Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.) ocena: 9,60 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Kubuś twa wypowiedź nie ma za grosz sensu, naucz się stosować interpunkcje(raz na jakiś czas postawisz kropkę, i myślisz, że wszystko jest załatwione)?

I weź odczep się od tego AF, bo mnie szlag trafia na myśl o tym, tym bardziej, że nazwa nie jest z "wiarygodnych" źródeł, jakiś superb fan wymyślił sobie nazwę, puścił w obieg i wszyscy myślą, że taka nazwa jest/będzie...

Wracając do DB, to ty nawet nie wiesz jak drogie jest wykupienie licencji, DB to całkiem długie Anime i wykupienie wszystkich odcinków jest bardzo kosztowne, firmy telewizyjne na pewno zastanawiają się, "a co będzie jak nie będą oglądać?", "same słowa nie wystarcza, równie dobrze mogą nas wpuścić w malinę" itp. Taka jest ich branża, poniekąd rozumiem ciebie, bo w końcu niektóre stacje puszczają jakieś kiczowate Anime, o którym chyba tylko Japonia słyszała, ale co tu poradzić? W końcu z rana oglądają zazwyczaj najmłodsi i jak puszczą jakieś anime z kolorowymi stworkami, ładnymi kartami, kręcącymi się bączkami itp. to zaintryguje młodzież.

DB i tak pewnie nie puszczą w TV, więc nie wiem po co jeszcze żyć utopijnym marzeniem... Tak, w tej sprawie jestem pesymistą.

Pozdro
Dokładnie.
W szcególności zgadzam się z drugim akapitem. ()

Nie ma co, DB nie puszczą, ale pomarzyć można
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jetix odpada, przecież to kanał dla dzieci i młodzieży, więc możemy się spodziewać jedynie czegoś podobnego do Naruto.

Wracając do DB, to ty nawet nie wiesz jak drogie jest wykupienie licencji, DB to całkiem długie Anime i wykupienie wszystkich odcinków jest bardzo kosztowne, firmy telewizyjne na pewno zastanawiają się, "a co będzie jak nie będą oglądać?",

O oglądalność nikt chyba nie powinien się martwić, ludzie z chęcią ponownie obejrzą DB, tym bardziej że mamy także nowe pokolenie dzieciaków, które nie widziało jeszcze DB. Problemem może być jedynie dubbing i cenzura jak w przypadku Naruto, ale za pierwszym razem mimo takiej wersji była duża oglądalność więc i teraz mimo dostepności nieocenzurowanej oryginalnej wersji oglądalność ta nie powinna być dużo gorsza. Najlepszym rozwiązaniem by było jakby anime było puszczane wieczorem, wtedy można by [ ort! ] puszczać pełną wersję, bo dzieci "powinny" spać. Jeszcze słówko o licencji. Nie powinna być ona droga dla takiej stacji jak TVN. Kupili ją za kilka(no właśnie ile?, bo sam już nie wiem)lat temu i było ich stać na to, a dzisiaj są o wiele bogatsi. Także inne polskie stacje są dziś bogatsze niż kiedyś. Do ujrzenia DB jednak droga daleka, a do tego na tej drodze mnóstwo kolein.

Niestety żyjemy w Polsce, gdzie rząd nie zrozumiał jeszcze, że słuchanie woli ludu często się opłaca.
Rząd ani razu nie wypowiadał się się na temat DB i nie będzie choćby bardzo tego chciał bo prawdopodobnie nikt w najbliższym czasie nie będzie próbował emitować DB.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.156
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
To mogą wykupic seriami skoro takie drogie. DB a jesli sie nei uda to DBZ nie i proste Shiro! A poza tym [ ort! ] ty jeztes bezsensu od razu [ ort! ] krytyka a co mozesz jeszce jestes pUlonista?? To cie informuje ze mam DYSORTOGRAFIE I DYSLEKSJE mam nawety zaswiadczenie wiec nei czepiaj sie mojej interpunkcji czy ortografi. Dziekuje.

Shiro: To ciebie wcale nie zwalnia z możliwości poprawnej pisowni, dla chcącego nic trudnego, no, ale jak ty z góry zakładasz, że jesteś dysortografem i dyslektykiem i nie dasz rady tego zmienić to twój problem...

O ile mnie pamięć nie myli to jesteśmy na forum, więc z łaski swojej dostosuj się do ogólnie panujących zasad i przygotuj się na krytykę, bo nie raz pewnie ją zobaczysz, nie tylko ode mnie. W końcu wszyscy wyrażają tutaj własne zdanie.

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Gotenks napisał(a):
seji_san napisał(a):
Niestety żyjemy w Polsce, gdzie rząd nie zrozumiał jeszcze, że słuchanie woli ludu często się opłaca.
Co ma rzad do tego?
Ma i to bardzo dużo.
Jak wiadomo przykład idzie z góry. Skoro w rządzie jest chaos, brak zgody i kretyńskie ustawy, ktore miast pomagać szkodzą, to czemu inaczej ma być z telewizją?
Po tym co twierdzi się o Teletubisiach, DB to czysta przemoc, pedofilia i wszelkie zło. W "Uwadze" wystarczająco na ten temat się nasłuchaliśmy.
Kakarott napisał(a):
Rząd ani razu nie wypowiadał się się na temat DB i nie będzie choćby bardzo tego chciał bo prawdopodobnie nikt w najbliższym czasie nie będzie próbował emitować DB.
Też tak sadzę, szczegolnie patrząc na to ostatnie.

Co do dyskusji Kubusia_ssj5 i Shiro: z głupim nie ma sensu się kłócić. Najpierw sprowadza do swojego poziomu a potem bije doświadczeniem. Niestety drogi Kubusiu taka jest prawda, robisz z siebie kretyna o ile już nim nie jesteś.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.151
Posty: 28
Skąd: Opoczno

Łocha
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dragon Ball zostal zdjenty z anteny pomozmy wesjc mu na Dvd
Ale przecież wydano DB na DVD ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.151
Posty: 28
Skąd: Opoczno

Łocha
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Łocha napisał(a):
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=46
ta jest leprza ale starsza
Do TVP? Ktoś chyba na głowę upadł, jeśli uważa, że TVP wyemituje Dragon Balla . PiS by na to nie pozwoliło, bo chińskie bajki są satanistyczne, pełne przemocy i dzieci nie powinny ich ogladać!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Revania napisał(a):
chińskie bajki

Po pierwsze primo to japońska " bajka"
Po drugie primo to nie bajka a anime
Po trzecie primo zgadzam sie z pzredmówcą . Na TVP nigdy nie wemitują [ za Chiny Japonskie ] Ja już mówiłem większe szanse są na tych gorszych stacjach typu Tele5 , ponieważ im bardziej zależy na wypromowaniu się niz jakiemus TVp które ma według ostatnich badań większą ogladalnosć niz TVN i POLSAT razem wziete .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Filippo napisał(a):
Revania napisał(a):
chińskie bajki

Po pierwsze primo to japońska " bajka"
Po drugie primo to nie bajka a anime
Przecież wiem co to jest anime, i że to japońskie, użyłam ironii, drogi kolego.
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.156
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
ShiroOk sory masz racje o tej krytyce, ponioslo mnei troche to sie juz wiecej nei powtorzy bed sie stosowal to tego forum i kulturalnych wypowiedzi.

Obraz
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.151
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Pisałem do Tele 5 i odpisali ze niemają tej "bajki" w swoich archiwach więc niepuszczą. Pisałem tez do HYPER`a i tez odpisali ze na razie [ ort! ] niemają w planach emisji DB.

Łocha
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Łocha napisał(a):
Pisałem do Tele 5 i odpisali ze niemają tej "bajki" w swoich archiwach więc niepuszczą. Pisałem tez do HYPER`a i tez odpisali ze na razie [ ort! ] niemają w planach emisji DB.

To bez archiwów nie mogą puścić ?????Jak patrze na polską telewizję to mi sie chce żygać taka przenośnia ] . Ja tego nie rozumiem , przeciez RTL7 zanim puściło pierwszy raz DB to tez nie mieli tego w archiwach....chyba

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.151
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Ej jesteś młodszy odemnie i może nie wiesz [ ort! ] ale zanim puszczą jakiś film ablo jak w tym przypadku anime to muszą najpiew prawa autorskie wykupić i oczywiście wszystkie odcinki bo oni sobie tego nieściągają z neta. TVN7 nie chce [ ort! ] muścić bo im licencja wygasła a kupno nowej troche kosztuje. Inne telewizje miałyby więcej problemów i zanim by puścili to trwało by to na pewno [ ort! ] dwa razy dłuzej niż w TVN7 a oni mają same odcinki DB. Ale to itak niezmienia faktu ze jestem za tym ż e uda sie przywrucić DB w TV.

Co myślicie o tym zeby napisać petycje do Tele 5.???

Łocha
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
Łocha napisał(a):
Co myślicie o tym zeby napisać petycje do Tele 5.???
spróbuj jeszcze napisać do telewizji Trwam

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Łocha napisał(a):
Co myślicie o tym zeby napisać petycje do Tele 5.???

ja sadze że powinieneś wysłać do kazdej stacji jaka znasz , chociaż watpie żeby cała ta akcja z przywracaniem DB sie uda.....no , ale spróbuj

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.151
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Zanim stworzysz petycje, to uzyj slownika ortograficznego. Ja pod czyms takim na pewno sie nie podpisze
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Revania napisał(a):
Zanim stworzysz petycje, to uzyj slownika ortograficznego. Ja pod czyms takim na pewno sie nie podpisze
Tobie również to zalecam zanim napiszesz posta.


=====
Czyżby zaczynał się robić OT?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 05.06.2007, 16:30
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook