zajęcie się tym tematem zrobię to w czerwcu co do filmów sam decyduje co tu wrzucam chciałem to rzuciłem dwa filmy z gier jak dbx i dbut bo tak chciałem, dbova playdia też jest z gry ale to całkiem co innego bo to jest jakby rozrzezony film ova mnóstwo nowych scen alternatywne zakonczenia itp są napisy i możesz przetlumaczyc do slumpa to napisy są gotowe ale , na razie ich nie wrzucam bo chce aby promowal inna stronę, wrócę w czwercu odezwe się na pv do Ciebie Mclovin i napisze co mam może pomozesz w tłumaczeniu szukaj napisów do filmów i próbuje tłumaczyć a w czerwcu dam znać co mam :)

Dodano po 14 minutach
a co do slumpa to ją ten film posklejalem, po roku udało mi się ogarnąć gościa który zrobił napisy hiszpanskie tylko do tych odcinków i są to jedyne w necie, kinich tlumaczyl i wszystko będzie już nie długo a większość filmókw
jest w necie ale często sie o nich zapomina w spisach i o napisy ciężko do nich tu staram się wrzucać najlepsza jakość jaką znajde :p jak masz coś w lepszej pisz wczrsniej był tu film specjalny sumer viction special i w necie 2lata temu jak go znalazłem to był nie dostępny a napisy do niego były nie osiągalne ale sie udało i dziś trwa zbiorka na wersje z lektorem :)

Dodano po 20 minutach
i to nie jest odwalanie czarnej roboty masz czas to poszukaj czegoś i podeslij mi na pv propozycje co tu dodac sam szukałem tych filmów w wolnym czasie i dziele się nimi z innymi fanami
Strony: 1, 2, 3  następna

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Dragon Ball Z Rare Movie Special Collection VHSrip/TVrip [Napisy PL]
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump