Forum Dragon Ball Nao

» Koniec mangi w listopadzie

Strony: poprzednia  1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.918
Plusy: 10
Pewnie Orochimaru coś wywinie.
Ja ostatnio często myślę o Naruto, powtarzam sobie epy i chaptery i sobie stworzyłem własny koncept dalszych wydarzeń. Oczywiście przeszkadza w tym osoba Siódmego, wyjątkowego trepa niewykazującego się jakąkolwiek finezją. Trzeba go więc trochę ograniczyć i, w miarę możliwości, umądrzyć i uatrakcyjnić. Np. Naruto po raz pierwszy w życiu użyłby techniki innej niż klon albo rasengan.
Może to kiedyś napiszę.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
ino Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.094
No tak filery eh;/ A co do tej kontynuacji w 2015 roku, to słyszałam, że ma być to na razie kilka odcinków. Sprawdzą, czy się przyjmie i wtedy może poleci dalej. Ciekawe czy z czasem nie rozciągnie się tak, jak Naruto i Naruto Shippuuden. Podobno seria ma opowiadać o losach dzieci obecnego pokolenia, ale czy to prawda nie wiadomo.
kamename
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 909
Ciekawe co będzie w tej nowej serii o naruto którą zapowiedzieli, straszliwy z tego tasiemiec, pewnie będę to oglądał do końca życia a i tak nie poznam ostatecznego zakończenia.
Strony: poprzednia  1, 2

Forum DB Nao » Manga i anime » Naruto » Koniec mangi w listopadzie
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump